ВТБ24 — онлайн заявка на кредит готівкою

Сьогодні ВТБ24 можна впевнено назвати флагманом російського фінансового ринку. Ця кредитна установа активно співпрацює не тільки з представниками великого, малого та середнього бізнесу, а й з населенням країни. На сьогоднішній день в 72 регіонах Російської Федерації успішно працюють відділення ВТБ24, завдяки чому російські громадяни отримали можливість користуватися широким спектром банківських послуг.

Порада: останнім часом керівництво фінансової установи істотно спростило процес кредитування фізичних осіб. Тепер потенційним позичальникам можна подавати заяви на будь-який кредитний продукт не виходячи з дому. Для цього достатньо мати персональний комп’ютер або ноутбук, а також вільний доступ до інтернету.

На яких умовах можна отримати кредит готівкою в ВТБ24?

Претендувати на отримання кредиту від ВТБ24 можуть тільки громадяни Російської Федерації, які прописані в регіонах присутності відділень цієї фінустанови. Стати клієнтом банку можуть особи, які досягли 21-річного віку, які мають офіційну роботу і щомісячний дохід, що перевищує 20 000 рублів.

Сьогодні цим кредитно-фінансовою установою представлені наступні види банківських продуктів, які видаються фізичним особам у готівковій формі:

Назва кредитного продукту Термін дії кредитної програми (в місяцях) Сума готівкового кредиту (в рублях) Річна процентна ставка
зручний 13-60 100 000 — 399 999 19,00%
Швидкий 6-12 100 000 — 1 000 000 18,00%
великий 13-60 400 000 — 3 000 000 17,00%

Кожна з розроблених для фізичних осіб кредитних програм має свої переваги, про які потенційним позичальникам потрібно дізнатися ще до підписання відповідних документів. Російські громадяни можуть подати на будь-який банківський продукт заявку як у відділенні ВТБ24, так і на його офіційному сайті.

Порада: перед подачею онлайн-заявки на готівковий кредит потенційний позичальник повинен вивчити умови всіх доступних програм. Щоб зрозуміти, який кредит буде максимально вигідний з точки зору щомісячного обслуговування, фізичній особі слід провести самостійні розрахунки. Це можна зробити на офіційному сайті фінансової установи, на якому розміщений кредитний калькулятор.

Відвідувачі офіційного сайту ВТБ24 можуть оцінити основні можливості калькулятора позик:

 • проведення розрахунку комісійних винагород, щомісячних, дострокових, страхових платежів;
 • зручний і зрозумілий навіть «чайнику» інтерфейс;
 • можливість використовувати нову версію кредитного калькулятора, розроблену спеціально для iPad і iPhone;
 • моментальне виконання розрахунків будь-якого ступеня складності і т.д.

Як подати онлайн-заявку на отримання готівкового кредиту в ВТБ24?

Щоб подати заявку на отримання готівкового кредиту, потенційний позичальник повинен відвідати офіційний сайт ВТБ24, який розташований за адресою. Перейшовши за вказаним URL, фізична особа виявиться на сторінці, на якій розміщена інформація щодо наявних кредитів. У верхній частині знаходиться меню, в якому потенційний позичальник може знайти цікаві відомості про іпотечні та споживчі кредити, а також інших банківських продуктах, наприклад, про ощадний сертифікат ВТБ24.

Для подачі онлайн-заявки потенційного позичальника потрібно діяти в певній послідовності (під рукою повинні перебувати особисті документи):

