Забарвлення і стрижка волосся в вересні

 

Місячні фази, безумовно, впливають на організм людини. Тому в цій статті будуть розглянуті кращі дні для проведення косметичних процедур. Якщо ви хочете виглядати добре і привабливо в будь-який час року, тоді місячний календар розкриє всю правду. Завдяки кращим астрологам нашої країни складається спеціальний місячний календар.


При регулярному використанні місячного календаря можна вибрати сприятливий день для проведення процедур. Система cоставлена ??відомими та успішними астрологами: дійсно, має сенс прислухатися до корисних порад. Спеціально для людей складено правильний розрахунок місячних днів, і в той же час визначено положення супутника в знаку зодіаку. Місячний календар закликає робити стрижки і фарбування волосся в сприятливі дні, коли починається ріст енергії.

Якщо ви мрієте про красиве шевелюрі, тоді потрібно дотримуватися всіх порад і правилам, які пророкує Оракул в вересні. Неправильно обрані дні для такої процедури можуть погіршити ваш настрій або здоров’я. Можуть також виникнути неприємні сварки з близькими і друзями. Тому щоб усунути всі ці моменти, краще скористатися календарем, який допоможе підібрати правильні дні для стрижки та фарбування волосся в вересні.


Тут зазначено перелік сприятливих днів для стрижки та фарбування шевелюри. Місячний календар відкриє всі секрети і дасть досить багато правильних рад для проведення спеціальних процедур в певні дні у вересні.

Що являє собою місячний календар?

З давніх часів всім відомо, що Місяць може вплинути на всіх жителів нашої планети. За твердженням деяких експертів, тільки Оракул може рекомендувати сприятливі дні для проведення певних процедур. Відповідно до цим фактом багато хто дотримується порад.


Місяць може вплинути на здоров’я і зростання шевелюри. Тому місячний календар може вказати положення супутника в певному сузір’ї (знаку), щоб правильно підібрати сприятливий день. Варто відзначити, що місячний календар користується величезною популярністю серед численних людей нашої планети. Зростаюча Місяць може вплинути на ряд чинників. Відповідно, астрологи рекомендують прислухатися до зірок. Вони направляють людей в правильному напрямку.

Несприятливі дні для стрижки та фарбування шевелюри можуть вплинути на спосіб життя людини. Всі фази засновані на початку перебування та спадання Місяця в сузір’ях. З давніх-давен єгиптяни знали, коли слід стригти і фарбувати волосся, щоб закликати до себе удачу. Оракул стверджує, що шевелюру краще фарбувати, коли спостерігається зростання Місяця. На сьогоднішній день загальновизнано, що треба слідувати порадам Оракула. Місячний календар також необхідний для проведення епіляції, ботокса і інших процедур. Оракул може допомогти вам уникнути неприємностей і проблем зі здоров’ям. Спеціальна програма містить фази Місяця для контролю несприятливих періодів.

Місячний календар на 2016 рік. Ваш Оракул

Перше вересня. Під час молодика астрологи рекомендують не ходити в перукарні і не стригти свою шевелюру. Цей день вважається досить небезпечним. Тому краще всього лише пофарбувати волосся в інший колір. При проведенні цієї процедури можна уникнути все негативні впливи.

Друге вересня. В цей день Місяць збільшується, зайшовши в сузір’я Діви. Відповідно, в цей сприятливий день можна кардинально змінити зовнішній вигляд. Таким чином ви можете притягнути до себе додаткову енергію. Якщо ви збираєтеся поліпшити фінансові можливості, тоді, дійсно, слід змінити свою стрижку і надати більш свіжий і яскравий вигляд своїм образом.

Третье сентября. У цей час Місяць поступово збільшується в розмірах і переходить в сузір’я Терезів. За твердженням астрологів, можна підстригти або пофарбувати шевелюру. Краще скористатися натуральними барвниками, які додадуть більш жіночний і елегантний вигляд. Всі навколишні будуть захоплюватися вами.

Четверте вересня. Невдалий день може зіпсувати ваш зовнішній образ. Тому астрологи рекомендують утриматися від походу в перукарню.

П’яте вересня. Місяць починає переміщатися в сузір’я Скорпіона. Необхідно скористатися цим сприятливим днем, щоб змінити стрижку і колір волосся. Перукар може провести різні експерименти на вашій шевелюрі. Створене професійним стилістом твір мистецтва не залишить байдужими оточуючих, які будуть захоплюватися вашою красою. Ви будете блищати серед друзів і близьких. Відповідно, правильне зміна зовнішності може позитивно відбитися на вашому настрої. Сміливо йдіть в перукарню і міняйте свій образ.

Шосте вересня. Місяць, яка, в свою чергу, зростає в Скорпіоні, пропонує проводити різноманітні експерименти над своєю зовнішністю. У цей день можна провести різні процедури, але астрологами не рекомендована забарвлення шевелюри. Якщо ви хочете досягти успіхів в кар’єрі, тоді можна підстригтися досить коротко.

Сьоме вересня. Місяць все ще продовжує рости в сузір’ї Скорпіона. За твердженням астрологів, бажано користуватися своїм внутрішнім інстинкту. Ваша інтуїція підкаже вам, як підстригтися в цей день. Все залежить від вашого розсуду. Таким чином, ви можете підкреслити свою індивідуальність і привабливість. Протилежна стать буде захоплюватися вами. Для фарбування шевелюри краще використовувати натуральні відтінки.

Восьме вересня. Місяць перемістилася в сузір’я Стрільця. Навіть якщо ви бажаєте змінити свою зовнішність, краще утриматися від походу в перукарню. Не слід робити змін в своєму образі. Якщо не скористатися порадами Оракула, можна привернути до себе негативну енергію. Для вас ще не настав сприятливий день. Тому почекайте до певного часу.

