ВУЗ-банк — вклади фізичних осіб 2017 і відсотки

Вивчаючи вклади від СаровБізнесБанка, багато людей часто не можуть зважитися на оформлення запропонованих програм, так як їх не влаштовують умови. В якості партнера вони вважають за краще бачити ВУЗ-банк, який дозволяє розміщувати депозити з максимальною прибутковістю. В даний час на офіційному сайті цієї фінансової установи представлена ??фізичним особам широка лінійка вкладів, по кожному з яких встановлені індивідуальні умови.

«Зручний»

Це вклад ВУЗ-банку призначений для тих фізичних осіб, які мають вільні кошти і хочуть розмістити їх на тривалий термін. За умовами даної програми клієнти фінансової установи можуть без обмежень робити поповнення депозитних рахунків, завдяки чому їм вдасться накопичити великі суми грошових коштів. Їх заощадження будуть постійно збільшуватися за рахунок капіталізації процентного доходу, так само як за вкладами в Юникредит банку.

Вклад «Зручний» у 2017 році фізичні особи можуть оформити на наступних умовах:

 • депозит відкривається в російських рублях, євро або американських доларах;
 • при оформленні клієнту потрібно внести на рахунок не менше 5 000 руб., 200 євро / доларів США;
 • термін дії програми — 1 500 днів;
 • процентний дохід нараховується кожні 100 днів, після чого капіталізується або перекладається фізичним особам на окремі рахунки;
 • клієнти можуть частково вилучати грошові коштів з депозитних рахунків, але сума зняття повинна бути в межах нарахованих відсотків;
 • договір після закінчення терміну не підлягає пролонгації;
 • при достроковому закритті депозиту відсотки будуть перераховані за ставкою 0,01% річних, яка діє за програмою «До запитання» (якщо клієнту раніше вже виплачувався відсотковий дохід, то при достроковому розірванні договору він не підлягатиме перерахунку).

Порядок нарахування процентного доходу:

 • У російських рублях. 1-100 день — 8,00%; 101-200 день — 8,25%; 201-1500 день — 70,00% від ставки, яка застосовується Центральним Банком Росії за програмою рефінансування.
 • В американських доларах. 1-100 день — 0,75%; 101-200 день — 1,25%; 201-300 день — 0,50%; 301-1500 днів — 0,10%.
 • В євро. 1-100 день — 0,25%; 101-200 день — 0,75%; 201-1500 день — 0,10%.

«Зручний Плюс»

Цю депозитну програму фізичні особи можуть оформити в 2017 році тільки за умови наявності пакету послуг «Все під контролем», який був оформлений з 21 грудня 2015 року. Вклад оформлюється на тривалий термін — 1500 днів, завдяки чому клієнти можуть накопичити та примножити свої заощадження. За умовами програми депозитні рахунки можуть поповнюватися без обмежень, при цьому передбачається капіталізація відсотків, яка збільшує прибутковість вкладу.

Фізичні особи в 2017 році можуть розмістити на депозитному рахунку заощадження в російських рублях і в іноземній валюті (долари США, євро). Їм заборонено проводити видаткові операції по вкладу, але при його достроковому вилученні процентний дохід буде збережений в повному обсязі. Мінімальна сума вкладу повинна бути не менше 5 000 рублів, 200 доларів, 200 євро. Відсоткова ставка за депозитною програмою залежить від терміну:

 1. У російських рублях. 1-100 день — 9,00%; 101-200 день — 9,25%; 201-1500 день — 70,00% від ставки, яку застосовує Центральний Банк Росії при проведенні рефінансування.
 2. В американських доларах. 1-100 день — 1,25%; 101-200 день — 1,75%; 201-1500 день — 0,10%.
 3. В євро. 1-100 день — 0,75%; 101-200 день — 1,25%; 201-1500 день — 0,10%.

Процентний дохід виплачується один раз в 100 днів: капіталізується або переводиться на окремий рахунок фізичної особи. Клієнти можуть вилучати кошти зі своїх депозитних рахунків в межах суми, що дорівнює нарахованими відсотками. При достроковому закритті договору ВУЗ-банк буде перераховувати відсотки за ставкою 0,01% річних.

«Накопичувальний»

Цей внесок ВУЗ-банк пропонує фізичним особам в 2017 році оформити на наступних умовах:

 • передбачено поповнення протягом всього терміну дії програми, так само як за вкладами НБД-банку для фізичних осіб;
 • процентний дохід нараховується за кожен день перебування коштів на депозитному рахунку;
 • термін дії вкладу становить 370 днів;
 • передбачена можливість дострокового розірвання депозитного договору (відсотки будуть перераховані за весь термін за ставкою 0,01%);
 • внесок можна оформити в російських рублях, американських доларах і євро;
 • мінімальна сума вкладу встановлена ??в розмірах: 10 000 рублів, 300 євро, 300 доларів США;
 • процентна ставка по рублевому вкладу встановлена ??в розмірі 8,25% річних, по депозиту в доларах — 1,50% річних, в євро — 0,75% річних;
 • передбачена капіталізація процентного доходу;
 • клієнти мають можливість частково вилучати кошти з депозитних рахунків (у межах нарахованих відсотків);
 • в останній день дії програми договір може бути пролонгований в автоматичному режимі.

