Взяти кредит в Ощадбанку без довідок про доходи та поручителів

З кожним роком різних комерційних організацій і банків стає все більше і всі вони пропонують різні продукти, в тому числі і програми кредитування різних типів. Так, ви можете отримати кредит на карту Ощадбанку не виходячи з дому, взяти іпотеку за зниженими відсотковими ставками, оформити автокредит під заставу транспортного засобу та інше. Більшість банків розробляють і особливі пільги для своїх клієнтів-держателів зарплатних карт або, наприклад, одержувачів на рахунок в банку пенсій, тому отримати сьогодні кредит без всяких довідок і поручителів не складе труднощів, якщо ви є таким клієнтом. Так, ви можете на пільгових умовах отримати кредит для пенсіонерів в Россельхозбанке або зробити перекредитування споживчих кредитів в Ощадбанку.

З пропозицією споживчого кредиту без забезпечення виступає і Ощадбанк. Сьогодні він пропонує відсоткову ставку від 14,9%. Крім цього, оформити заявку можна без відвідування офісу, прямо на сайті банку.

Порада: якщо ви вирішили оформити кредит або кредитну карту, намагайтеся в першу чергу розглянути пропозиції того банку, в якому обслуговуєтеся, а саме отримуєте пенсію або зарплату. Як правило, для власних клієнтів банки надають пільги і найбільш вигідні умови.

Подати заявку на кредит онлайн без довідок ??? Ощадбанк пропонує вигідний споживчий кредит без довідок і поручителів до 1,5 мільйона рублів на будь-які цілі і без комісій. Важлива умова, яку необхідно для того, щоб ви потрапляли під категорію громадян, для якої програма розроблена, це бути клієнтом-власником зарплатної картки Ощадбанку. Тобто попросту отримувати заробітну плату на рахунок і оформити дебетову карту Ощадбанку. Також пропозиція поширюється на тих, хто отримує на рахунок банку пенсію або має в ньому внесок. Крім того, при отриманні кредиту можна розраховувати на безкоштовне оформлення кредитної картки Visa Credit Momentum або MasterCard Momentum, або персональної кредитної картки з індивідуальної процентною ставкою і лімітом.

Споживчий кредит від Ощадбанку без довідок і поручителів — зручності

Якщо ви є клієнтом-одержувачем заробітної плати або пенсії на рахунок в Ощадбанку або ж зробили в цьому банку вклад, то отримаєте такі привілеї:

  • швидке прийняття рішення про надання кредиту;
  • все, що вам буде потрібно для заявки на кредит, це паспорт;
  • є можливість отримати знижену пільгову відсоткову ставку;
  • надання кредиту в будь-якій філії Ощадбанку незалежно від вашого місця проживання на території Російської Федерації;
  • є можливість оформити заявку онлайн не виходячи з дому.

Порада: сьогодні нікому не складе труднощів дізнатися за допомогою інтернету і гарячих ліній, в якому банку найнижчі відсотки по іпотеці в 2016-2017 роках або що робити, якщо банк подав до суду за несплату кредиту. Тому ви завжди можете бути в курсі новинок банку, умов надання кредитів і вкладів не виходячи з дому. Для цього досить зайти на офіційний сайт або зателефонувати на гарячу лінію.

Споживчий кредит без довідок і поручителів в Ощадбанку — умови

Термін кредиту, на який ви можете розраховувати при схваленні, становить від 3-х до 5-ти років. При цьому мінімальна сума становить 15 тисяч рублів, а максимальна — 1,5 мільйона. Щоб отримати такий кредит, ви повинні бути не молодше 21 року і не старше 65 років на момент повної виплати. Якщо ви працюєте, то ваш стаж повинен бути не менше 6 місяців на останньому місці роботи і не менше 1 року загального стажу за останні 5 років. При цьому подавати документи, що підтверджують стаж і зайнятість, не потрібно.

Процентні ставки

Клієнт-держатель зарплатної карти або одержувач пенсії на рахунок Ощадбанку може розраховувати на процентну ставку по кредиту від 14,9% до 21,9%. А фізичні особи, що не належать до цієї категорії, не тільки повинні будуть підтверджувати свій дохід і зайнятість, а й отримають відсоткову ставку по кредиту дещо вищий — від 15,9% до 23,9%.

порядок надання

Якщо ви не є клієнтом-одержувачем заробітної плати на рахунок Ощадбанку, вам доведеться крім паспорта надати копію трудової книжки та довідку про ваші доходи. В такому випадку банк розгляне заявку протягом 2-х робочих днів з моменту надання всіх необхідних документів. Якщо ж ви є таким клієнтом, можете розраховувати на те, що буде потрібно надати тільки паспорт, а вашу заявку розглянуть протягом 2-х годин після її подачі.

Після того, як вашу заявку схвалять, ви зможете отримати кредит протягом 30 календарних днів. Сума кредиту нараховується цілком одноразово в день оформлення договору по кредиту на поточний рахунок або карту Ощадбанку. Дострокове повне або часткове погашення передбачено. Мінімальний же розмір суми для погашення не обмежений, а комісія за таку операцію не стягується.

Рада: Сбербанк піклується про зручність своїх клієнтів і зручність власної роботи, тому він розробив спеціальну пропозицію «Сбербанк-онлайн». З його допомогою ви не тільки зможете отримувати різні новини банку, але і здійснювати перекази і платежі, в тому числі і по кредиту.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Отримати споживчий кредит під низький відсоток при цьому без поручителів і підтвердження доходу і стажу цілком можливо і реально на сьогоднішній день. Найголовніше — це дотримати умови обслуговування в банку, а саме бути клієнтом, які отримують на рахунок Ощадбанку заробітну плату або пенсію. Для своїх клієнтів Ощадбанк надає найбільш вигідні та зручні умови. Крім цього, для подачі заявки на кредит вам буде потрібно тільки паспорт.

Ссылка на основную публикацию