ВТБ24 — рефінансування кредитів інших банків, умови

Оформляючи кредит, часто буває так, що позичальник недостатньо добре розуміє всі умови позики. Зазвичай клієнти, вже замріявшись про свою нову покупку, не беруть до уваги багато важливих моментів, підписуючи документи, практично не вчитуючись у всю суть. А ось коли приходить час першого платежу, позичальник починає реально усвідомлювати, що ставка по кредиту виявилася велика і сума щомісячного платежу перевищила всі очікування. У таких ситуаціях і приходить на допомогу рефінансування.

Рефінансування або, іншими словами, перекредитування

Розглядаючи буквально термін «рефінансування», можна сміливо розділити його на дві частини. Re (в перекладі з латинської) — це «повтор», а в поєднанні з «фінансуванням» це слово означає «повторне кредитування».

Іншими ж словами, рефінансування — це отримання нового кредиту в іншому банку з метою погашення старого кредиту в першому банку. Цей вид кредиту з юридичних мірками вважається цільовим. У договорі так і прописано, що займана сума переводиться на погашення вже існуючого кредиту в іншому банку.

Послугою рефінансування користуватися дуже зручно і вигідно. Наприклад, взявши кредит під 20% річних, через 5 років клієнт дізнається, що існує банк з більш низькою процентною ставкою. У цьому випадку суб’єкт може сміливо звернутися в інший банк за рефінансуванням свого початкового кредиту.

Рефінансування кредитів в ВТБ24

Перекредитування в банку ВТБ24 надається на відносно вигідних умовах. В першу чергу даною послугою вигідно користуватися самим співробітникам банку, для них процентна ставка знижена аж до 15,5% річних. Але це не означає, що для звичайних громадян ставка буде сильно завищена. Звичайно, вона не буде такою низькою, але і не буде виходити за рамки неприпустимого. Розраховується цей відсоток для кожного клієнта індивідуально. А залежить він не тільки від кредитної історії позичальника, але і від його віку, поручителів, заробітної плати, застави та ін.

Варто відзначити, що банк ВТБ24 охоче йде назустріч своїм позичальникам, адже жоден банк не відмовиться від ще хоча б одного клієнта. Крім перекредитування споживчих кредитів ВТБ24 також дає можливість рефінансувати кредитні карти. Причому цей вид більш доступний, ніж рефінансування автокредиту або іпотеки.

Основною умовою рефінансування в ВТБ24 є відсутність боргів за кредитами в інших банках. Більш того, перекредитування неможливо особам, які мають позики в Літо-банку, Транскредитбанка і в Банку Москви.

Порада: перш ніж зважитися на процедуру перекредитування, варто спочатку дізнатися, які банки рефінансують кредити інших банків. І тільки потім зробити свій остаточний вибір. Таким способом можна знайти для себе найбільшу вигоду.

Документи для рефінансування кредиту в ВТБ24

Як і всі кредити, рефінансування є тільки тим особам, які мають позитивну історію кредитування. Якщо головна умова виконано, то залишається тільки докласти повний список необхідних документів:

 • паспорт, СНІЛС і їх ксерокопії в двох примірниках;
 • раніше оформлений кредитний договір. Бажано додати ще й довідку про повну суму займаних грошей;
 • довідка 2-ПДФО;
 • з місця роботи надати документ-поручительство. Важливо взяти його не пізніше ніж за 30 днів до передачі документа в банк;
 • ксерокопія трудової книжки позичальника (але вона знадобиться тільки в разі, якщо рефінансування кредиту на суму від 500 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян);

Абсолютно такі ж документи знадобляться і для рефінансування в Россельхозбанке. А ось отримати кредит без довідок 2-ПДФО і трудової книжки в ВТБ24 не вийде.

Умови рефінансування споживчих кредитів

ВТБ24 дає можливість рефінансування споживчих кредитів, отриманих в інших банках, за ставкою від 13 до 27%. Причому «надбавок» за відмову від особистого страхування тут не передбачено.

