Взяти кредит без довідок і поручителів в СПб

Більшість російських громадян, які проживають в Санкт-Петербурзі і прилеглих районах, часто стикаються з проблемою при виборі кредитора. Щоб визначити, в якому банку вигідніше взяти кредит на споживчі потреби, їм слід провести моніторинг місцевого фінансового ринку, завдяки чому з’явиться можливість порівняти доступні програми. В даний час жителям СПБ доступна кредитна карта ОТП банку, Ощадбанку та інших фінансових установ. Також вони можуть звернутися в мікрофінансові організації, які видають швидкі позики при мінімальних вимогах до позичальників.

Де в СПб можна оформити кредит без довідок і поручительства?

Якщо фізичні особи не змогли від родичів і друзів отримати безоплатну допомогу грошима, вони зазвичай приймають рішення взяти участь в кредитуванні. Якщо у потенційних позичальників є офіційне місце роботи і постійне джерело доходу, то у них не виникне ніяких проблем при оформленні будь-яких видів позик. У тому випадку, коли фізичні особи не можуть документально підтвердити свою платоспроможність, їм буде досить складно знайти фінансову установу, готове на слово повірити в їх благонадійність і при цьому не вимагати залучення поручителів. Незважаючи на труднощі, що виникають, такої категорії позичальників не варто впадати у відчай, тому що на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області є банки і мікрофінансові установи, що видають кредити навіть людям з поганим досьє в БКІ.

Сьогодні кредит в СПБ без поручителів і довідок фізичні особи можуть взяти дуже швидко. При цьому варто відзначити, що за такими програмами встановлюються кабальні умови, через які на позичальників лягає дуже велике фінансове навантаження. Завищеними процентними ставками банки і мікрофінансові установи страхують свої ризики, які пов’язані з можливою втратою грошових коштів. Якщо потенційних позичальників не лякають такі умови, вони можуть оформити швидкі кредити без поручителів і довідок:

 1. Кредити в СПБ без поручителів і довідок оформляє Хоум Кредит банк. Він уже давно співпрацює з категорією клієнтів, які не можуть документально підтвердити свою платоспроможність. Процес оформлення кредитної програми в цій фінансовій установі займає не більше 30 хвилин. Потенційним позичальникам, яким терміново потрібні були гроші, буде запропонована програма під назвою «Швидкі гроші». Клієнти Хоум Кредит банку можуть розраховувати не більше ніж на 850 000 рублей, повертати які вони зможуть протягом 5 років. Без підтвердження платоспроможності позичальників зможуть отримати до 75 000 рублів, так як більша сума видається при наявності повного пакету документів. Варто відзначити, що за цією кредитною програмою встановлена ??досить висока процентна ставка — 39,90% річних. Це пов’язано з великими ризиками, які з’являються у фінансової установи, яка видала фізичній особі готівкові без довідок і поручителів.
 2. Споживчий кредит в СПБ без поручителів і довідок можна оформити в Совкомбанк. Для фізичних осіб цією фінансовою установою запропонована програма «експрес», по якій можна швидко отримати на руки або на карту невелику суму грошових коштів. Для її оформлення потенційним позичальникам досить пред’явити цивільний паспорт і ідентифікаційний податковий номер. Бажаючим оформити експрес-кредит в Совкомбанк буде встановлена ??річна процентна ставка в розмірі 39,00%.
 3. Споживчий кредит в СПБ без поручителів і довідок пропонує фізичним особам банк Русский Стандарт. З метою залучення нових клієнтів це фінансова установа готово на 4 позиції знизити річну відсоткову ставку за умови подачі заявки за допомогою інтернету.
 4. Деякі мікрофінансові організації за 15 хвилин оформляють невеликі позики жителям Санкт-Петербурга і Ленінградської області. При цьому вони надають послугу виїзду менеджера за адресою клієнта, який на місці укладе кредитний договір і видасть раніше обумовлену суму грошей.
 5. Фізичні особи можуть звернутися до Ощадбанку, який пропонує для місцевого населення різноманітні кредитні програми. Позичальники можуть в подальшому користуватися інтернет-банкінгом для того, щоб дізнатися залишок по кредиту в Ощадбанку або провести платіжну операцію.

Як отримати кредитну карту в СПб?

Якщо фізичні особи планують оформити кредит в СПб без поручителів і довідок, їм потрібно розглянути як варіант кредитні карти. Для їх отримання не потрібно збирати великий пакет документації, так як вони видаються за паспортом та ІПН. Власникам кредитного пластику надається грейс-період, під час дії якого вони можуть безоплатно витрачати позикові кошти. Деякі жителі Санкт-Петербурга і його околиць знімають гроші з кредитних карт і повертають їх під час дії пільгового періоду, завдяки чому роками не платять відсотки банкам.

За кредитними картками встановлюються процентні ставки в діапазоні від 19,00% до 40,00% річних. Кредитний ліміт призначається кожного позичальника в індивідуальному порядку. Якщо фізична особа є зарплатних клієнтом фінансової установи або документально підтверджує свою високу платоспроможність, воно може розраховувати на отримання великої суми коштів.

Чи варто звертатися в мікрофінансові організації СПб?

Якщо у фізичних осіб не вийшло оформити кредит в СПб без поручителів і довідок, вони можуть звернутися в мікрофінансову організацію. Сьогодні в Санкт-Петербурзі і прилеглих районах налічується величезна кількість МФО, охоче співпрацюють з усіма категоріями позичальників. В таких організаціях, як правило, не пред’являються жорсткі вимоги до потенційних клієнтів, завдяки чому позики оформляються швидко і без паперової тяганини.

