ВТБ24 — телефон гарячої лінії, безкоштовно, цілодобова підтримка

Для того щоб клієнти банків відчували себе захищеними і завжди могли звернутися за допомогою до свого банку, придумали гарячі лінії підтримки. Причому в інтернеті легко можна знайти телефон гарячої лінії «еКапусти» або номер телефону банку Хоум Кредит, а також багатьох інших організацій. Зателефонувавши за таким номером, ви зможете задати ваші запитання практично будь-якої складності, а також провести деякі операції за допомогою фахівця практично цілодобово. Телефонуючи в різні організації, легше вибрати, в якому банку краще взяти іпотеку або споживчий кредит не виходячи з дому.

Гаряча лінія банку ВТБ24

Отже, номер телефону гарячої лінії банку ВТБ24: 8-800-100-24-24 та додатковий 8-800-700-24-24. Зателефонувати за цим номером ви можете практично з будь-яким питанням, що стосуються вас і цього банку. Наприклад, можна запросто отримати відповідь на питання: як відкрити вклад, рахунок, який отримати кредит і як це зробити. Також ви можете отримати інформацію по власних рахунків, залишкам по кредиту, кредитну картку і так далі.

Дзвінок по Росії з будь-якого телефону буде для вас безкоштовним. У роумінгу ви теж можете отримати консультацію, однак дзвінок буде вам вже коштувати деяких грошей. Вартість дзвінка в такому випадку необхідно уточнити у вашого оператора стільникового зв’язку.

Крім цих номерів є ще номер гарячої лінії з технічних питань на кшталт запитання стосовно функцій і неполадки в системі «Телебанк». Але варто пам’ятати, що в даному випадку дзвінок не буде безкоштовним.

Що можна дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію ВТБ24?

Зателефонувавши за вказаним вище номерами, ви отримаєте пропозиції по голосовому меню, управляти яким ви можете за допомогою числової клавіатури:

  • «0» — допоможе в екстреної блокування картки, якщо ви її втратили. Під час дзвінка під рукою необхідно мати паспорт і пам’ятати кодове слово.
  • «1» — тут вам дадуть відповідь на питання по залишку кредиту, кредитну картку і дат наступних платежів.
  • «2» — підкаже інформацію про іпотечне кредитування ВТБ24. Тут ви зможете дізнатися про відсотки, суми кредиту та умови їх надання.
  • «3» — дасть інформацію про актуальні продукти банку, а саме вкладах для фізичних осіб ВТБ24, споживчих кредитах ВТБ24, рахунках і дебетових картах.
  • «4» — довідка про офіси і відділеннях банку.
  • «5» — інформація про акції ВТБ24, про пенсійні накопичення, про управління активами та медичне страхування в банку.
  • «7» — допоможе подати заявку на кредит, уточнити процентні ставки по актуальних пропозицій.
  • «0» з будь-якого меню — з’єднання з оператором. Використовувати цю клавішу голосового меню краще, вибравши один з вище зазначених розділів.

Порада: фахівцям контактного центру банку ВТБ24 краще дзвонити в проміжок з 9 ранку до 15 годин дня, коли лінія ще не перевантажена. Гаряча лінія працює з 9 ранку до 00:00 годин, за винятком вихідних, коли відповіді на свої питання ви зможете отримати тільки до 20:00.

Інші способи знайти відповіді

Крім телефонів гарячої лінії у багатьох банків є і спеціальні сервіси з елементами самообслуговування. Це можуть бути спеціалізовані сайти або ж програми і додатки для смартфонів. Інтернет-банкінгом володіє і ВТБ24, називається він «Телебанк». З його допомогою ви можете заблокувати карту, дізнатися інформацію про свої рахунки, кредити і кредитні картки і так далі. Крім цього, ви зможете зробити і деякі операції, такі як платежі і перекази, подачі заявок на кредити. А ще ви можете на сайті замовити дзвінок спеціаліста контактного центру.

Порада: якщо ваше запитання стосується таких важливих речей, як залишки по кредиту і кредитних картах, вам слід інформацію, отриману на гарячій лінії, звірити з тієї, що ви можете дізнатися на сайті і безпосередньо в банку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Як будь-який інший популярний банк, ВТБ24 надає своїм сьогоденням і потенційним клієнтам постійну підтримку фактично сім днів на тиждень і абсолютно безкоштовно по Росії. Це означає, що ви зможете не звертатися безпосередньо в банк, витрачаючи на візит чимало часу, а скористатися банкінгом або ж зателефонувати фахівця контактного центру.

Ссылка на основную публикацию