Втрата цінності у відносинах

Варіантів, чому таке може статися, сила-силенна. Але в цій статті ми поговоримо лише про таку річ, як про втрати цінності. Уявімо на момент середньостатистичного хлопця, який поважає себе, поважає свої принципи. Він зустрічає дівчину, з якою у нього зав’язуються стосунки. Вони зустрічаються, зустрічаються досить-таки довго. Місяць, півроку, рік. Не суть. Він втрачає голову і вже не може тверезо міркувати. У якийсь момент цей хлопець розуміє, що він починає втрачати дівчину. Він починає бігати за нею, оточувати увагою, можливо частіше дарувати квіти, подарунки. Як би там не було разом з цим починаються сварки, взаємні образи. А як наслідок всього цього і розставання.

Чому відбулося розлучення?

Хтось можливо скаже, що через часті сварок і образ, але немає. Втрата цінності, друже мій. Це трапляється з багатьма хлопцями, і це не означає, що дані хлопці слабкі. Це лише означає, що вони вчасно не зібралися з думками і не усвідомили, як потрібно діяти.

Так що ж таке втрата цінності?

Це означає, що дівчина починає цінувати себе більше, ніж ти, а що ще страшніше, ніж ваші відносини. Але якщо знати, в який момент потрібно пригальмувати, і що при цьому потрібно робити — це не страшно.

Основні причини, за якими дівчина починає високо себе оцінювати у відносинах:

1. Хлопець не «карає» її за помилки. Якщо дівчина зробила щось, що неправильно і вам не подобається, їй не повинно це сходити з рук. Вона повинна зрозуміти, що так робити не можна і подібне повторюватися не має. У цьому випадку дівчина почне вас поважати.

2. Хлопець оточує дівчину занадто великою увагою. В результаті дівчина починає думати, що крім неї найголовніше нічого немає. І починає цим користуватися.

3. При найменших сварках або образи дівчини, хлопець відразу ж мчить до неї просити вибачення. Так робити ні в якому разі не можна. Якщо ви і в правду серйозно образили дівчину, то тоді як справжній чоловік потрібно обов’язково вибачитися перед нею, адже ви ж її любите. Але якщо її образа викликана якимись надуманими причинами, а ще гірше, якщо ви відчуваєте, що вами намагаються маніпулювати, то в цьому випадку просити вибачення ні в якому разі не можна. Дівчині потім просто стане з вами нецікаво. Адже ви робите все, що вона хоче, і не робите того, чого вона не чекає.

4. Слабкий хлопець і хлопець без мети. Як правило, такі хлопці роблять все вище перераховані дії.

Так що ж робити, якщо ви відчуваєте, що втрачаєте дівчину?

Потрібно просто сказати собі «стоп». Пригальмуєте. Зберіться з думками. Просто подумайте. Не потрібно зриватися і показувати дівчині, що ви її потребуєте. Чим більше ви будете робити дій, тим меншою віддачі ви, в даній ситуації, отримаєте. Але і не потрібно намагатися дівчиною маніпулювати, тому що вона у виграшній позиції, ніж ви. Займіться ділом. Якщо ви цілий день сидите вдома перед комп’ютером і граєте в ігри, то ясна річ, що дівчина буде в вас розчарована. У довгих відносинах потрібна мета. Ну або хоча б у учасників даних відносин. Тому знайдіть собі за мету в житті, зрозумійте, чого ви хочете, крім відносин з вашою дівчиною. І робіть це. В такому випадку дівчина сама до вас потягнеться і ваші відносини зарясніють новими фарбами! Просто потрібно усвідомити, що дівчина — не центр всесвіту. У вас повинна бути якась опора, крім ваших відносин. Тоді ваша дівчина стане для вас справжньою супутницею життя, якщо вона не дурна і порядна дівчина, зрозуміло. І найголовніше, дівчина з таким хлопцем буде по-справжньому щаслива. Удачі в особистому житті!

Ссылка на основную публикацию