За якими ознаками безпомилково визначити вагітність?

Рідко яка представниця жіночої статі, хоча б раз в житті не задається питанням, а чи не вагітна вона? Багато в страху починають чекати приходу чергового менструального циклу, забуваючи, що досить просто прислухатися до свого організму і стане все ясно. Є певні симптоми, що свідчать про настання вагітності на ранніх термінах. Їх досить багато, і якщо у жінки виявляються їх більшість, можна сміливо констатувати факт настання зачаття.

Ознаки зачаття на ранніх термінах

Медики всіх країн рекомендують перевіряти наявність вагітності відповідними тестами. Однак, якщо затримка менструації ще не почалася, жоден лікар не візьметься проводити дослідницькі тести, так як вони не дадуть надійного результату.

До основних симптомів зачаття на ранніх термінах відносяться наступні:

 • Виділення дивного характеру — не завжди, але все ж зустрічаються виділення коричневого кольору, які багато хто сприймає як свідчення ранньої менструації. Насправді ж це відбувається через прикріплення ембріона до стінок матки.
 • Підвищення базальної температури тіла — після того, як відбувається зачаття, жінка може спостерігати у себе скачки базальної температури тіла, а також загальної температури тіла. Все це обумовлено стрибками гормону прогестерону, також може спостерігатися погіршення самопочуття і небажання що-небудь робити.
 • Поява постійного відчуття втоми — цей симптом не є надійним визначником настання вагітності, так як властивий багатьом захворюванням. На нього слід звертати увагу в тому випадку, якщо виявляються і інша симптоматика.
 • Часті походи в туалет — звичайно, є варіант того, що жінка десь подстіла, однак тиск на сечові органи може надавати і прикріпляється ембріон, за рахунок чого частішають позиви до сечовипускання.
 • Поява підвищеної чутливості в області грудей — орган інакше реагує на всі дотики: набухають молочні залози, може навіть знадобитися збільшити розмір бюстгальтера.
 • Безсоння — важкі думки, які раніше не заважали спати, тепер не дають заснути. Також можуть снитися тривожні сни, але такий симптом необхідно розглядати тільки в купе з іншими, так як один він може свідчити про переживання стресової ситуації організмом.
 • Підвищена чутливість до запахів — даний симптом необхідно розглядати тоді, коли раніше улюблені і нейтральні запахи починають дратувати, а то і зовсім викликати блювотні позиви.
 • Емоційна нестабільність — через стрибки прогестерону на гормональному фоні, жінка може відчувати якусь емоційну нестабільність: їй буде хотітися сміятися, а через хвилину вона вже буде плакати.
 • Поперекові болі — починають проявлятися тягнуть болі в попереку, іноді вони всього лише свідчать про швидку менструації, але якщо до неї ще більше двох тижнів, то це вагомий привід задуматися.
 • Нестабільні маткові болі — такі болі виникають тільки в разі прикріплення ембріона до стінок матки, вони охоплюють весь організм і не відпускають протягом декількох хвилин.

Такими є основні ознаки настання вагітності, які можуть попередити жінку заздалегідь про настання вагітності. Ну а, звичайно, головними показниками стають:

 • відсутність менструації протягом двох тижнів від покладеного терміну настання;
 • посиніння в області стінок піхви;
 • незрозумілі болі в матці.

При прояві хоча б одного такого симптому, а то і всіх відразу, можна сміливо купувати тест на вагітність. Рекомендовано виконувати їх з використанням ранкової сечі, проте практика показує, що якщо вагітність наступила, тести будуть позитивними в будь-який час доби.

Ссылка на основную публикацию