Взяти кредит готівкою без довідок і поручителів в Волгограді

Сьогодні за допомогою інтернету у людей вийде дізнатися, чи можна взяти кредит в Ощадбанку, якщо не працюєш, і які вимоги фінустанови потрібно для цього виконати. Досить перейти на офіційний сайт банку і отримати необхідну інформацію. За допомогою мережі також можна дізнатися, де краще взяти кредит на машину, а також які фінустанови Волгограда видають готівкові кредити без поручителів і довідок.

З якими складнощами можна зіткнутися при оформленні кредиту?

На території Волгограда існує велика кількість банків, що видають готівку позики. Багато з них ставлять перед претендентами певні умови, без виконання яких останні не будуть допущені до кредитування:

 • наявність офіційного працевлаштування, причому стаж на останньому місці повинен перевищувати півроку;
 • наявність російського громадянства;
 • реєстрація в регіоні присутності офісу кредитора;
 • повний пакет документів, який може бути розширений, якщо банк засумнівається в платоспроможності позичальника;
 • оформлення страхового поліса;
 • передача в заставу об’єкта нерухомості або автотранспортного засобу, що перебуває в особистій власності і т.д.

Зверніть увагу: з огляду на таких вимог взяти готівковий кредит без поручителів і довідок в банках Волгограда людям буде досить складно. На таку співпрацю можуть погодитися великі фінансові установи, але при цьому вони встановлять мінімальний кредитний ліміт і скоротять терміни. Якщо потрібна велика сума грошових коштів, то можна спробувати звернутися в невеликі банки, які будь-яким чином намагаються привернути клієнтів. Але і вони висунуть свої умови, наприклад, максимально збільшать процентну ставку або зажадають заставу.

На що слід звернути увагу при оформленні готівкового кредиту?

Якщо людина планує взяти готівковий кредит без поручителів і довідок в банках Волгограда, то йому необхідно звернути увагу на наступні нюанси:

 1. Перед підписанням документа потрібно його уважно прочитати. Якщо виникають будь-які питання, не потрібно соромитися, а відразу уточнити у кредитного менеджера всі незрозумілі моменти. Особливу увагу слід приділити розділах, які стосуються умов, сум, строків і регулярних виплат.
 2. Як тільки виникла необхідність в кредитних коштах, не слід оформляти програму в першому-ліпшому на очі банку. Щоб вибрати максимально комфортні умови, потрібно вивчити умови всіх місцевих фінустанов, після чого відправити їм свої заявки. Для цього сьогодні можна скористатися спеціальним сервісом, завдяки якому суттєво економиться час.
 3. Завчасно рекомендується перевірити стан своєї кредитної історії. Для цього слід відправити запит в БКІ, який один раз на рік робиться безкоштовно. Якщо претендент переживає, що зловмисники можуть скористатися його документами в корисливих цілях, йому потрібно звернутися до юристів, які розкажуть, як дізнатися, чи є кредит на людину.
 4. Перед візитом в банк слід оцінити свій зовнішній вигляд, а також продумати відповіді на питання, які може задавати кредитний менеджер. Наприклад, якщо за умовами програми не потрібна довідка про доходи, то це не означає, що клієнта не запитають про його місце роботи і джерело доходів.
 5. При вивченні умов потрібно поцікавитися, яким способом розраховуються обов’язкові платежі. Якщо банк використовує аннуїтетний спосіб, то позичальнику доведеться погашати заборгованість рівними частинами. Якщо передбачені диференційовані платежі, як в банку Югра в Волгограді, то з кожної оплатою борг буде зменшуватися (в кінцевому підсумку вдасться трохи заощадити на відсотках).

Банки Волгограда — кредит готівкою без довідок

В даний час взяти готівковий кредит без поручителів і довідок можна в різних банках Волгограда:

 1. Ренесанс Кредит. Цей банк видає в готівковій формі не більше 500 000 рублів (мінімальний ліміт 30 000 руб.). Термін кредитування коливається в діапазоні 2-5 років. У програмі можуть взяти участь місцеві жителі, вік яких не виходить за рамки 24-70 років. Річна процентна ставка стартує з 15,90%.
 2. СКБ Банк. У готівковій формі можна отримати до 1 300 000 рублів (мінімум 51 000 руб.). Вік позичальників повинен бути в межах 23-65 років. Термін дії програми становить від 6 місяців до 5 років. Відсоткова ставка стартує з 14,50% річних. У цьому банку низький відсоток схвалення заявок.
 3. Альфа Банк. Постійні і зарплатні клієнти цієї фінансової установи можуть розраховувати на готівковий позику в розмірі 2 000 000 рублів. Річна процентна ставка стартує з 13,99%. Термін кредитування встановлено в діапазоні 1-5 років. Заявки приймаються від осіб віком 21-70 років.
 4. Уральський Банк Реконструкції та Розвитку. Сьогодні ця фінустанова пропонує готівкову програму «Хвилинна справа», яка оформляється на термін від 6 місяців до 4 років. У ній можуть взяти участь місцеві жителі, вік яких не виходить за встановлені межі — 21-75 років. Максимальна сума готівки, яку можна отримати без довідок і поручителів, становить 200 000 рублів. Річна процентна ставка стартує з 13,00%.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Щоб взяти готівковий кредит без поручителів і довідок в банках Волгограда, місцевим жителям потрібно уважно вивчити умови всіх доступних програм. У цьому випадку їм вдасться знайти позику з мінімальною процентною ставкою і відсутністю жорстких вимог.

Ссылка на основную публикацию