Взаємодопомога у відносинах

Як уникнути постійних сварок у відносинах? Як перестати воювати і жити дружно? Багато людей помилково розуміють свою роль в любовних відносинах, через що відбуваються конфлікти і розбіжності.

Найголовніше, про що повинен пам’ятати будь-яка людина, полягає в наступному: у відносинах потрібно взаємодоповнювати і взаімопомогать один одному

Чи не міняти, не все робити самому, не перекладати відповідальність на партнера, не вести себе, як дитина, — не робити всього того, що не є взаємним. Саме взаємодоповнювати і взаімопомогать повинні партнери в любовних відносинах. Що мається на увазі?

Під взаємодоповнення розуміється то, що чоловік залишається чоловіком і виконує свої чоловічі обов’язки, а жінка залишається жінкою, виконуючи свої жіночі обов’язки. Між партнерами повинні бути розподілені обов’язки, які виконують саме вони. Якщо чоловік заробляє гроші, то жінка створює затишок в домі, щоб чоловік відпочивав, а не продовжував працювати у вечірній час. Якщо обидва партнери працюють, то нехай щоденні обов’язки виконуються ними по черзі, оскільки і жінка, і чоловік втомлюються однаково. Не повинно бути такого, щоб хтось із партнерів нічого не робив, а другий все обов’язки звалював на себе. Якщо немає рівномірного розподілу сил між закоханими за виконання обов’язків, то такий союз триватиме недовго.

При цьому завжди необхідно пам’ятати, що пару складають чоловік і жінка. А це означає, що чоловік повинен виглядати, як чоловік, вести себе по-чоловічому і бути дорослим, відповідальним, сильним. Жінка повинна виглядати, як жінка, вести себе по-жіночому і давати своєму чоловікові ніжність, натхнення і радість.

Під взаємодопомогою розуміється здатність партнерів допомогти один одному і навіть іноді замінити. Наприклад, жінка цілими днями проводить на роботі, в той час як її чоловік відпочиває вдома. Чоловік може приготувати їжу до приходу своєї жінки з роботи. Або, наприклад, виникли деякі питання з інспекцією. Жінка може зайнятися їх вирішенням, поки її чоловік зайнятий робочими справами.

Ви повинні бути не тягарем свого партнера, а тією людиною, яка може підказати, допомогти, замінити і дати свободу. Пам’ятайте, що у кожної людини має бути свій особистий простір: друзі, інтереси, місце, в яке ви не вторгаєтеся, робочий стіл, на якому ви не наводите порядок. Пам’ятайте, що ви будуєте відносини з дорослою людиною, а значить, він сам вирішить, як йому одягатися, як себе вести в суспільстві, куди влаштовуватися на роботу і т.д. Ви можете висловити свою думку, але остаточне рішення залишається за вашим партнером, оскільки це йому носити одяг, працювати, нести відповідальність за свої вчинки. Дайте своєму партнерові свободу бути дорослою людиною і самому відповідати за свої рішення. В іншому випадку ви просто стаєте тягарем (матусею / татком), від якої хочеться позбутися, як це було, коли ви залишали рідну домівку, де ваші батьки намагалися вами командувати.

Щоб дати свободу своїй коханій людині, ви повинні дати свободу собі. Заведіть своє коло друзів, з якими ви можете іноді спілкуватися, почніть чимось захоплюватися, цікавитися, змінювати себе або своє життя. Іншими словами, займіться чимось, поки ваш партнер зайнятий своїми справами. Нехай у вас буде місце, де ви можете побути наодинці, нехай у вас буде куточок, в якому господарюєте тільки ви. Це дозволить відволіктися від проблем, заспокоїтися, ощасливити самого себе і повернутися до своєї коханої людини в гарному настрої.

У відносинах потрібно взаємодоповнювати і взаімопомогать один одному, а також давати волю своєму партнеру і мати власне особистий простір. Все це допомагає надовго зберегти і зміцнити відносини.

Ссылка на основную публикацию