Варто відразу зазначити, що на 13% річних можуть розраховувати тільки зарплатні клієнти банку, але і тут ставка може бути збільшена в залежності від категорії компанії-роботодавця.
Рублевий кредит — від 30 тисяч до 1 мільйона рублів. Мінімальний термін кредитування — півроку, а максимальний — 5 років. Забезпечення кредиту тут не потрібно, а комісія за видачу та розгляд кредиту не береться.

Ще одне уточнююче умова варто відзначити: якщо клієнт за останні 6 місяців кредитування не допускав ніяких прострочень по оплаті і до закінчення терміну перекредитування залишається хоча б 3 місяці, то банк йде йому назустріч. Таке ж умова діє і для рефінансування кредиту в Ощадбанку. Але ВТБ24 не може рефінансувати відразу понад дев’ять кредитів.

Онлайн-заявка на рефінансування кредиту в ВТБ24

На офіційному сайті банку ВТБ24 клієнт має можливість не тільки ознайомитися з усіма умовами перекредитування, а й оформити заявку в режимі онлайн. Найчастіше таким доступом користуються ті, хто хоче оформити рефінансування звичайного споживчого кредиту. З іпотечними позиками все трохи складніше, так як і сума перекредитування зазвичай в кілька разів більше споживчого.

Оформити заявку можна в будь-який час доби, а в що з’явилися вікнах потрібно буде вказати:

 • контактні дані;
 • П.І.Б .;
 • тип кредиту;
 • термін позики;
 • розмір процентної ставки, що діє в даний момент часу;
 • сума щомісячної виплати по поточному кредиту;
 • номер розрахункового рахунку і БИК фінансової установи. На розрахунковий номер, за умови схвалення заявки, і будуть перераховані гроші;
 • написати інформацію про трудовий стаж та стаж з останнього місця роботи.

Після того як заявка відправиться на перевірку співробітникам банку, позичальникові доведеться деякий час почекати. В середньому це займає 5 робочих днів. Коли заявка буде розглянута, на контактний номер телефону позичальника передзвонить співробітник банку і повідомить про результати. Попутно він розповість про всі вигідних умовах, а клієнт зможе задати його питання.

Порада: умови рефінансування кредиту в ВТБ24 можуть часто змінюватися. Це залежить від особистих даних позичальника і від ситуації на ринку. Тому, перш ніж зважитися на процедуру перекредитування, важливо уважно ознайомитися з усіма умовами банку.

Важливо знати!

Кожен, хто збирається скористатися програмою рефінансування кредиту в ВТБ24, повинен знати певні правила, через які проходять всі:

 • клієнт обов’язково повинен при собі мати повну інформацію про поточний позику;
 • важливо знати (а ще краще — мати довідки) розмір заборгованості та виплачену суму за поточним кредитом;
 • процентна ставка визначається не автоматично, а тільки співробітником банку, який прийняв від клієнта заявку;
 • після того як заявка буде схвалена, позичальник зобов’язаний доставити в банк весь перелік необхідних документів для завершення процедури рефінансування;
 • банк, схваливши заявку, ніколи не видає кошти на руки (на відміну від кредиту готівкою від Європа Банку). Вся сума перекредитування відразу переводиться на рахунок банку, в якому оформлений первинний кредит. Відтепер клієнт повинен платити банку, який провів процедуру рефінансування.

Збережіть статтю в 2 кліка:

За допомогою програми рефінансування можна максимально мінімізувати свої борги за поточними кредитами. Перекредитування доступно кожному позичальнику, у якого не зіпсована кредитна історія. Банк ВТБ24 не ставить перед своїми клієнтами складних завдань з оформлення рефінансування кредиту. Список необхідних документів стандартний, процентна ставка для кожного індивідуальна, а терміни розгляду заявки короткі.

Ссылка на основную публикацию