Щоб взяти готівковий займ в мікрофінансової організації, жителям Санкт-Петербурга і Ленінградської області необхідно пред’явити лише паспорт та ідентифікаційний податковий номер. Швидкі кредити оформляються на наступних умовах:

 • відсутня необхідність документально підтверджувати щомісячний джерело доходу і офіційне працевлаштування;
 • розгляд заявок на готівкові позики займає не більше 20 хвилин;
 • взяти невелику суму коштів фізичні особи можуть без додаткових вимог;
 • при необхідності можна отримати позику на банківську карту, оформлену в будь-якому фінансовій установі;
 • взяти мікрокредит можуть люди навіть з поганою кредитною історією;
 • висока ймовірність позитивного рішення за заявкою, яку можна подати за допомогою інтернету і т.д.

Порада: якщо у потенційного позичальника погана кредитна історія, то завдяки позиці, оформленому в мікрофінансової організації, він може внести в неї корективи.

На території СПб працюють такі мікрофінансові організації, в які можуть звернутися місцеві жителі для отримання невеликих сум грошових коштів:

 • Lime-zaim;
 • Займер;
 • Терміново гроші;
 • СМСФінанс;
 • Kredito24;
 • Займи просто;
 • Е-позику;
 • Webbankir;
 • Turbozaim;
 • В кишені;
 • MoneyMan;
 • Platiza і т.д.

Як отримати позику в СПб за допомогою інтернету?

Якщо жителям Санкт-Петербурга не вдалося отримати великий споживчий кредит, вони можуть спробувати взяти готівковий займ за допомогою інтернету. Цей спосіб оформлення позики ідеально підходить для тих людей, які не мають вільного часу на походи по офісах фінансових установ. МФО врахували побажання фізичних осіб і розробили для них широку лінійку онлайн-позик. Вирішивши скористатися інтернетом для отримання кредитних коштів, клієнти мікрофінансових організацій отримають масу переваг:

 • простота оформлення (фізичним особам досить відвідати сайт мікрофінансової організації і заповнити в онлайн-режимі заявку, яка практично миттєво буде розглянута фахівцями);
 • можливість швидко отримати гроші на карту без особистого відвідування офісу мікрофінансової організації;
 • можна одночасно відправити заявки в кілька МФО, завдяки чому буде вище ймовірність їх схвалення і т.д.

Після того, як фізична особа оформить позику в мікрофінансової організації, йому доведеться своєчасно сплачувати обов’язкові платежі. Варто відзначити, що мікрокредити видаються на дуже короткий проміжок часу. Позичальники можуть або відразу погасити всю заборгованість, або пролонгувати договір, заплативши при цьому відсотки.

Отримання кредиту в СПб за допомогою кредитних брокерів

В останні роки в сфері кредитування з’явилася нова послуга, завдяки якій істотно спрощується процес укладення угод про позики. Звернувшись до кредитних брокерів, жителі Санкт-Петербурга і прилеглих районів можуть скоротити час на пошук фінансової організації, яка видасть споживчий кредит або готівкові кошти без довідок і поручителів.

Щоб скористатися такою послугою, фізичним особам необхідно діяти наступним чином:

 1. Знайти кредитного брокера. Це можна зробити за допомогою інтернету. Досить ввести в пошуковий рядок слово «кредитний брокер в СПб», після чого на екрані монітора з’являться всі доступні на сьогоднішній день пропозиції.
 2. Перейти на сайт обраної компанії. Фізичній особі буде запропоновано заповнити коротку заявку, в якій потрібно вказати особисту інформацію та суму кредиту, яку він планує отримати.
 3. Після відправки заявки кредитний брокер зв’яжеться з потенційним позичальником і уточнить деякі дані. Як тільки всі питання будуть вирішені, фахівець приступить до роботи. Він відправить заявки клієнта в усі банки і мікрофінансові організації СПб. Після отримання від них відповіді зв’яжеться з позичальником і оголосить список кредиторів, які згодні з ним співпрацювати.
 4. Фізична особа, яка отримала список банків і МФО, вибирає найбільш підходящу для нього програму, готує пакет документів і відправляється в офіс для підписання договору. На місці йому повідомляють про всі нюанси кредитної програми, складають індивідуальний графік щомісячних платежів і передають на підписання документи.
 5. Позичальник отримує в касі фінансової установи грошові кошти, або вся сума позики перекладається на його банківську картку.

Порада: співпраця з брокером дозволить фізичним особам підібрати для себе найбільш вигідні і комфортні умови кредитування. Вони можуть в процесі оформлення заявки вибрати диференційований або ануїтетний платіж, термін дії позики і спосіб його погашення.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Жителі СПб і Ленінградської області, які не мають можливості документально підтвердити своє джерело доходу і залучити до кредитування поручителів, можуть знайти фінансові установи, які погодяться видати їм позики. Збільшити шанси на отримання кредиту фізичні особи можуть в тому випадку, якщо подадуть заявки відразу в кілька банків або МФО. Якщо потенційним позичальникам ніколи займатися пошуком кредиторів і вивченням доступних пропозицій, вони можуть доручити цей процес фахівцям. Кредитні брокери підберуть для своїх клієнтів які підходять за всіма параметрами програми і допоможуть при оформленні необхідних документів.

Ссылка на основную публикацию