 1. На офіційному сайті фінансової установи ВТБ24 вибрати розділ «кредити», після чого клікнути по підрозділу «кредити готівкою».
 2. Приблизно по центру сторінки знаходяться параметри кредитних продуктів, з яких фізична особа повинна вибрати потрібні і клікнути по клавіші «оформити заявку».
 3. Після цього перед користувачем персонального комп’ютера відкриється спеціальна форма, в яку необхідно внести персональну інформацію потенційного позичальника: ПІБ, стать, дата народження, мобільні і стаціонарні телефони, електронна пошта, місце постійного проживання, регіон офіційної реєстрації, наявність російського громадянства.
 4. Відвідувач офіційного сайту вибирає параметри кредитного продукту (місто, в якому позичальник буде отримувати кредитні кошти, термін дії договору, сума позики).
 5. При заповненні заявки потенційного клієнта доведеться вказати і дані особистих документів: паспорта та ідентифікаційного податкового номера.
 6. Щоб кредитно-фінансова установа з більшою ймовірністю дало позитивну відповідь по онлайн-заявці, фізична особа повинна вказати відомості про свого роботодавця. У спеціальному розділі йому необхідно заповнити такі графи: ідентифікаційний код роботодавця, адреса, стаж, щомісячний заробіток.
 7. Після заповнення всіх розділів відвідувач сайту повинен клікнути мишкою по клавіші «наступний крок» і ще раз підтвердити свій намір відправити заявку. Це звернення буде передано в спеціальний банківський відділ, де його розглянуть і винесуть попереднє рішення. Після повного узгодження співробітники кредитно-фінансової установи зв’яжуться з потенційним позичальником і озвучать йому остаточний «вердикт». Як правило, подані онлайн-заявки розглядаються керівництвом кредитно-фінансової установи протягом доби. Оповіщення потенційних позичальників відбувається або в телефонному режимі, або за допомогою смс-повідомлень. Якщо рішення керівництва буде не на користь потенційного клієнта, він може попросити пояснити йому причини відмови (вони такі ж, як і причини відмови в кредиті в Ощадбанку).

Порада: якщо фізична особа отримала позитивну відповідь з ВТБ24 щодо його участі в готівковому кредитуванні, йому слід відразу зібрати повний пакет документації та особисто відвідати найближчий офіс банку. Після перевірки документів і підписання відповідного договору позикові кошти будуть видані клієнту будь-яким зручним для нього способом або в готівковій формі, або у вигляді банківського переказу на дебетову або кредитну карту ВТБ24.

Якщо в процесі заповнення онлайн-заявки у потенційного клієнта ВТБ24 виникнуть труднощі, він може звернутися до контакт-центру кредитора по телефону 8-800-100-24-24. У оператора фізичні особи можуть дізнатися, що робити, коли колектори загрожують, а також отримати відповіді на всі запитання. Варто відзначити, що віртуальні заявки фінансовою установою приймаються цілодобово, тому, якщо російським громадянам терміново знадобляться гроші, вони можуть спробувати удачі навіть вночі (таким способом можна подати заявку на кредит в Русский Стандарт).

Які документи потрібні для схвалення онлайн-заявки?

Для отримання готівкового кредиту у фінансовій установі ВТБ24 фізичним особам необхідно сформувати стандартний пакет документів:

 • цивільний паспорт і ідентифікаційний податковий номер;
 • трудова книжка;
 • довідка про щомісячні доходи;
 • додаткові документи (військовий квиток, посвідчення пенсіонера і т.д.).

Ці документи фізична особа повинна передати кредитного менеджера, який перевірить їх справжність та зніме ксерокопії. Кожну копію позичальник повинен завірити своїм підписом, поряд з якою ставиться поточна дата і повні ініціали.

 

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо фізичні особи вирішили взяти участь в готівковому кредитуванні, їм варто звернути увагу на програми від ВТБ24. Особливо затребувані кредитні продукти цієї фінансової установи серед працюючих громадян, у яких немає часу на особисте відвідування офісів кредитора. Головною перевагою готівки кредитів від ВТБ24 є можливість подачі заявки за допомогою інтернету. Заповнити заяву потенційні позичальники можуть на офіційному сайті банку, причому це дозволяється їм робити в будь-який час доби. Після розгляду онлайн-заявки фізичним особам повідомляється рішення, на підставі якого вони координують свої подальші дії.

Ссылка на основную публикацию