Взяти в кредит 500 000 рублів

Сьогодні без особливих складнощів можна оформити автокредит без довідок про доходи і без початкового внеску. Ситуація істотно ускладниться для людей, яким знадобилася велика сума грошових коштів в розмірі до 500 000 рублів. Банки будуть ретельно вивчати кредитну біографію претендентів і пред’явлені документи, які повинні переконати їх в платоспроможності клієнта. Якщо потенційний позичальник зможе виконати всі вимоги кредитора, то він може розраховувати на диференційовані платежі, а також на більш гнучкі умови.

На яких умовах можна отримати кредит?

Кожна людина, яка планує взяти кредит в розмірі 500 000 рублів, повинен розуміти, що йому доведеться виконати ряд умов фінустанови:

 1. Претендент на отримання великої позики повинен бути громадянином Російської Федерації. Багато банків ставлять умови щодо реєстрації, яка повинна бути в регіоні присутності їх відділень.
 2. Кредитоспроможний вік. Відразу варто сказати, що хоч банки і дозволяють брати участь в кредитуванні фізосіб, ледь досягли повноліття, їм не варто розраховувати на велику суму позики. Найімовірніше, отримають відмову по заявці і люди похилого віку, так як вони відносяться банками до групи ризику. Взяти кредит в сумі 500 000 рублів зможе фізична особа, яка вже відбулося як особистість, має постійну роботу і позитивну репутацію.
 3. Пакет документації. При його формуванні претенденти на участь в кредитуванні повинні зібрати велику кількість довідок. Чим більша сума позики, тим ширше буде список запитуваної документації.
 4. Застава. Багато російські банки воліють видавати великі суми позик тим претендентам, які мають особисте майно і готові передати його в заставу.
 5. Поручителі. При оформленні кредиту в сумі до 500 000 рублів фізособи повинні довести банку свої благонадійність і платоспроможність. Якщо наданих документів для цього недостатньо, то фінустанова може вимагати залучення до програми кредитування одного або декількох поручителів. У тому випадку, коли потенційний позичальник є порядною людиною, напевно хто-небудь з родичів і друзів прийде йому на допомогу і погодиться виступити гарантом.

Порада: якщо фізособа має плями у своїй біографії позичальника, про що є відповідні відомості в БКІ, то йому, швидше за все, банки відмовлять у видачі великої суми грошових коштів. Щоб дізнатися, як поліпшити кредитну історію, якщо вона зіпсована, позичальникам краще звернутися до юристів, здатним дати цінні рекомендації.

Який пакет документів потрібно зібрати для того, щоб взяти в позику 500 000 рублів?

Якщо російські громадяни планують взяти велику позику, то їм слід бути готовими до того, що вбрання для кредитування фінустанова зажадає занадто багато довідок. У пакет документації необхідно включити:

 • оригінал і ксерокопію паспорта;
 • копію трудової книжки, завірену останнім роботодавцем;
 • довідку про щомісячні доходи (її претендент на отримання позики повинен зажадати на останньому місці роботи);
 • другий офіційний документ, за допомогою якого може бути проведена ідентифікація особи клієнта: посвідчення водія, пенсіонку, закордонний паспорт, посвідчення моряка, військовий квиток і т.д .;
 • якщо кредитна програма передбачає заставу, то в пакет слід включити правовстановлюючі документи на особисте майно позичальника (копії) і оціночний акт;
 • страховий поліс (якщо фізособа погодилося взяти участь в страхуванні життя, працездатності і здоров’я);
 • документи поручителів (цивільні паспорти, ідентифікаційні номери та довідки про доходи), якщо вони залучаються до кредитування.

Порада: довідка про щомісячні доходи може мати затверджену Федеральним законодавством форму 2-ПДФО. Але деякі фінустанови самостійно розробляють бланки і видають їх претендентам на участь в кредитуванні, щоб вони передали їх роботодавцям для заповнення.

Як взяти кредит 500000 без довідок і поручителів?

Багато російські громадяни працюють неофіційно, через що не в змозі документально підтвердити фінустановам свою платоспроможність. Ще кілька років тому для такої категорії позичальників моментально закрилися б двері всіх російських банків. Сьогодні ситуація змінилася кардинально. Фінансові установи стали більш лояльно ставитися до претендентів на отримання як маленьких, так і великих позик.

Взяти кредит в сумі до 500 000 рублів без довідок і поручителів можна на більш жорстких умовах:

 • встановлюється максимально висока процентна ставка;
 • призначаються аннуїтетниє платежі, завдяки яким фінустанова в першу чергу отримує з клієнта процентний дохід;
 • скорочується термін дії кредитної програми, наприклад, з трьох років до року;
 • потрібно початковий внесок, розмір якого визначається для кожного позичальника в індивідуальному порядку;
 • потрібна передача майна в заставу і т.д.

Порада: якщо фізособам терміново знадобилася сума грошових коштів, їм можна спробувати звернутися в мікрофінансову організацію. Єдиним недоліком співпраці з МФО є дуже високі процентні ставки.

Які програми доступні для російських громадян?

Якщо люди хочуть оформити позику на придбання особистої машини, то вони часто замислюються над тим, що краще — автокредит або споживчий кредит. У тому випадку, коли терміново знадобилися гроші, варто розглядати готівкові позики або кредитні карти з високим лімітом.

В даний час багато російських банки дозволяють фізособам терміново оформити споживчі кредити:

 1. Сбербанк. У цій фінустанові кожна заявка розглядається протягом 2 робочих днів. Для претендентів на термінові готівку позики встановлені вікові обмеження — 21-65 років. На послаблення можуть розраховувати постійні клієнти і власники зарплатного пластика.
 2. Промсвязьбанк. Цей банк дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів і не ставить перед ними занадто жорстких вимог. Виконавши всі умови, фізособи можуть взяти в терміновому порядку до 750 000 рублів. Якщо в кредитуванні беруть участь постійні або зарплатні клієнти, то для них будуть істотно поліпшені умови.
 3. Східний експрес. Щоб взяти велику позику в цій фінансовій установі, російським громадянам потрібен мінімальний пакет документів. За умовами кредитної програми позичальникам немає необхідності документально підтверджувати джерело доходу, а також передавати в заставу цінне майно і залучати платоспроможних поручителів. Отримати позику в розмірі 500 000 рублів можна в будь-якому відділенні банку. Він видається терміном до 60 місяців під 22,00% річних.
 4. Уральський банк. У цій фінустанові неможливо без довідки про доходи отримати 500 000 рублів. На готівкові позики встановлюються досить високі ставки, які коливаються в діапазоні від 20,00% до 37,00% річних. Претендент на участь у кредитуванні повинен мати офіційне місце роботи, а стаж у останнього роботодавця повинен перевищувати 3 місяці.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо російські громадяни поставили собі за мету взяти готівковий кредит в сумі до 500 000 рублів, їм слід провести моніторинг місцевого фінансового ринку. Особливу увагу варто приділяти не тільки основним умовам, а й такими параметрами: пакет документів, необхідність застави, залучення поручителів і т.д. Також варто заздалегідь дізнатися, чи можна оплатити кредит материнським капіталом в подальшому.

Ссылка на основную публикацию