Взяти в кредит 50000 рублів без довідок і поручителів

Щоб швидко отримати на руки невелику суму грошових коштів, люди можуть подати онлайн-заявку на кредит в банк Уралсиб, який співпрацює з усіма категоріями клієнтів. Також варто звернутися до інших фінансових установ, які не пред’являють жорстких вимог до претендентів на участь в кредитуванні. Гроші можна отримати і в мікрофінансових організаціях (наприклад, Живі гроші), які видають позики за паспортом і без перевірки кредитної історії.

На яких умовах можна отримати кредит в розмірі 50 000 рублів?

Сьогодні люди можуть без особливих труднощів взяти кредит в розмірі 50000 рублів без довідок і поручителів. Багато фінансових установ пом’якшили вимоги до потенційних позичальників, завдяки чому взяти участь в кредитуванні можуть як особи, ледь досягли повноліття, так і пенсіонери.

Ситуація може ускладнитися для тих російських громадян, які мають зіпсовані кредитні історії. У цьому випадку банки можуть зажадати від них документального підтвердження платоспроможності, застави або залучення поручителів.

Порада: іноді за паспортними даними людей шахраї оформляють позики, про які постраждали стає відомо тільки після дзвінків з банків. Щоб виключити можливі проблеми, фізособи повинні час від часу перевіряти стан своїх кредитних історій. Якщо російські громадяни не знають, як дізнатися, скільки кредитів у людини, їм слід звернутися до юристів.

У фінансових установи можна взяти кредит в розмірі 50000 рублів без довідок і поручителів на наступних умовах:

 • мінімальний пакет документів, до якого входять цивільний паспорт і ідентифікаційний податковий номер;
 • наявність російського громадянства і прописки в регіоні присутності офісу фінансової установи;
 • кредитоспроможний вік (від 18 до 65 років, деякі банки верхню межу піднімають до 70-75 років);
 • відсутність прострочень за колишніми позиками.

Як отримати позику на 50000 в російських банках?

Щоб взяти кредит в розмірі 50000 рублів без довідок і поручителів, фізособам необхідно діяти в певній послідовності:

 1. Вибрати фінансова установа.
 2. Заповнити заявку на кредит. Це можна зробити як в відділенні банку, так і на його офіційному сайті.
 3. Дочекатися рішення. Розгляд заявок відбувається протягом 1-3 робочих днів. Деякі банки скорочують цей термін до 15-30 хвилин (в залежності від запитуваної суми).
 4. Після отримання позитивної відповіді фізособі слід відвідати офіс фінансової установи і на місці підписати кредитний договір. Йому буде виданий індивідуальний графік щомісячних платежів, згідно з яким необхідно робити оплату.
 5. Отримати в касі банку грошові кошти. Сума позики може бути переведена на картковий рахунок. Цей нюанс обговорюється в процесі оформлення кредитної документації.
 6. Після цього позичальник зобов’язаний щомісячно вносити платежі і не допускати прострочень.

Як отримати позику в мікрофінансової організації?

Сьогодні взяти кредит в розмірі 50000 рублів без довідок і поручителів можна не тільки в банку, але і в мікрофінансової організації, наприклад в Вівус. Як правило, такі компанії працюють в режимі онлайн. Фізичним особам досить перейти на офіційний сайт обраної для кредитування МФО і заповнити заявку. Кожне звернення розглядається протягом 15-30 хвилин. У цей час фахівцями мікрофінансової компанії вивчаються дані потенційного позичальника і перевіряється його кредитна історія (деякі МФО видають гроші без запиту в БКІ).

Якщо за заявкою прийнято позитивне рішення, клієнту слід відсканувати заповнені сторінки паспорта. Копії необхідно переслати на електронну пошту МФО або вставити в спеціально призначену для цих цілей форму. Грошові кошти переводяться на банківську карту клієнта практично миттєво. Деякі мікрофінансові організації надають послугу кур’єра, який привозить додому до позичальника кредитний договір і гроші.

Взяти 50000 рублів в кредит в Ощадбанку

Щоб взяти кредит в розмірі 50000 рублів без довідок і поручителів в Ощадбанку, російським громадянам необхідно особисто звернутися в офіс фінустанови. Також можна подати заявку на його офіційному сайті. Ощадбанк займає лідируючі позиції на вітчизняному фінансовому ринку і активно просуває лінію кредитування. Він співпрацює з усіма категоріями фізосіб, але більш лояльно ставиться до своїх постійних клієнтів і людям, які мають зарплатні картки.

Кредитування населення Ощадбанк проводить на наступних умовах:

 • максимальна сума готівкових коштів, на яку можуть розраховувати клієнти з мінімальним пакетом документів, встановлена ??в розмірі 1 500 000 рублів;
 • річна процентна ставка стартує з показника 15,50%;
 • термін дії кредитної програми досягає 5 років;
 • для зарплатних клієнтів передбачені бонуси.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо люди планують взяти кредит в розмірі 50000 рублів без довідок і поручителів, їм слід уважно вивчити всі доступні пропозиції банків і мікрофінансових організацій. Швидко отримати невелику суму коштів можна, якщо оформити кредитну карту банку Хоум Кредит або будь-якого іншого фінустанови. Потенційним позичальникам потрібно розуміти, що на більш вигідні умови кредитування вони зможуть розраховувати лише в тому випадку, якщо нададуть банку вичерпну інформацію про свою платоспроможність.

Ссылка на основную публикацию