З чого почати бізнес — торти на замовлення

Яке ж свято обходиться без торта? Він є незамінним атрибутом будь-якого веселощів, може стати відмінним подарунком до певного заходу. Якщо ви любите піч, цікавитеся виробництвом десертів і не позбавлені художнього смаку, виготовлення тортів на замовлення може стати відмінною ідеєю для підробітку або розвитку повноцінного бізнесу.

Як робити торти на замовлення будинку?

Розглядаючи варіант виготовлення випічки на замовлення, необхідно визначитися з масштабністю бізнесу. Як і в квітковому бізнесі, від цього залежать стартові вкладення, витрати на рекламу, кількість потенційних клієнтів і можливий дохід.

З чого почати організацію бізнесу?

Навіть якщо ви плануєте робити випічку будинку, складіть детальний план, текст реклами. Даний проект дає можливість організувати бізнес з мінімальними витратами, обладнання можна використовувати домашнє, випікаючи вироби на власній кухні. Надалі, коли виникне великий потік клієнтів, можна задуматися про оренду окремого приміщення і про відкриття невеликого цеху. З обладнання в такому випадку буде потрібно:

 • тістоміс електричний;
 • духовка;
 • кухонний комбайн;
 • борошнопросіювач;
 • холодильні камери для зберігання продуктів і готових виробів;
 • раскаточная машина;
 • кондитерський інвентар;
 • додаткове кухонне обладнання.

Подумайте, які процеси можна зробити вручну, а без якого девайса не обійтися. Якщо тема кулінарії вам не близька, розгляньте ідею плетіння меблів з штучного ротанга своїми руками.

Визначтеся з концепцією для розвитку бізнесу. Можливо, ви бажаєте вибрати вузькоспеціалізоване напрямок, наприклад, весільні торти, або ж постараєтеся охопити якомога більшу цільову аудиторію, запропонувавши широкий асортимент десертів для різних заходів.

Порада: для отримання стабільного доходу акцент потрібно робити на святково-подарункові види тортів.

Основні кроки організації бізнесу:

 • вибір напрямку, концепції розвитку;
 • аналіз ринку кондитерських виробів (вивчення діяльності конкурентів, ринкових цін, потреб населення);
 • створення портфоліо;
 • фінансові розрахунки, калькуляція страв;
 • проведення маркетингових заходів, складання тексту для реклами.

Їли ви плануєте подавати оголошення про свої послуги в мережі або в інших джерелах, рано чи пізно такий діяльністю зацікавиться податкова служба. Тому реєстрація в державних органах обов’язкове. На старті досить вибрати ІП як організаційно-правової форми. Що робити після відкриття ІП? Порядок і схема дій залежатимуть від організаційних чинників.

підготовка портфоліо

Як і в модельному бізнесі, при виготовленні десертів на замовлення кількість замовників буде залежати від представленого портфоліо. Тому вже на першому етапі важливо підготувати яскравий каталог з вашими роботами (якісні фотографії і збірник в електронному вигляді).

Як правило, портфоліо прийнято ділити на категорії:

 • випічка для дітей (із зображенням фігурок з мультфільмів);
 • до дня народження, ювілею;
 • весільні багатоярусні;
 • тістечка на замовлення;
 • тематичні (присвячені хобі винуватця торжества, з приколами, до професійних свят).

Як і в роботі фрілансером, крім професійних умінь необхідно проявляти креатив, оригінальний, іноді нестандартний підхід.

Порада: так як дана ніша сьогодні заповнена практично в кожному місті, щоб скласти гідну конкуренцію, необхідно виробляти ексклюзивні десерти, причому як по начинці, так і за зовнішнім виглядом. Десерти ручної роботи з оригінальним наповненням користуються високим попитом, так як дають можливість прикрасити будь-які урочистості, новорічні свята або корпоративи.

Реклама

Можна робити смачні торти скасованого якості і оригінального вигляду, але без клієнтів бізнес так і буде стояти на місці і не приносити очікуваного доходу. На старті для формування портфоліо можна обійтися «сарафанне радіо», але якщо ви бажаєте зайнятися замовленнями всерйоз, потрібна грамотна реклама:

 1. Інтернет. Більшість потенційних клієнтів шукають виробників десертів на замовлення в мережі, тому сьогодні це основний комунікаційний канал. Варіанти розміщення інформації в мережі: безкоштовні дошки оголошень; сторінки / групи в соціальних мережах; контекстна реклама; зробити сайт для продажу випічки на замовлення.
 2. Розміщення інформації в місцевих друкованих виданнях.
 3. Зовнішня реклама, роздача візиток.

Реклама тортів на замовлення — текст

Щоб мотивувати потенційних клієнтів зробити замовлення, необхідно скласти грамотний текст про рекламу своїх послуг, придумати слоган. Приклад тексту:

«Купуючи авторський торт, ви отримуєте:

 1. яскраве креативне оформлення;
 2. чарівний смак;
 3. торт з натуральних корисних інгредієнтів;
 4. емоції, які не можна порівняти ні з одним іншим подарунком. »

Випічка тортів — бізнес-план виробництва

Кожен професійний цех з виробництва десертів має чіткий план з вказаною калькуляцією страв, розрахунок собівартості десертів. Планування потрібно і при організації теплиць для вирощування овочів.

Навіть якщо ви плануєте організувати бізнес будинку, необхідно розрахувати виробничі витрати для установки цін. Розглянемо простий приклад для випічки медовика на 2 кілограми з прикрасою з мастики.

8 коржів масляний крем мастика
5 яєць — 0,45 дол. 120 гр. меду — 0,7 дол. 2 ложки харчової соди — 0,05 дол. 1,5 склянок цукру — 0,2 дол. 150 гр. масла — 1 дол. 800 гр. пшеничного борошна — 0,45 дол. Згущене молоко — 1,7 дол. 1,5 склянок цукру — 0,2 дол. 250 гр. масла вершкового — 1,7 дол. Упаковка маршмеллоу — 1 дол. Упаковка цукрової пудри — 1,5 дол. 1 ложка масла вершкового — 0,2 дол. Барвники, присипка — 0,85 дол.

Орієнтовна собівартість такого торта складе 10 дол. Вартість тортів на замовлення сьогодні варіюється в межах 600-800 рублів за кілограм, багатоярусні весільні торти коштують дорожче — близько 1000 рублів за кілограм. Продати 2-х кілограмовий медівник з тематичним прикрасою з мастики (як вказано в прикладі) можна за 18-20 доларів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Виготовлення тортів на замовлення — відмінна бізнес-ідея для любителів створювати кулінарні шедеври. Вона не вимагає великих вкладень і може бути організована в домашніх умовах.

Ссылка на основную публикацию