ВВ крем: що це таке, для чого потрібно? — BB-крему

ВВ-креми сьогодні у всіх на слуху, але що вони представляють собою і яким є механізм дії косметики на шкіру? Вважається, що ВВ-крем надає на тканині чудодійний вплив, омолоджуючи буквально після першого застосування. Але чи так це насправді і для чого був створений цей препарат?

Перші косметичні засоби з назвою BB Cream прийшли з Азії. Це препарати Blemish Balm Cream, тобто крему від недоліків, які дозволяють маскувати різні дефекти, включаючи пігментні плями, розширені пори і навіть неглибокі і невеликі рубці. В Європі такі кошти спочатку використовувалися лікарями Німеччини в якості препаратів для зменшення рубців та інших дефектів після операцій, але поступово ВВ-крему стали застосовуватися в сучасній косметології, ставши незамінним засобом для тисяч жінок.

Унікальність ВВ-крему в його абсолютно натуральному складі. Такий крем буквально підлаштовується під шкіру, роблячи її гладкою, бархатистою, матовою. За консистенцією крем нагадує дуже густий бальзам зі злегка сіруватим відтінком. Але після нанесення на шкіру він починає діяти, як безбарвний коректор, маскуючи недоліки і надаючи їй природний тон.

Сьогодні випускаються найрізноманітніші види ВВ-кремів, які надають відбілюючий, омолоджуючу, маскує вплив. Деякі препарати спеціально розроблені для літнього використання, зволожуючи і захищаючи від ультрафіолету. Можна було б сказати, що ВВ-продукти схожі з Тоналка, але насправді все складніше — такі крему не просто приховують дефекти шкіри, але і роблять на неї самий позитивний ефект.

ВВ крем — унікальний засіб для комплексного догляду

Останні роки все більшої популярності набуває так званий природний макіяж, при якому косметика не помітна. Макіяж Nude, що є актуальним трендом сьогодні, покликаний підкреслити природну красу особи, рівний тон і бархатистість шкіри. ВВ-крем для цього просто незамінний — він абсолютно не залишає слідів після нанесення, що вигідно відрізняється його від тоналок, шкіра стає м’якою, приємною на дотик, оксамитовою і матовою. Ніякого жирного блиску, прищів, розширених пор або судинних зірочок — тільки ідеальна шкіра!

ВВ-крему надають на шкіру комплексний вплив:

  • зволоження протягом 24 годин;
  • сяючий зовнішній вигляд, свіжість і енергія;
  • тон шкіри стає рівним, всі недоліки маскуються;
  • крем після нанесення не забиває пори, тобто шкіра зберігає можливість дихати;
  • відмінний захист від ультрафіолетового випромінювання, перегріву;
  • матирующий ефект дозволяє прибрати жирний блиск.

Але головною перевагою інноваційного крему «від недоліків» треба назвати практично миттєвий результат — на нанесення потрібно всього 30 секунд, після чого шкіра стає красивою, пружною, сяючою молодістю і здоров’ям. Особа набуває натуральний вигляд без так званого ефекту маски. Треба просто взяти горошину крему, який розподіляється легкими масажними рухами. Крем швидко вбирається, не залишаючи ніяких слідів, так як в склад не входять масла або жири.

Для досягнення оптимального результату можна підібрати ВВ-крем під тип шкіри, відтінок, з необхідним дією. Лінійка квітів невелика, але її цілком достатньо для будь-якого кольору обличчя — продукт буквально підлаштовується під природний відтінок сам. З ВВ-кремом ваша шкіра буде виглядати зовсім в будь-який час!

Ссылка на основную публикацию