Втративши годинник, згадайте про прикмету, адже вона керівництво до дії.

Втратити годинник — не найбільша біда. Якщо вірити прикметам, за цим можуть послідувати досить цікаві події. І не варто вважати, що втрата годин обов’язково обернеться втратою часу.

Якщо ви втратили годинник, згідно приймете, на вашому шляху виникне серйозна перешкода, яке завадить закінчити вже розпочаті справи і загальмує укладення нових угод. Час для вас ніби зупинився, і події не можуть рухатися і розвиватися. Це крах всіх ваших надій на майбутнє, тому що майбутнього у вас як би і немає зовсім. Жах, кошмар, і як від такого трактування подій не впасти в паніку!

Але давайте подумаємо, коли могла народитися така прикмета. Напевно давно, коли годинник люди бачили в основному на міських вежах, і їх втрата цілком могла означати кінець всьому. Землетрус пошкодив механізм, вороже ядро ??зруйнувало вежу — це привід впасти в розпач і попрощатися з усіма своїми мріями.

Але ми живемо в більш сприятливий час, і втрата наручних годинників не приведе до катастрофи. Навпаки, сучасне трактування цієї прикмети говорить про звільнення від накопиченого роками негативу. Люди, які люблять годинник, ніколи їх не забувають і тягають з собою всюди. Вся інформація, і погана, і хороша не зникає безслідно, а осідає десь у часі, в тому числі і на ваших годинах, які символізують час. Виходить, втративши годинник, ви розлучилися з масою негативної інформації. Тепер саме час почати нове життя, не повторюючи колишніх помилок. Доля дала вам шанс, не пропустіть його.

Можливо, ви вибрали не дуже підходить для себе модель, і годинник віддай перевагу зникнути з вашого життя, щоб не нашкодити. Молодим жінкам не слід носити квадратні годинник з кутами, їм підійдуть овальні або круглі моделі. Жорсткі квадрати годяться цілеспрямованим чоловікам, здатним боротися з обставинами. Якщо такий годинник втратила дівчина, разом з ними вона позбулася прийдешніх проблем і в майбутньому їй не доведеться вирішувати непосильні завдання.

Ваші годинник впали в воду — готуйтеся до далекої поїздки, в якій вам знадобиться більш наворочена модель, наприклад, із кількома часовими поясами. Якщо ж годинник зарилися в пісок, трапиться щось незвичайне, несподіване. У найближчі дні будьте трохи уважнішими і прораховують події на крок вперед, щоб не вляпатися в неприємності або встигнути до них підготуватися.

Якщо ви втратили годинник, що дісталися вам від батьків, тобто увібрали в себе цілу епоху, значить настав час крутих змін, і пора змінити старий годинник на нові, сучасні, щоб йти в ногу з часом.

Час не чекає

Ви знайшли втрачені кимось годинник — у вас з’явилося зайве, точніше, вільний час. Можна ненадовго відволіктися і зайнятися собою коханим, адже в звичайний день у вас немає на це ні хвилинки.

Якщо ви поки самотні, годинник нагадають, що не варто втрачати час, пора шукати свою любов. Придивіться до оточуючих вас людям, швидше за все ви просто не помічаєте знаків уваги і натяків ваших вірних шанувальників.

Годинники — щаслива знахідка, зараз ви можете згадати практично будь-яке бажання, і воно обов’язково збудеться. А якщо не збудеться, виходить, ви загадали щось неможливе.

Люди не тільки втрачають, а й викидають свій годинник. Якщо ви підібрали зламаний хронометр, не поспішайте радіти, з цієї хвилини від вас буде потрібно максимум зусиль, щоб зберегти життя на колишньому рівні. Завмерлі стрілки — сигнал, що час для вас зупинилося. Ви будете просуватися вперед із зусиллям, як крізь товщу води. Але не кидайте розпочату, інакше ніколи більше до цього не повернетеся, і багато ваші починання, на які вже витрачено чимало часу та грошей, залишаться незавершеними.

Розбиті годинник взагалі не варто піднімати. Тріщини на циферблаті символізують розкол в сім’ї. Краще таку знахідку залишити на місці або відкинути подалі, де її вже ніхто не знайде.

Золоті, срібні годинник, як і інші дорогі моделі, підбирати небезпечно. Ви, звичайно, можете ризикнути, і залишити знахідку собі. Тільки не факт, що вона принесе вам удачу або багатство. Як відомо, годинник накопичують всю інформацію, як прийшла ззовні, так і йде від господаря. Якщо дорогу іграшку втратив життєрадісний, добрий і в той же час багатий чоловік, сміливо користуйтеся знахідкою. Разом з годинником до вас перейде частина його позитивної енергетики. Але щось підказує, що серед багатих і успішних мало добрих і життєрадісних. Краще пошукайте господаря, в цьому випадку ви можете розраховувати на щедру винагороду.

Ні в якому разі не зберігайте вдома розбитий годинник, хоч настінні, хоч наручні. Всі прикмети сходяться в одному — розбитий годинник символізують зупинку часу, або в сучасному трактуванні — тривалий застій в будь-яких сферах діяльності. Якщо після падіння на годиннику виявилася хоча б одна тріщина, постарайтеся швидше поміняти пошкоджену частину, ну а зупинилися годинник, що не піддаються ремонту, однозначно відправте на смітник або продайте майстру на запчастини.

Якщо у вашому будинку живе старий або хворий чоловік, раптово зірвалися зі стіни годинник віщують його швидку смерть. Але якщо кандидата на цю скорботну роль немає, вашу сім’ю чекає погіршення матеріального становища, тобто серйозна втрата, несподіване звільнення, банкрутство.

Щасливі годин не помічають

Годинники не можна дарувати нікому і ні в якому вигляді. З подарували такий презент людиною ви більше ніколи не будете близькими друзями. Вважається, що подарований годинник віднімають у господаря частина життя. І чим дорожче хронометр, тим більше часу він у вас забере.

Буває, в купі подарунків ви просто не помітили годинник або з якихось причин не смієте відмовитися від небажаного презенту. Тоді постарайтеся не користуватися цим годинником в будинку. Віднесіть в гараж, повісьте у відкритій альтанці або з зовнішнього боку будинку. Нехай весь негатив рознесеться по вітрі.

Багатьом здається, що без годин вони випадають зі звичного ритму і більше не можуть відповідати вимогам сучасного життя. Вони впевнені, що не знаючи точного часу, неможливо вчасно з’явитися на зустріч, встигнути на поїзд або на побачення. Але згадайте про своїх внутрішніх біологічних годинниках, якими нас нагородила природа, прислухайтеся до них і вранці прокинетеся без проблем, прийдете вчасно на роботу і ні за що не встигнете на побачення.

І перш ніж впадати в паніку, лити сльози і скасовувати важливі зустрічі, подивіться собі під ноги. Можливо, ви поки не втратили годинник, а просто їх загубили.

Ссылка на основную публикацию