Зачіска «Ірокез»

Насправді, багато хто погодиться з тим фактом, що чоловіки більш консервативні у виборі певної зачіски. Всім відомо, що жоден чоловік не любить довго задивлятися в дзеркало на себе. Тому вони люблять вибирати більш прості та зручні речі. Однак варто зазначити, що кожен чоловік повинен доглядати за собою в певній мірі. Для цього професійні стилісти пропонують розглянути сучасну стрижку на довге і коротке волосся, яка називається «Ірокез». У сучасному житті багато чоловіків вважають за краще робити модні чоловічі стрижки в стилі ірокез.


Кілька років тому подібна зачіска для чоловіків користувалася величезною популярністю тільки серед молоді. Але з часом змінилися поняття. Сьогодні на вулицях вже можна зустріти чоловіків, які ходять з екстравагантними зачісками. Таким чином можна привернути до себе увагу протилежної статі. Популярна чоловіча зачіска викликана незвичайним і, в той же час, індивідуальним стилем. Ірокез виглядає дуже привабливо на волоссі різної довжини. Відповідно, кожен бажаючий може зробити зачіску «Ірокез».

Вибір зачіски «Ірокез»

У сучасній модній індустрії кращі перукарі всього світу пропонують різні види зачісок. Зробити «Ірокез» може кожен бажаючий. Тому в цій статті представлені корисні поради від професійних стилістів, які розповідають, як слід правильно підбирати чоловічі стрижки. Всі види стрижки «Ірокез» представлені в даній рубриці.

Для чоловіків, у яких активний життєвий ритм, призначена сучасна чоловіча стрижка «Ірокез». Варто відзначити, що «Ірокез» роблять як на короткі, так і на довге волосся. Зробивши «Ірокез», можна забути про догляд за своєю зачіски. Однак чоловіки, які працюють в громадських установах, де дотримується дрес-код, безумовно, не додадуть особливого значення подібної зачісці. Наприклад, зачіску «Ірокез» ніколи не зроблять люди таких професій, як солдат, чиновник, громадський діяч, начальник та інших. Молоді хлопці або чоловіки, які проводять цілими днями в офісах, можуть дозволити собі подібну зачіску.

Щоб створити «Ірокез», необхідно мати прямі пасма. Якщо волосся в’ється, то після миття шевелюри доведеться випрямляти зачіску, викладену гребенем уздовж центральної частини голови. На сьогоднішній день багато хлопців воліють робити «Ірокез з шипами» на короткі або довгі волосся. Процес виконання не надто складний. Головне, мати певні навички. Варто також підкреслити, що процес виконання подібної зачіски аналогічний класичному. Верхня частина волосся укладається виключно у вигляді шипів. Варто відзначити, що зачіска «Ірокез» підходить абсолютно всім чоловікам, незалежно від форми і овалу обличчя. При можливості можна створити «Готичний ірокез». У цьому варіанті доведеться збрити волосся на скронях. Однак довжину вибирає сам клієнт.


Найчастіше чоловіки вважають за краще мати коротке волосся, ніж довгі. Досить важко зустріти чоловіків з довгими пасмами. Отже, «Ірокез на коротке волосся» користується величезною популярністю майже у всіх розвинених країнах. Такого типу чоловіча зачіска, в основному, підійде власникам овального, прямокутного і круглого осіб. Для худих чоловіків стрижка «Ірокез» не рекомендована. Таким чином подібна чоловіча зачіска всього лише підкреслить худобу.

На якій основі робиться «Ірокез»

За твердженням перукарів, довжина на скронях становить приблизно 0,6 сантиметрів. У деяких випадках волосся збривають повністю, особливо на потилиці. Тільки на центральній частині голови залишається смуга волосся шириною від трьох до п’ятнадцяти сантиметрів. Також на зачісці створюється короткий гребінь, розмір якого становить 2 або 3 см. Віскі, в основному, виголюють спортсмени. Звичайні чоловіки віддають перевагу більш класичний варіант, без виголених скронь. Віскі, в свою чергу, повинні бути підстрижені вкрай акуратно.


Для більш вільних хлопців і чоловіків стилісти пропонують зробити на пасмах колорирование. Як було вище сказано, з подібною стрижкою не доведеться довго возитися. Для початку потрібно придбати засоби для укладання волосся (гель, мус або лак) і потім добре вимити голову. Якщо зробити професійну і якісну фіксацію, тоді форма ірокеза буде зафіксована на довгий час. Чоловіки зі стрижкою «Ірокез» часто відвідують спортивні клуби та займаються спортом, так як подібна зачіска відмінно виглядає на чоловіках з підтягнутою фігурою.

Візерунки на скронях

Багато сучасні спортсмени люблять робити різні оригінальні візерунки на скронях. Сміливі і екстравагантні люди часто приймають рішення робити подібні стрижки. Оригінальні візерунки можна зробити з обох сторін скронь. Для того щоб зробити певні візерунки, стилісти використовують спеціальну машинку. Завдяки цим узорів на голові створюється ефект татуювання. Тому якщо ви віддаєте перевагу оригінальність в своєму стилі, тоді прийшов час робити аналогічну стрижку.


В результаті того, що волосся відростає занадто швидко, доводиться часто міняти візерунки. Таким чином, можна створити неповторний і, в свою чергу, оригінальний стиль. Візерунки можна доповнити смужками і зигзагами. Все залежить від вашого власного розсуду. Більш складними візерунками вважаються графічні малюнки. Дизайн власного візерунка можна вибрати на власний розсуд. Варто також відзначити, що корекція візерунків робиться приблизно через два тижні, після того як трохи відростають пасма.

Для екстравагантних чоловіків підійде зачіска «Ірокез з густим чубчиком». На сьогоднішній день в модної тенденції представлені саме такі стрижки. Варто зазначити, що подібна стрижка робиться на довгі пасма, так як густа чубчик трохи спадає на обличчя. Однак частина решт необхідно перенести високо вгору, на верхівку. При створенні подібної зачіски на скронях і потилиці пасма стрижуться досить коротко. Але волосся на маківці і чубчик повинні залишатися довгими. Ось в чому полягає «фішка» цієї зачіски. Зачіску «Ірокез» можна зробити майже у всіх перукарень нашої країни.

Ссылка на основную публикацию