«Накопичувальний Плюс»

У ВНЗ-банку в 2017 році фізичні особи можуть взяти участь в цій програмі тільки за умови попереднього оформлення пакету послуг «Все під контролем». Цей вклад оформлюється на 370 днів у вітчизняній і зарубіжній валюті. Мінімальна сума, яка може бути розміщена, становить 10 000 рублів, 300 євро / доларів. Процентні ставки за вкладом встановлені в розмірах: у рублях — 9,25%, в євро — 1,25%, в доларах — 2,00% річних. Якщо грошові кошти в рублях будуть протягом 370 днів зберігатися на депозитному рахунку, то банк застосує ефективну процентну ставку в розмірі 9,70% річних. Процентний дохід нараховується щодня, після чого підлягає капіталізації, так само як за вкладами в банку ОТП. За програмою передбачені внесення додаткових платежів, часткове виведення грошових коштів в межах нарахованих відсотків, але відсутня можливість автоматично пролонгувати договір.

Порада: при достроковому закритті депозиту буде застосовуватися процентна ставка, що діє по вкладу «До запитання», встановлена ??в розмірі 0,01% річних.

«Мобільний»

Дана програма ідеально підходить для тих фізичних осіб, які мають на руках невелику суму заощаджень в російських рублях або в іноземній валюті і хочуть її примножити. Мінімальна сума вкладу за цим вкладом встановлена ??в розмірах: 1 000 рублів, 50 євро, 50 доларів США. По депозиту застосовуються процентні ставки в розмірах: у рублях — 7,00%, в євро — 0,25%, в американських доларах — 0,50% річних. Фізичні особи, які вирішили в 2017 році оформити цей депозит, можуть регулярно вносити додаткові платежі, проводити без обмежень видаткові операції, автоматично пролонгувати договори.

Процентний дохід за цією програмою нараховується щомісячно, після чого капіталізується і збільшує тіло депозиту. При достроковому розірванні договору клієнти не втратять вже нарахований процентний дохід (занижена ставка буде застосовуватися з дати проведення останньої капіталізації). Термін розміщення коштів — 210 днів. По вкладу відсутні обмеження щодо максимальної суми грошових коштів, які можуть зберігатися на депозитному рахунку.

«Мобільний Плюс»

Фізичні особи, які планують оформити строковий вклад, повинні мати в наявності пакет послуг «Все під контролем», який став доступним для всіх клієнтів ВУЗ-банку з 07 грудня 2015 року. Для розміщення коштів на депозитному рахунку у клієнтів цієї фінансової установи повинна бути на руках сума від 1 000 руб. або від 50 євро / доларів (по максимальній сумі відсутні обмеження). Відсоткова ставка, яка фіксується і діє протягом усього терміну програми, встановлена ??в розмірі: в рублях — 8,00%, в євро — 0,75%, в американських доларах — 1,00% річних. Процентний дохід за вкладом нараховується один раз на місяць, після чого капіталізується. Фізичні особи можуть в будь-який момент частково виводити грошові кошти, а при достроковому закритті програми вже нараховані відсотки будуть збережені в повному обсязі. Термін дії депозиту складає 210 днів. Клієнтам дозволено регулярно і без обмежень вносити додаткові платежі, так само як за вкладами у банку Юніаструм, але в останній день вони не зможуть автоматично пролонгувати договори.

Пакет послуг «Все під контролем»

Фізичні особи мають можливість оформити в ВУЗ-банку пакет послуг «Все під контролем». Він необхідний для тієї категорії клієнтів, які планують в 2017 році відкрити в цій фінансовій установі строкові депозити. Маючи на руках цей пакет, вкладники отримають такі переваги:

 • по депозитному рахунку буде здійснюватися смс-інформування (фізичні особи будуть отримувати повідомлення про нараховані відсотки, проведених витратні операції і т.д.);
 • при необхідності клієнти можуть здійснити до 12 безготівкових операцій як всередині банку, так і за його межами;
 • пакетом послуг клієнти можуть користуватися протягом 30 днів з моменту оформлення термінової депозитної програми (вартість 1 146 рублів).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Прийнявши рішення розмістити свої заощадження на депозитних рахунках, оформлених в ВУЗ-банку, фізичні особи зможуть зберегти, накопичити та примножити стартові вкладення. Усі вклади цієї фінансової установи застраховані, тому при настанні форс-мажору клієнтам будуть виплачені їх кошти разом з нарахованими процентними доходом в межах 1 400 000 рублей.

Ссылка на основную публикацию