Все банки Москви, де можна взяти кредит готівкою

Багато людей не можуть визначити, що краще — автокредит або споживчий кредит. У деяких випадках краще оформити готівковий займ, завдяки якому позичальник зможе зробити покупки і оплатити поточні витрати. Всі банки Москви сьогодні охоче співпрацюють з різними категоріями клієнтів і видають їм кредити при мінімальних вимогах.

На яких умовах видається готівка позики?

Перед тим як взяти готівковий кредит в банках Москви, людям необхідно уважно вивчити всі вимоги, які пред’являються до претендентів:

 1. На момент подачі заявки потенційного позичальника має виповнитися 18 років. Верхню вікову межу фінустанови встановлюють в діапазоні 65-75 років.
 2. Обов’язково повинні бути російське громадянство і місцева реєстрація. Деякі банки приймають до розгляду анкети фізосіб, що мають прописку в різних регіонах РФ.
 3. Постійне джерело доходу, підтверджений документально.
 4. Наявність позитивної кредитної історії.

Зверніть увагу: щоб взяти готівковий кредит в банках Москви, людям необхідно заповнити анкети-заявки, які можна подати як в офісах фінустанов, так і на їх офіційних сайтах. Служба безпеки кредитора уважно вивчає біографію кожного претендента, щоб визначити його рівень благонадійності і фінансової спроможності. Якщо наданих документів буде недостатньо для підтвердження платоспроможності, від потенційних позичальників можуть зажадати заставу або залучення поручителів.

Що може вплинути на рішення банку?

Якщо люди не знають, де взяти в борг гроші без відсотків, їм доводиться брати участь у кредитуванні. Високі шанси на отримання готівки у тих претендентів, які неодноразово оформляли позики і вчасно їх повертали. Вплинути на рішення фінустанови можуть такі чинники:

 1. Наявність діючих кредитів, оформлених в інших банках.
 2. Наявність прострочень навіть по вже закритим програмами. Порушення платіжного режиму відбивається в кредитній історії кожного позичальника.
 3. Дострокове погашення кредитів.
 4. Відсутність кредитної історії.

Як збільшити шанси на отримання готівкового позики?

Щоб взяти готівку кредити в банках Москви, місцевим жителям необхідно завчасно перевірити стан свого досьє, що зберігається в БКІ. Якщо в ньому є негативні записи, виправити ситуацію можна за допомогою мікропозик. Такі програми оформляються на дуже короткі терміни. Якщо клієнти своєчасно повернуть гроші МФО, вони зможуть внести корективи в досьє.

Збільшити шанси на отримання готівки позик за допомогою таких дій:

 • передати в заставу банку особисте майно, наприклад, автомобіль або об’єкт нерухомості;
 • залучити поручителя, який може документально підтвердити свою фінансову спроможність;
 • подати заявки відразу в усі банки Москви (це можна зробити за допомогою спеціальних сервісів);
 • скористатися послугами кредитного брокера, який за певну плату підбере фінустанова, готове видати готівковий займ на вигідних умовах.

Порада: якщо готівковий кредит буде оформлятися за сприяння брокера, не слід до моменту отримання грошей оплачувати його послуги. Сьогодні в цій сфері багато шахраїв, що беруть з клієнтів передоплату і не виконують взятих на себе зобов’язань.

У яких банках Москви можна взяти кредити готівкою?

 1. Хоум Кредит Банк. Мінімальна сума — 250 000 рублів. Термін дії програми — від 12 місяців до 5 років. Відсоткова ставка стартує з 19,90% річних. Потрібне документальне підтвердження платоспроможності. Обов’язкові платежі розраховуються аннуїтетним способом. Готівковий кредит для співробітників банку Хоум Кредит видається на пільгових умовах.
 2. Бінбанк. Клієнти можуть отримати в готівковій формі від 500 000 рублів на термін від 6 місяців до 5 років. Відсоткова ставка стартує з 17,00% річних. До кредитування допускаються особи, яким виповнилося 22 роки. Потрібно повний пакет документів.
 3. Банк Траст. Мінімальний кредитний ліміт — 50 000 рублів. Термін дії програми коливається в діапазоні від 6 місяців до 5 років. Річна процентна ставка стартує з 17,90%. Для редагування необхідно підтвердити офіційного працевлаштування та платоспроможності. Відсутні комісії.
 4. Промсвязьбанк. На термін від 6 місяців до 2 років видається готівка в сумі від 40 000 до 130 000 рублей. Річна процентна ставка стартує з 26,90%. У програмі можуть взяти участь особи, яким виповнилося 23 роки.
 5. Банк Москви. У цій фінансовій установі місцеві жителі можуть отримати від 100 000 рублів до 3 000 000 руб. Готівковий займ видається на термін від 36 місяців до 5 років. Річна процентна ставка стартує з 19,90%. Для постійних і зарплатних клієнтів передбачені кредитні канікули в Банку Москви.
 6. Россельхозбанк. Максимальна сума готівкового позики — 2 000 000 рублів. Термін кредитування — від 1 місяця до 5 років. Річна процентна ставка встановлена ??в розмірі 16,00%. Потрібне документальне підтвердження джерела доходу, стаж у останнього роботодавця повинен бути не менше 6 місяців.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні взяти готівковий кредит можна в різних банках Москви. Для того щоб взяти участь в кредитуванні, місцевим жителям необхідно виконати всі вимоги фінустанов. Збільшити шанси на отримання позитивного рішення допоможуть документи, що підтверджують платоспроможність претендентів.

Ссылка на основную публикацию