Взяти кредит в Мурманську без довідок і поручителів

Сьогодні високі ставки по вкладах в банках Мурманська привертають увагу місцевих жителів, які прагнуть вигідно розмістити свої заощадження у вітчизняній та іноземній валюті. Популярністю серед місцевого населення користуються і кредитні продукти фінансових установ. Якщо люди планують взяти в кредит 500000 без довідок і поручителів, то вони можуть подати заявки на різні кредитні програми.

Особливості оформлення споживчих позик в магазинах

Споживчий кредит в магазинах Мурманська без поручителів і довідок можна отримати без особливих складнощів (сьогодні такі програми можна оформити прямо в торгових точках). Фінансові установи не пред’являють жорстких вимог до претендентів, так як в якості застави буде виступати товар, що купується. Щоб взяти споживчий займ, місцевим жителям потрібно діяти в певній послідовності:

 1. В першу чергу потрібно вибрати магазин, в якому буде робитися покупка і оформлятися займ.
 2. Вкрай важливо дати реальну оцінку своєї платоспроможності. Незважаючи на всю привабливість кредитів, після їх отримання на позичальника ляже велике фінансове навантаження. Якщо він не зможе виконати свої зобов’язання, банк забирає придбаний товар і виставить його на продаж. Саме тому потрібно добре подумати, чи дійсно на даний момент є необхідність у покупці.
 3. Вибрати фінансова установа, в якому буде оформлятися споживча програма. Якщо дана процедура буде проводитися в магазині, то, як правило, в ньому перебуватимуть представники декількох банків. Потрібно підійти до кожного менеджеру і поцікавитися умовами та вимогами їх банків. Вибравши відповідний по всіх параметрах кредитний продукт, можна приступати до оформлення.
 4. Вибирається товар, після чого менеджер виписує на нього рахунок. З цим документом слід підійти до кредитного менеджера обраного банку і з його допомогою заповнити заявку-анкету. У ній потрібно буде вказати особисту інформацію, відомості про роботу і розмір доходу, контактні телефони кількох людей, які зможуть підтвердити особистість претендента.
 5. Після отримання позитивного рішення (зазвичай на розгляд заявок йде 15-30 хвилин) клієнту буде переданий на підпис договір, який слід вивчити дуже уважно. Також співробітник фінансової установи роздрукує індивідуальний графік щомісячних платежів та інші документи.
 6. Як тільки процес підписання кредитної документації буде завершено, позичальник може забрати свій товар з магазину.

Особливості оформлення позик в банках

Готівковий кредит в банках Мурманська без поручителів і довідок швидко і без труднощів можуть оформити тільки їх постійні і зарплатні клієнти. До новим претендентам, які не здатні документально підтвердити платоспроможність, багато фінансових установ ставляться насторожено, а іноді і недоброзичливо.

Щоб взяти готівку позики, жителі Мурманська повинні виконати основні вимоги банків:

 • мати місцеву прописку і громадянство РФ;
 • мати постійне джерело доходу;
 • мати кредитоспроможний вік.

Готівкові кредити без поручителів і довідок вважаються дуже ризикованими продуктами, тому банки Мурманська прагнуть себе застрахувати від можливих фінансових втрат. Позичальникам слід заздалегідь розраховувати на те, що за такими програмами будуть встановлені максимально високі відсоткові ставки.

Зверніть увагу: попередню заявку на споживчу позику можна подати кількома способами. Це робиться як в офісі фінансової установи, так і за допомогою інтернету. Переваги звернення в онлайн-режимі полягають в тому, що людина заощаджує час на походах по банкам і магазинам. Якщо йому прийде позитивну відповідь, то залишиться тільки підійти в торговельну точку або в офіс банку і підписати документи.

Для отримання готівкового кредиту без довідок і поручителів необхідно діяти наступним чином:

 1. Вибрати фінансова установа, яка видає на таких умовах готівкові позики.
 2. Подати заявку або в офісі банку, або на його офіційному сайті. Протягом деякого часу аналітики будуть проводити скоринг клієнта і вивчати надану в анкеті інформацію.
 3. Отримати рішення кредитора. Якщо воно позитивне, то можна збирати документи і йти в офіс для підписання договору та отримання грошей.
 4. Під час візиту до найближчого відділення фінустанови потрібно мати при собі громадянський паспорт, ідентифікаційний код і другий офіційний документ для ідентифікації особи. Якщо банк засумнівається в платоспроможності клієнта, він може зажадати заставне забезпечення.
 5. Після підписання кредитного договору та інших документів позичальнику видаються грошові кошти або через касу, або переводяться на його картковий рахунок.

Зверніть увагу: багато фінансових установ при оформленні готівки позик змушують клієнтів оформляти страхові поліси. Позичальники можуть від них відмовитися, так як в нашій країні страхування проводиться тільки на добровільній основі.

У яких банках Мурманська можна взяти позику без поручителів і довідок?

Кредит без поручителів і довідок можна оформити в різних банках Мурманська:

 1. Російський Стандарт. У цій фінансовій установі можна взяти готівковий займ в сумі від 30 000 до 299 000 рублів. До кредитування допускаються особи, вік яких коливається в діапазоні 25-65 років. Термін дії програми — 1-3 роки. Відсоткова ставка стартує з 19,50% річних.
 2. Траст Банк. Максимальна сума позики без довідок і поручителів становить 300 000 рублей, які видаються на термін від 6 місяців до 4 років. Річна процентна ставка — від 19,90%. Вік позичальників — 22-65 років.
 3. СКБ-Банк. Отримати кредит без довідок про доходи можуть жителі Мурманська, вік яких не виходить за межі 23-65 років. Максимальна сума позики становить 180 000 рублей. Річна процентна ставка — від 15,90%. Термін кредитування — від 6 місяців до 3 років.
 4. Альфа Банк. Ця фінансова установа видає позики в готівковій формі на термін 1-5 років під 13,99% річних. Для зарплатних і постійних клієнтів максимальна сума кредиту встановлена ??в розмірі 2 000 000 рублів. Також позичальники можуть замовити кредитну карту Альфа-Банку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Замислюючись над тим, чи можна взяти кредит в Ощадбанку, якщо не працюєш, слід вивчити пропозиції та інших фінансових установ. Проведений моніторинг дозволить жителям Мурманська вибрати позики без поручителів і довідок, за якими встановлені максимально комфортні умови.

Ссылка на основную публикацию