Взяти кредит в Совкомбанк — онлайн заявка

Замислюючись над тим, в якому банку краще взяти споживчий кредит, багато людей приймають рішення звернутися в Совкомбанк. Ця фінансова установа охоче співпрацює з різними категоріями позичальників. Взяти участь в кредитуванні може і молодь, і люди похилого віку. Сьогодні для фізичних осіб доступні програми, за якими можна оформити кредит до 300000 за паспортом і без документального підтвердження джерела доходів.

Як подати заявку на кредит в Совкомбанк?

Люди, яким знадобилися гроші на вирішення поточних фінансових проблем або для здійснення дорогих придбань, можуть звернутися в Совкомбанк і при мінімальному пакеті документів взяти участь в кредитуванні. Подати заявку на будь-який вид позики фізичні особи можуть двома способами:

 1. Звернутися до найближчого відділення Совкомбанк і заповнити анкету-заявку. Якщо у потенційного позичальника виникнуть які-небудь труднощі, йому завжди прийде на допомогу співробітник фінансової установи. Під чуйним керівництвом кредитного менеджера фізична особа внесе в спеціальний бланк особисті дані, після чого він разом з копіями документів буде переданий на розгляд керівництву.
 2. Заявку на отримання кредиту можна подати за допомогою інтернету. Для цього потенційний клієнт Совкомбанк повинен відвідати його офіційний сайт. На головній сторінці веб-ресурсу знаходиться велике меню, в якому потрібно вибрати розділ з кредитними програмами. Вибравши потрібний товар, відвідувач сайту повинен заповнити коротку форму заявки і зробити її відправку.

Порада: якщо позичальник планує особисто відвідати відділення Совкомбанк, йому потрібно добре підготуватися. Щоб підвищити шанс на отримання позитивного рішення, людина повинна уважно поставитися до своєї зовнішності, одязі і зачісці. Якщо він буде неохайним, то співробітник банку може відзначити це, і цей факт, швидше за все, вплине на можливість участі в кредитуванні.

На яких умовах в Совкомбанк видаються споживчі кредити?

У Совкомбанк видаються споживчі кредити на таких умовах:

 • програми відкриваються без заставного забезпечення (таким же чином можна оформити кредитну карту Літо банку);
 • максимальна величина кредитного ліміту становить 1 000 000 рублів;
 • бажано оформлення страхового поліса (за необхідності позичальники можуть повернути страховку по кредиту від Совкомбанк);
 • відповідь по кредитній заявці приходить протягом доби, але частіше за все фізичні особи дізнаються про прийняте рішення через 10-15 хвилин після звернення;
 • деякі кредитні програми можуть оформлятися в іноземній валюті, наприклад, в американських доларах або євро;
 • заявку на кредит в Совкомбанк можна подати або в онлайн-режимі, або під час особистого відвідування найближчого відділення фінустанови;
 • позичальники, які залучають до кредитування платоспроможних поручителів, можуть розраховувати на 5 000 000 рублів;
 • при необхідності фізичні особи можуть взяти нову позику відразу після погашення раніше оформленої програми;
 • погашення позик здійснюється будь-яким зручним для клієнтів способом (через касу банку, через термінали самообслуговування, через інші фінансові установи, також можна оплатити кредит через «Сбербанк Онлайн») і т.д.

У кредитуванні від Совкомбанк можуть взяти участь люди, які мають громадянство Російської Федерації і проживають в регіоні присутності офісів цієї фінансової установи. Тут є один нюанс. Щоб стати клієнтом цієї фінансової установи, людина повинна мати постійну реєстрацію в населеному пункті, в якому працює кредитор (не менше 4-х місяців). Вік позичальників повинен коливатися в діапазоні від 20 до 85 років. Потенційні позичальники повинні бути офіційно працевлаштовані, причому стаж у останнього роботодавця не може бути менше 4-х місяців. Вони зобов’язані подати банку не тільки номер особистого мобільного, а й родинної злагоди і робочого телефонів.

Які документи потрібні для участі в кредитуванні від Совкомбанк?

Для оформлення позик в Совкомбанк фізичним особам необхідно пред’явити пакет документів, до якого включаються:

 • громадянський паспорт;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • другий офіційний документ (водійські права, медичний поліс, закордонний паспорт і т.д.);
 • анкета-заява.