9 вересня. Місяць все ще знаходиться в сузір’ї Стрільця. У цей сприятливий день можна спокійно стригти і фарбувати свою шевелюру. Волосся швидко виростуть. Після вашого відвідування перукарні ваша шевелюра придбає природне сяйво і натуральний блиск.

Десяте вересня. Зростаюча Місяць потроху переміщується до сузір’я Козерога. Астрологи рекомендують пофарбувати шевелюру в інший відтінок. Крім фарбування волосся не слід проводити інші процедури. Чи не рекомендовано робити нові зачіски.

Одинадцяте вересня. У цей час можна помітити, що зростаюча Місяць поступово збільшується в Козерозі. Для підвищення життєвого тонусу краще сходити до професійного перукаря. У вас буде таке передчуття, ніби ви отримуєте додаткову енергію з Космосу. У цей день астрологи гарантують бадьорість.

Дванадцяте вересня. Місяць все ще перебуває в Козерозі. Можна дозволити собі нову зачіску. Будь-яка модниця може дозволити собі підстригтися досить коротко, в залежності від власного смаку. У цьому сезоні досить добре буде виглядати боб-каре.

Тринадцяте вересня. В цей час зростаюча Місяць стикається з Водолієм. Сприятливий день дозволить робити різні стрижки. Можна наростити штучну шевелюру. Краще звернутися до довіреного перукаря, який підбере правильну зачіску.

Чотирнадцяте вересня. Місяць все ще продовжує рости в сузір’ї Водолія. Щоб усунути депресію або інші неприємні симптоми, краще утриматися від походу в салон краси. Цей день несприятливий для забарвлення і стрижки. Особливо не рекомендується стригти волосся. Однак можна забарвити шевелюру різними методами. Перукар може скористатися всілякими барвниками. Краще пофарбувати свою шевелюру в натуральний колір.

П’ятнадцяте вересня. Місяць у Рибах попереджає про несприятливий дні. Щоб не зашкодити своєму здоров’ю, найпростіше утриматися від різних екстравагантних стрижок. У цей день рекомендована забарвлення волосся в темний колір. Завдяки такому фарбуванню шевелюри можна відвести від себе негативну енергетику. Якщо підстригти шевелюру в цей день, то значно сповільнюється ріст волосся.

Шістнадцяте вересня. Спостерігається наступ повного місяця. У цей день краще утриматися від походу до перукаря навіть в самий престижний салон краси.

Сімнадцяте вересня. Земний супутник потроху починає спадати. Якщо ви хочете змінити свій образ, тоді потрібно довіритися професійним стилістам. Вони допоможуть вам в зміні вашого іміджу. Не бажано проводити забарвлення в домашніх умовах.

Вісімнадцяте вересня. Місяць починає спадати. Для того щоб додати красу і жіночність, можна скористатися цим сприятливим днем. Похід в перукарню позитивно відіб’ється на вашому настрої і самопочутті. Для посилення сприятливої ??енергетики краще добре підстригти чубчик.

Дев’ятнадцяте число. Супутник починає спадати в сузір’ї Тельця. Чи не рекомендовано стригтися.

Двадцяте вересня. Місяць все ще знаходиться в межах сузір’я Тільця. Тому при правильному підборі стрижки і кольору волосся можна залучити удачу і грошовий зростання.

Двадцять перше вересня. Місяць перебуває в сузір’ї Близнюків. Супутник все ще в процесі убування. У цей день краще використовувати світлі барвники. Ця процедура необхідна для посилення вашої привабливості.

Двадцять друге вересня. Знову відбувається процес зменшення Місяця в сузір’ї Близнюків і перехід з однієї фази в іншу. Якщо підстригтися в цей день, то волосся буде рости досить повільно. Однак вдало виконана стрижка збережеться на тривалий термін.

Двадцять третє вересня. Місяць переходить в сузір’я Рака. Щоб усунути конфлікти зі своїми знайомими, краще утриматися від будь-яких процедур.

Двадцять четверте вересня. Місяць продовжує перебувати в сузір’ї Рака. Якщо ви хочете поміняти дещо в своєму образі, то краще вдатися до фарбування волосся. В такому випадку є велика ймовірність, що ваш образ вийде бездоганним.

Двадцять п’яте вересня. Сприятливий день для стрижки та фарбування шевелюри. Коли Місяць поступово виходить із сузір’я Лева, ріст волосся значно прискорюється. В цей час краще пофарбувати волосся в темні кольори.

Двадцять шосте вересня. Спостерігається факт, що земний супутник все ще знаходиться в сузір’ї Лева. Зірки радять не вживати ніяких зусиль в найближчі дні. Краще скористатися цим днем ??для повноцінного відпочинку. Утримайтеся від всяких процедур.

Двадцять сьоме вересня. Відбувається зростання Місяця, і супутник поступово входить в сузір’я Діви. Необхідно відкласти всі косметичні процедури.

Двадцять-восьме вересня. Супутник знаходиться в сузір’ї Діви. Можна експериментувати з новими стрижками, квітами і укладаннями. Сприятливий день, він підходить для проведення різних процедур.

Двадцять дев’ята вересня. Місяць повинна покинути сузір’я Діви. Зроблена стрижка вплине на тривалість життя. Краще утриматися від походу в перукарню. Однак в цей день можна всього лише пофарбувати волосся в інший колір.

Тридцяте вересня. Супутник починає спадати в сузір’ї Терезів. Цей день особливо сприятливий для сором’язливих і нерішучих особистостей. Добре зроблена стрижка додасть вам впевненість в собі. Однак не забудьте довірити свою шевелюру справжньому професіоналу.

Ссылка на основную публикацию