Взяти кредит в МФО Національний займ

Мікрокредит — часто вимушений захід у людей, які потребують термінових грошах. Мікрофінансові організації охоче надають допомогу у вигляді видачі позик. Однак відгуки про компанію Гроші відразу говорять про те, що МФО при цьому бере чималу плату. Рідко можна зустріти пропозицію з процентною ставкою менше 0,5% в день. До того ж найчастіше оформити договір можна тільки на короткий термін до 1 місяця. Але при зверненні в МФО питання про те, який банк 100 відсотків дасть кредит, відпадає сам собою. Крім того, таким чином можна отримати кошти на будь-які цілі.

Варто відзначити і той факт, що мікрофінансові компанії видають позики навіть з негативною кредитною історією і тимчасовою відсутністю постійного офіційного джерела доходу. При оформленні заявок і договорів не потрібно застави, поручителів і довідок.

Порада: в мікрофінансових компаніях можна також отримати позику для виправлення кредитної історії. Як правило, для цього достатньо взяти і виплатити строго за умовами договору один кредит, але в деяких випадках пропонується і спеціальна схема поліпшення рейтингу. Тому мікропозики корисні для подальшого звернення в банки за кредитами.

Мікрофінансових організація Національний займ

Мікрофінансових організація Національний займ видає мікропозики, поєднуючи в своїй діяльності і онлайн-підтримку, і роботу в офісі. Таким чином, потенційний клієнт може оформити заявку на кредит на сайті фірми, а для підписання договору та отримання грошових коштів прийти в офіс (в разі схвалення).

умови

У мікрофінансової організації Національний займ можна отримати короткостроковий кредит на суму від 2 до 15 тисяч на термін від 7 до 28 днів під 2% в день. Щоб його оформити, не буде потрібно ні довідок про доходи, ні поручителів, ні застави. Єдиний документ, необхідний як для оформлення заявки, так і для підписання договору на позику, — це паспорт громадянина РФ. При отримання другого і наступних кредитів процентна ставка змінюється в бік зниження.

Заява на кредит

Заявку на отримання мікрокредиту в МФО Національний займ можна оформити на сайті компанії. Для цього необхідно вибрати суму, бажаний термін і вибрати пункт «Оформити зараз». Кнопка перенаправить на форму, в якій потрібно вказати паспортні та контактні дані, а також інформацію про доходи, стаж і місце роботи. Крім того, заявку можна залишити і по телефону 8 (800) -333-47-00, дзвінок безкоштовний. Після того як заявка буде відправлена, з клієнтом зв’язується менеджер компанії і повідомляє про рішення. У разі схвалення він запросить вас в офіс для оформлення договору на кредит або запропонує нарахування коштів протягом 24 годин на банківську карту. Точно так само можна оформити онлайн-заявку на кредит в банку Підемо.

Погасити займ можна в офісі організації за графіком виплат, вказаною в договорі. Щоб з виплатою не було проблем, договір необхідно уважно вивчити під час підписання.

Порада: в інтернеті є безліч різноманітної інформації про ф’ючерси, банках і їх продуктах. Про продуктах компанії Національний займ можна отримати консультацію в інтернеті прямо на її сайті, вибравши пункт меню «Замовити дзвінок».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Позики в мікрофінансових організаціях навряд чи здатні вирішити всі фінансові проблеми позичальника, але часто звернення до них практично неминуче. Мінуси короткострокових кредитів складаються в очевидною дорожнечі і неможливості оформлення на термін більше місяця. Але серед плюсів тут висока ймовірність схвалення, також можливість поліпшення кредитної історії і отримання потрібної суми віддалено, без відвідування офісу компанії. МФО Національний займ дозволяє отримати гроші не виходячи з дому за допомогою онлайн-заявки або заявки за номером телефону, що значно економить час і сили.

Ссылка на основную публикацию