Порада: якщо фізична особа планує взяти участь в кредитних програмах, за якими передбачено заставне забезпечення, то йому доведеться передати фінансовій установі документи, що підтверджують право власності.

Після того, як потенційний позичальник отримав позитивну відповідь по своїй заявці, він повинен принести всі зібрані документи до найближчого відділення Совкомбанк. Звернувшись до кредитного менеджера, він отримає відповіді на всі питання, що цікавлять його питання, після чого приступить до завершального етапу оформлення позики. Йому буде запропоновано ознайомитися з договором, який рекомендується детально вивчити. У тому випадку, коли у клієнта немає ніяких заперечень, він ставить свій підпис на документі, отримує індивідуальний графік платежів. На фінальній стадії оформлення кредитної програми позичальникові видаються на руки грошові кошти або перераховуються на банківську карту.

В процесі вибору програми від Совкомбанк фізичні особи можуть скористатися кредитним калькулятором, за допомогою якого можна визначити рівень фінансового навантаження. Щоб скористатися цією функцією, потенційним клієнтам потрібно відвідати офіційний сайт фінустанови, на якому вони знайдуть масу корисної інформації. До переваг кредитного калькулятора можна зарахувати наступне:

 • можна швидко прорахувати не тільки споживчу позику, але і іпотечну кредитну програму;
 • потенційні позичальники можуть встановити мобільну версію цього додатка і використовувати її в міру потреби;
 • клієнти Совкомбанк можуть з максимальною точністю прораховувати комісійні винагороди, страховки і щомісячні платежі;
 • всі отримані результати обчислень позичальники можуть виводити і зберігати в файлі Excel;
 • фізичні особи можуть розробити індивідуальний графік платежів, в якому будуть позначені певним значком вихідні, святкові дні тощо

Доступні кредитні програми Совкомбанк

В даний час фінансова установа пропонує фізичним особам 9 видів споживчих кредитів. По кожній програмі встановлені індивідуальні умови і пред’являються окремі вимоги до позичальників.

«Стандартний плюс» — грошова позика

З цієї кредитну програму можна отримати від 40 000 до 300 000 рублів. Взяти участь в кредитуванні можуть громадяни Російської Федерації, вік яких знаходиться в діапазоні 20-85 років. Потенційні позичальники повинні мати реєстрацію в регіоні присутності банку, а також стаж роботи на останньому місці, що перевищує 4 місяці.

Якщо клієнти підключать послугу регулярного погашення оформленого в Совкомбанк позики через сервіс Вest2pay, то вони можуть розраховувати на зниження річної процентної ставки (близько 5%). Для оформлення кредиту фізичним особам досить пред’явити цивільний паспорт, другий офіційний документ і ідентифікаційний код.

Кредит під заставу об’єкта нерухомості

Власники нерухомості можуть взяти участь в цій кредитній програмі і отримати поз заставу від 300 000 до 3 000 000 рублів. До позичальників Совкомбанк пред’являє наступні вимоги:

 • наявність російського громадянства;
 • кредитоспроможний вік — 20-85 років;
 • наявність постійної реєстрації;
 • стаж роботи на останньому місці від 4-х місяців;
 • наявність мобільного, робочого і домашнього телефонів;
 • оформлення страхового поліса.

До кредитування фізичні особи можуть залучати созаемщиков, які повинні бути платоспроможними. Також банк може зажадати від клієнта поручительства. Передане в заставу майно повинно знаходитися в особистій власності позичальника і не бути під арештом або стояти в черзі на проведення капітального ремонту.

«12% плюс» — грошова позика

За цією програмою російські громадяни можуть отримати до 100 000 рублів. За позикою встановлюється річна відсоткова ставка в розмірі 12,00%. Потенційні клієнти Совкомбанк повинні мати громадянство Російської Федерації, реєстрацію в регіоні присутності офісу фінустанови, вік в діапазоні від 20 до 85 років і офіційне місце роботи. Пакет документів для оформлення позики повинен включати цивільний паспорт, будь-який офіційний документ, ідентифікаційний податковий номер, довідку про доходи, посвідчення пенсіонера (якщо в кредитуванні беруть участь люди похилого віку).

«Пенсійний +» — грошова позика

Совкомбанк оформляє кредити не тільки молоді, а й людям пенсійного віку. Для отримання позики їм потрібно пред’явити паспорт, ідентифікаційний номер та пенсіонку. Варто зазначити, що для отримання позитивного рішення по кредитній заявці фізичним особам на момент погашення програми не повинно бути більше 85 років. Їм можуть запропонувати взяти участь в страхуванні, яке є добровільним.

