Зачіска «Бабетта»

Існує безліч жіночих зачісок, що відрізняються методикою виконання та результатами. Кожен варіант оригінальний по-своєму. «Бабетта» — прекрасна зачіска, зробити яку можна в домашніх умовах, якщо ознайомитися з особливостями процедури. Для зручності виконання роботи є покрокова інструкція. Укладання відмінно поєднуватися з усіма типами волосся. З чубчиком вона буде виглядати ще краще. Є різноманітні варіанти укладання.

Трохи з історії

Поява зачіски пов’язано з Бріджит Бардо. У актриси була ця стильна укладка при зйомках фільму «Бабетта йде на війну». Головним елементом був великий начісування, а з боків спадали пасма. У 1960-х роках укладання стала дуже популярною серед жінок у всьому світі. Тоді вона була громіздкою.

Поступово стали з’являтися різні варіанти зачіски: класична і з валиком. Укладання з валиком можуть бути змінені на свій лад, що дозволяє створювати оригінальні образи. У ній можуть бути розпущене волосся або зібрані. «Бублик» створюється з легкої сітки, тому вона не ускладнює укладання. Але ускладнення може бути через волосся. Зробити зачіску можна дівчатам і жінкам.

особливості виконання


Локони розділяються горизонтальним проділом. Його слід провести від вуха до вуха через найвищу точку голови. Тоді буде чітко розподілені потилична і тім’яної частини. Чубчик слід зачесати на лоб. Локони, що знаходяться близько чола, потрібно начесать близько коренів плоскою гребінцем.

Необхідно створити начісування від низу до верху. Тоді буде створений шиньйон з волосся. Зовнішній начісування потрібно пригладити масажною щіткою. Начесане прядка накидається на шиньйон, а кінчики треба укласти всередину.

З волосся потрібно створити купол і зафіксувати його за допомогою шпильок і невидимок. Волосся повинні бути єдиним цілим, а не розпадатися на прядки. «Бабетта» повинна бути закріплена обідком або стрічкою, оскільки так вона кріпиться міцніше. Потім слід випрямити чубок праскою і зачесати її. Укладання з чубчиком виглядає прекрасно.

Згодом стали створювати варіанти зачісок з валиком. Вони теж можуть бути з чубчиком. Зробити їх в домашніх умовах допоможе нескладна покрокова інструкція. Популярним варіантом є зачіска з розпущеним локонами. Її особливістю є закріплення однієї частини волосся на потилиці, коли інша акуратно розпущена. Такий варіант прекрасно йде для повсякденності і свят.

Щоб вийшла «Бабетта» з розпущеним пасмами, їх попередньо потрібно помити, просушити і нанести мус. Локони від чола до маківки слід зачесати вперед. Створити «горбок» допоможе «бублик». Якщо його немає, то локони слід зачесати, утворити з них палять і зробити укладку по колу. В результаті виходить «горбок», який потрібно обробити лаком.

Ззаду пасма потрібно закріпити невидимками, але кінчики нехай звисають. У підсумку вони змішуються з нижніми волоссям, які не застосовуються в отриманні «горбка». На місце кріплення може бути поміщена шпилька. В кінці укладання обробляється лаком.


Для створення цього образу важливою частиною є начісування. Виконати його треба на відмінно, так як це впливає на весь образ. Якщо не хочеться, щоб звисали кінчики, то з них слід утворити джгут. Є інший метод — завити пасма плойкою або ж попередньо обробити локони бігуді. Зробити образ оригінальніше допоможе коса, розташована навколо «Бабетти».

Створення весільного образу

«Бабетта» може служити основою для створення урочистого образу. Її можна зробити як з чубчиком, так і без неї. З прикрас можуть використовуватися діадеми, атласні стрічки, тіари, обручі, квіти. Вибір аксесуара залежить від способу. Якщо хочеться зробити оригінальну укладання, то можна виконати її у вигляді бантика.

Волосся потрібно зібрати на маківці і зав’язати гумкою. Під неї підкладається валик, який слід закріпити шпильками. Потрібно використовувати велику кількість шпильок для кращої фіксації. Після цього гумку можна видалити, а волосся відпустити на валик. Ззаду локони кріпляться невидимками. «Бабетта» слід розгладити, а решта кучері розділити на 2 частини, з яких створюється бант. Для фіксації застосовується лак.

Кому можна вибрати?

Зробити «Бабетта» можна на різні по довжині і структурі волосся. Але найкраще вона буде поєднуватися з особою овального типу. Чубчик в образі потрібно для трикутного типу обличчя. До квадратному особі теж підійде чубчик, яка повинні бути повітряної.


Необхідно пам’ятати, що укладання повинна приховувати недоліки особи. З довгастим обличчям буде мати гарний вигляд асиметрична чубчик. Не варто створювати сильно пишну «Бабетта». З круглим обличчям необхідно звільнити кілька бічних прядок. Це дозволить приховати недоліки особи і зробити образ гармонійним.

Ссылка на основную публикацию