Все банки Москви — список

Сьогодні не потрібно ламати голову над тим, як швидко заробити гроші в Москві, якщо у вас є заощадження. Досить вивчити рейтинг банків Москви за вкладами фізичних осіб та оформити рублеві депозити з максимальною відсотковою ставкою, а також з можливістю щомісячного зняття відсотків.

Порада: якщо ви хочете отримати максимальний дохід, не потрібно знімати щомісяця відсотки, а краще вибрати депозитні програми з капіталізацією. Це коли на нараховані за місяць відсотки в наступному періоді будуть також нараховуватися відсотки, тобто кожен місяць сума вкладу збільшується на розмір відсотків за попередній період.

Хто не хоче зберігати заощадження в національній валюті, може відкрити вигідні вклади в євро в банках Москви. Такі депозитні програми дозволять уберегти власний капітал від інфляції та отримати непоганий дохід, що підтверджують численні відгуки про Московському Кредитному Банку. Однак ця установа займається переважно кредитуванням фізичних осіб.

Порада: якщо ви не знаєте, де можна взяти кредит без відмови, сміливо звертайтеся до Московського Кредитний Банк. Тут видають позики з мінімальним набором документів, без довгих очікувань відповіді по заявці і без надання заставного майна.

Які банки працюють в Москві?

Сьогодні в столиці функціонує понад 380 державних і комерційних банків. В даному регіоні спостерігається найбільше скупчення банківських установ, що обумовлюється величезною чисельністю населення і приїжджих. Москва є не тільки столицею великого держави, а й центром зосередження фінансових потоків регіону. Далі зупинимося на більш популярних банках Москви.

Ощадбанк Росії

Історія найбільшого банку країни з найбільш розвиненою філіальною мережею почалася в далекому 1841 році, коли за указом імператора в тодішній столиці (Санкт-Петербурзі) була відкрита перша ощадна каса. Сьогодні Ощадбанк Росії пропонує широкий асортимент депозитних і кредитних програм, активно працює як з фізичними, так і юридичними особами. Половина статутного капіталу установи належить Центральному Банку Росії, що свідчить про високий ступінь його надійності. Центральний офіс Ощадбанку розташований в Москві за адресою: вулиця Вавілова, будинок 19. Номер гарячої лінії: 8 (800) -555-55-50.

ВТБ 24

Вважається одним з найбільших фінансових інститутів країни. Банк орієнтований на наступні категорії клієнтів:

  • Індивідуальні підприємці.
  • Фізичні особи.
  • Юридичні особи, що відносяться до малого бізнесу.

Центральний офіс банку ВТБ24 розташовується в Москві на Мясницькій вулиці, 35. Номер гарячої лінії: 8 (800) -100-24-24.

Газпромбанк

Установа почала свою роботу в 1992 році. Вважається одним з найбільших універсальних банківських установ Росії з державною участю в капіталі. Банк пропонує широкий асортимент фінансових послуг юридичним і фізичним особам — починаючи від операцій з дорогоцінними металами, закінчуючи споживчими кредитами онлайн. У клієнтській базі установи зафіксовано 45 000 юридичних та 3 000 000 фізичних осіб. Центральний офіс Газпромбанку знаходиться в Москві на вулиці Новочеремушкинская, будинок 63. Безкоштовний номер телефону для довідок: 8 (800) -100-07-01.

Райффайзенбанк

Дане банківську установу було відкрито в Австрії в 1886 році. У РФ банк почав свою діяльність в 1996 році. Сьогодні він пропонує своїм клієнтам широкий асортимент вкладів, споживчих кредитів, іпотечних програм, кредитних і дебетових карт. Центральний офіс установи знаходиться в Москві на вулиці Троїцькій, будинок 17. Безкоштовна гаряча лінія банку: 8 (800) -700-91-00.

Банк Русский Стандарт

Заклад було зареєстровано в 1993 році. Клієнтська база Російського Стандарту налічує більше 25 мільйонів росіян. Установа пропонує широку лінійку кредитних і депозитних програм. Обслуговування клієнтів відбувається в онлайн-режимі цілодобово, без вихідних і свят. Центральний офіс Банку Російський Стандарт знаходиться в Москві на вулиці ткацький, будинок 36. Номер гарячої лінії: 8 (800) -200-62-00.

Банк Ренесанс Кредит

Був заснований в 2003 році. Банк входить в ТОП-100 найбільших банківських установ Росії. Фізичним особам Ренесанс Кредит пропонує позики готівкою, товарні кредити, кредитки, депозити та інші банківські продукти. Банк активно займається споживчим кредитуванням і співпрацює з багатьма великими товарними мережами. Юридична адреса банку: Москва, вул. Кожевнічеськая, будинок 14. З усіх питань можна звертатися за телефоном: 8 (800) -200-09-81.

Пошта Банк

Установа була заснована в 1990 році. Основні напрямки діяльності банку — споживче кредитування фізичних осіб і депозити. Пошта Банк є клієнтоорієнтованим банківською установою, про що свідчать такі послуги, як кредитні канікули, зміни дати платежу, безкоштовне СМС-інформування. Головне представництво банку знаходиться в Москві на Преображенській площі, будинок 8. Всі питання, що цікавлять обговорюються з представниками банку по телефону: 8 (800) -550-07-70.

Московський Індустріальний Банк

Банк почав свою роботу в 1990 році. Активно працює з юридичними особами. У базі Московського Індустріального Банку зареєстровано більше 70 000 юридичних осіб. Фізичні особи можуть відкрити депозит, взяти кредит і кредитку. Центральний офіс установи знаходиться на вулиці Орджонікідзе, будинок 5. Колл-центр банку: 8 (800) -100-74-74.

Альфа Банк

Має більше 25 років досвіду роботи на ринку. Надає широкий спектр фінансових послуг населенню. Займається споживчим та іпотечним кредитуванням, має різноманітні депозитні програми. Центральне відділення банку знаходиться в Москві на вулиці Каланчевской, будинок 27. Дзвонити можна за телефоном гарячої лінії: 8 (800) -200-00-00.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Список банків Москви включає понад 380 фінансових установ. Частина статутного капіталу деяких з них належить державі. Порівняти умови кредитування, вклади та інші фінансові послуги можна в онлайн-режимі.

Ссылка на основную публикацию