автокредитного програма

Люди, які хочуть мати особистий автомобільний транспорт, сьогодні можуть за допомогою Совкомбанк втілити мрії в реальність. Ним запропонована кредитна програма, по якій купується транспорт буде перебувати в заставі до моменту проведення остаточних розрахунків.

Для оформлення автокредиту фізичним особам потрібно виконати наступні вимоги Совкомбанк:

 • російське громадянство і постійну реєстрацію;
 • кредитоспроможний вік — 20-85 років;
 • офіційне місце роботи;
 • не тільки мобільний, але і домашній телефон;
 • пред’явити наступні документи: особистий паспорт, ІПН, довідку про доходи, другий офіційний документ (можливо, банк зажадає залучення поручителів, якщо засумнівається в платоспроможності клієнта).

За цією кредитною програмою можна придбати як нові автомобілі, так і колишні в експлуатації транспортні засоби.

«Експрес +» — грошовий кредит

Якщо фізичній особі терміново знадобилася невелика сума грошових коштів, воно може взяти участь в експрес-кредитуванні від Совкомбанк. Для цього йому досить довести свій статус громадянина Російської Федерації, пред’явити документ, що підтверджує постійну реєстрацію в регіоні присутності банку, і передати кредитного менеджера мінімальний пакет документів. Якщо позичальник прийме рішення отримувати заробітну плату через Совкомбанк, він може розраховувати на зниження річної процентної ставки.

Грошова позика під заставу автотранспортного засобу

Власники автотранспортних засобів можуть оформити кредит в Совкомбанк, за якою видається від 50 000 до 1 000 000 рублів. Особистий транспорт клієнта буде перебувати в заставі до моменту погашення програми. У кредитуванні можуть взяти участь громадяни Російської Федерації, яким на момент подачі заявки вже виповнилося 20 років, а на момент погашення позики не виповниться 85 років. Клієнти фінустанови повинні мати офіційне місце роботи, стаціонарний і мобільний телефони, постійну реєстрацію в тому ж районі, де розташований офіс Совкомбанк.

Фінансова установа пред’являє особливі вимоги до заставного майна:

 • наявність всіх документів на авто;
 • машина повинна мати справний технічний стан;
 • вік автомобіля не повинен перевищувати 19-ти років;
 • транспортний засіб не повинен знаходитися в іншому заставі.

Якщо співробітник банку засумнівається в платоспроможності клієнта, він може попросити його залучити до програми поручителів. Вони повинні мати постійне джерело доходу і надати повний пакет документів.

«Суперплюс» — грошова позика

При оформленні цього виду кредиту російські громадяни можуть отримати не більше 600 000 рублей. За програмою встановлюється річна відсоткова ставка, що не перевищує 19,00%. Взяти участь в кредитуванні можуть жителі населеного пункту, в якому чисельність населення знаходиться в діапазоні від 500 000 до 1 000 000 осіб. Для оформлення грошового позики потенційним клієнтам потрібно пред’явити стандартний пакет документів: паспорт, ІПН, трудову книжку, довідку про доходи, другий офіційний документ. Ті позичальники, які працюють як приватні підприємці, повинні надати виписку по своєму розрахунковому рахунку, звітність і довідку форми 3-ПДФО.

«Для відповідальних +» — грошовий кредит

За цією програмою банк встановлює стандартні вимоги до позичальників. У пакет документів крім паспорта, коду, трудової книжки, другої офіційної документа потрібно вкласти диплом про вищу освіту. У кредитуванні можуть брати участь сімейні пари, які здатні підтвердити свій статус відповідним свідоцтвом. Заявка на кредит може подаватися в онлайн-режимі, відповідь буде озвучений протягом 1-3 діб.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Перш ніж прийняти участь в кредитуванні, російські громадяни повинні уважно вивчити всі діючі пропозиції від Совкомбанк. Вибравши відповідний займ, фізичні особи можуть подати заявки за допомогою інтернету, що істотно полегшить і прискорить процес оформлення програми. Від клієнтів фінансова установа не вимагає нічого надприродного, головне, щоб вони своєчасно вносили щомісячні платежі. Для деяких категорій позичальників Совкомбанк передбачені пільги, які полягають в зниженні річної процентної ставки.

Ссылка на основную публикацию