Взяти кредит готівкою за паспортом без довідок про дохід

Сьогодні широкий асортимент банківських продуктів вражає і вводить в оману одночасно. Новачки так взагалі можуть загубитися у великому світі кредитування. Їм пропонується не тільки оформити швидкий мікропозик онлайн на Ківі-гаманець, Яндекс.Деньги, банківську карту, але і кредит терміном до 15 років і розміром до трьох мільйонів рублів без довідки про доходи, без поручителів. Також сьогодні спростилися вимоги до позичальників, які раніше мали проблеми з виконанням своїх боргових зобов’язань. Так, багато банків і МФО стали видавати кредити з поганою кредитною історією і з поточними простроченням за пред’явленням тільки паспорта громадянина РФ, без довідки про середній заробіток і застави. Спробуємо далі розібратися, хто дає кредит за паспортом і без довідок.

Назва кредитного продукту, банк Максимальний термін кредитування в роках Максимальна сума кредитування а рублях Річна процентна ставка
Нецільової без застави, Московський Кредитний Банк 15 2 000 000 від 15
Перший поштовий з гарантованою ставкою, Пошта Банк 5 1 000 000 16,9
Не всі про все, СКБ-Банк 3 180 000 29,5
Перший поштовий, Пошта Банк 5 1 000 000 19,9
Більше документів — нижче ставки, Ренесанс Кредит 5 500 000 15,9
Для клієнтів банку, Ренесанс Кредит 5 500 000 15,9
На термінові цілі, Ренесанс Кредит 5 100 000 18,8
Пенсіонерам, Ренесанс Кредит 5 200 000 15,9

Всі банки, де можна взяти кредит без довідок

Якщо раніше взяти кредит без довідки та поручителя було чимось з розділу фантастики, то сьогодні мало не кожен третій банк готовий йти назустріч клієнту. Перевагами такого кредитування стали наступні позитивні моменти:

 • Відсутність паперової бюрократії.
 • Реальна економія часу і сил на зборі документів.
 • Гарна можливість взяти позику людям з мінімальним заробітком.
 • Швидке оформлення угоди.

Негативними сторонами кредитування без довідки про доходи можуть, звичайно, стати завищені відсоткові ставки, так як банк реально ризикує, оформляючи угоду тільки за паспортом. Постійні клієнти є винятком з правил і можуть розраховувати на більш лояльні умови кредитування. У більшості випадків і новачкам, і особам, що потрапили в клієнтську базу кредитної установи, відсотки нараховуються в індивідуальному порядку. Кредит без довідки про доходи за умови пред’явлення тільки паспорта громадянина РФ можна взяти в наступних установах:

 • Совкомбанк.
 • Профі кредит.
 • Банк Москви.
 • Ренесанс Кредит.
 • Тінькофф.
 • Уральський Банк.
 • ВТБ 24.
 • Росенергобанк.
 • Fingooroo і інші.

Порада: максимальний ліміт по кредиту без довідки про доходи може скласти 3 000 000 рублів. Якщо вас цікавить така сума, тоді слід звертатися в Банк Москви.

Московський Кредитний Банк — взяти кредит готівкою за паспортом

Московський кредитний банк — ще один столичний кредитор, який може видати гроші за пред’явленням тільки паспорта. Термін кредитування складе в даному випадку 6 місяців — 15 років. Максимальна сума, на яку може розраховувати позичальник, не перевищує двох мільйонів рублів. Мінімальна річна процентна ставка буде не нижче 15%. Цей показник встановлюється в індивідуальному порядку. Також отримати кредит без довідки про доходи за паспортом в Московському кредитному банку можна і в американських доларах. Мінімальна процентна ставка в рік складе 12%. Перевагою звернення до зазначеної установи стане відсутність комісій, а також можливість зменшення розміру ставок уже в процесі погашення кредиту.

Експрес-кредит за паспортом до 500 000, коли кредитне навантаження не важлива

На даний момент крім банків споживчим кредитуванням займаються і мікрофінансові організації. Вони без проблем можуть видати експрес-кредит до 500 000 рублів за паспортом, без поручителя і без довідки про доходи. МФО, що видають гроші наліво і направо, що не пред’являють особливих вимог до позичальників, практично відразу стали користуватися величезною популярністю. Тут можуть кредитуватися:

 • Індивідуальні підприємці.
 • Пенсіонери.
 • Студенти.
 • Безробітні.
 • Працівники за наймом.
 • Юридичні особи.

Експрес-кредитування має на увазі самостійне оформлення онлайн-заявки на кредит з моментальним рішенням. Однак при подачі заявки на півмільйона рублів доведеться почекати близько доби, а ось суми поменше можна оформити практично відразу. При оформленні експрес-кредитів без довідки про доходи до уваги береться платоспроможність позичальника, тому для кредитора не важлива кредитне навантаження.

Порада: якщо ви вирішите взяти експрес-кредит без довідки про доходи, де не важлива кредитне навантаження, поцікавтеся заздалегідь процентними ставками. Як правило, вони є захмарними. Таким чином кредитор намагається мінімізувати ризики неповернення кредиту і перекрити вже наявні фінансові втрати по невиплачених кредитах.

Кредит 500 000 без довідки про доходи

Для того щоб отримати кредит розміром в півмільйона рублів без довідки про доходи на більш вигідних для себе умовах, необхідно буде надати заставне майно. Позичальнику крім паспорта доведеться принести в банк ще й документи, що підтверджують право власності на об’єкт нерухомості, який буде оформлений в заставу. Оформити кредит без довідки про доходи можна як під рухоме, так і нерухоме майно. Ви можете звернутися в Хоум Кредит, Райффайзенбанк, Ощадбанк і інші.

Порада: багато експертів настійно радять звертатися за кредитом в той банк, в якому ви отримуєте зарплату. Це дозволить кредитору мінімізувати ризики, а вам отримати реальне зниження процентних ставок.

Кредит 400 000 без довідки про доходи

Отримати кредит без довідки про доходи та поручителя в розмірі 400 тисяч рублів можна в Ренесанс Кредиті, СКБ-Банку, Уральському Банку Реконструкції та Розвитку. Перевагами звернення в ці кредитні установи стануть наступні моменти:

 • Швидке оформлення кредиту.
 • Відсутність прихованих комісій.
 • Швидкий переказ коштів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні можна отримати як кредит на карту без відмови без перевірки, так і позику на більшу суму без довідки про доходи. Оформлення кредитної угоди не займе багато часу. Однак тим, хто не хоче кожен раз звертатися в банк, коли терміново потрібні гроші, можна оформити карту Кукурудза з кредитним лімітом більше 10 000 рублів. Також кредитки без довідки про доходи можна отримати в Альфа Банку, Ренесанс Кредиті і Тінькофф банку. Однак найголовніше, на що варто звернути увагу при підписання договору на отримання споживчого кредиту або кредитки, це розмір переплати. Іноді можна просто-напросто не розрахувати свої сили, так як кредитне навантаження може бути просто непідйомною.

Ссылка на основную публикацию