Врослі волосся на ногах

Проблема врослого волосся на ногах відома багатьом жінкам. Зазвичай це виникає після епіляції. Явище характеризується сильним сверблячкою, роздратуванням. Таку проблему ще називають фолікулітом. З недугою можуть з’явитися плями на шкірі, а також болячки і сліди. Лікування може проводитися як в салоні, так і в домашніх умовах. В останньому випадку потрібно вивчити, як робити процедуру самостійно. Перш ніж дізнатися про те, як позбутися від врослого волосся на ногах, необхідно ознайомитися з причинами явища.

причини

Чому вростають волосся? Врослі волосся на ногах з’являються після епіляції через порушення в процедурі. Значення не має навіть спосіб усунення волосків з тіла, тому робити усунення проблеми потрібно уважно. Процедура може виконуватися біоепіляцією, голінням, шугарінг, епіляцією. В результаті волоски ростуть під шкірою, а повинні бути на поверхні шкіри. Тому відбувається запалення волосяної цибулини.

Самостійне усунення може вплинути на виникнення інших складнощів. Щоб прибрати недолік в домашніх умовах, слід вибрати перевірений спосіб. Більшість ефективних методів дозволяє прибрати болячки, плями і сліди.

Врослі волосся на ногах виникають не тільки у жінок, але і у чоловіків. Це стосується тих, хто хоч іноді виконує епіляцію ніг. Чому частіше це виникає у жінок? У них це явище пов’язане з особливостями організму. У деяких жорсткі волоски і груба шкіра, через що з’являється фолікуліт. Якщо проводити профілактику недуги, то навіть після епіляції вростання не буде. А боротися з явищем потрібно перевіреними методами. Починати лікування потрібно своєчасно, щоб не отримати неприємних наслідків. З ними можна зробити шкіру такий же охайним, як і до процедури.

Як усунути?

Якщо волосся вростають після епіляції, то необхідно замінити метод усунення. Наприклад, якщо регулярно застосовується віск, то можна скористатися депіляційним кремом або електричної машинкою.


Якщо з’явилося вростання волосків в шкіру, то поки не варто виконувати депіляцію. Необхідно, щоб зникли запальний процес, подразнення і свербіж. Якщо буде використовуватися новий метод усунення волосків, то необхідно видаляти їх у напрямку росту. Інакше роздратування і почервоніння шкіри можуть з’явитися знову. Цей метод вважається найефективнішим, тому його рекомендують використовувати косметологи.

Домашня процедура

Врослі волоски після епіляції можна виконувати в домашніх умовах. Спочатку необхідно обробити шкіру вологим компресом. Триває ця процедура близько 20 хвилин. Це дозволяє позбутися від роздратування і почервоніння, а шкіру зробити м’якше.

Після закінчення часу необхідно акуратно підчепити волосок і усунути пінцетом. На допомогу слід використовувати голку, попередньо продезинфіковану. Потім на шкіру потрібно нанести спирт, щоб захистити від появи роздратування.

Цей спосіб прекрасно підходить для усунення волосків після епіляції і інших методів. Коли шкіра відновлюється, усуваються болячки, плями. Якщо врослі волоски цим методом не видаляються, то боротися з цим потрібно відлущувальними скрабами і жорсткими мочалками.

Зі зняттям ороговілих шарів все волоски будуть краще пробиватися. Лікування запалення має виконуватися протягом 5 тижнів. Не варто доводити ноги до такого стану, оскільки спочатку буде набагато простіше боротися з таким явищем.

запобігання вростання


Щоб захистити себе від вростання, при якому з’являються плями, болячки, почервоніння, необхідно виконувати процедури в салоні. Якщо ж робота виконується в домашніх умовах, то необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Вони допоможуть отримати гладку шкіру: на ній зникнуть плями, почервоніння. З дотриманням простих правил не буде потрібно лікування недуги.

 • Після епіляції. Під час епіляції відбувається руйнування волосяного фолікула. По завершенні процедури потрібно приймати душ і отшелушивать тіло за допомогою жорсткої мочалки. Пілінг дозволяє виконати дезінфекцію шкіри, щоб вона була захищена від бруду та інфекцій. Після епіляції необхідно застосовувати м’які скраби. Для зволоження потрібно крем або гель. Бажано користуватися засобами, що пригнічують роздратування. Такий ефективний метод дозволяє усунути плями і почервоніння.
 • З використанням епілятора відбувається загинання волосків. Тому необхідно застосовувати зволожуючі засоби. Шкіра повинна ними оброблятися в кінці процедури. Робити епіляцію бажано на ніч, так як від шкарпетки одягу можуть з’явитися вростання. Зволожуючі засоби усувають плями і почервоніння.
 • Із застосуванням верстатів для гоління можуть з’явитися чорні точки, що характеризує вростання. Явище може супроводжуватися запальними процесами. Щоб захистити себе від цього, необхідно використовувати скраби і зволожуючі креми. Необхідно регулярно дезінфікувати леза бритви. Робити якісне усунення волосків можна тільки з гострим лезом.
 • По завершенні епіляції з воском небажано ходити в сауну, басейн, солярій. Протягом доби протипоказана гаряча ванна. Через хлору, парфумерних засобів шкіра стає сухою. Такі ж заходи слід дотримуватися при шугарінг. Декілька разів на тиждень необхідно робити процедури з скрабом, кремом і лосьйоном.

профілактичні заходи

 • Постійне відлущування. Щотижня слід виконувати процедури з скрабом. Його можна готувати самостійно з кави або вибрати абразивную рукавичку для пілінгу. З видаленням відмерлих частинок шкіра набуває м’якість, тонкість.
 • Щоденні процедури по зволоженню. Щоб шкіра була еластичною, необхідно виконувати її зволоження. Для цього буде потрібно лосьйон або крем з вітаміном А. Часто потрібно користуватися лосьйонами на основі АНА-кислот. Вони володіють отшелушивающим ефектом, а також допомагають волоссю відновлюватися природним шляхом.
 • Якщо ніякі методи не допомагають, то можна скористатися радикальним видаленням. Для цього використовується лазерна, фотоепіляція і елос-епіляція.

Засоби для уповільнення зростання волосків


Для уповільнення зростання волосків є спеціальні засоби у вигляді кремів, лосьйонів. Їх потрібно використовувати в кінці гоління. Буде потрібно невелику кількість засобу, яким обробляється проблемна шкіра. У цей час не варто користуватися ніякої іншої косметикою. Використовувати кошти для уповільнення зростання волосків необхідно щодня. Тривалість результату залежить від методу усунення:

 • Гоління дозволяє зробити ноги гладкими тільки на 2-3 дня. Щоб досягти такого результату, необхідно в кінці кожної процедури застосовувати крем.
 • Із застосуванням кремів шкіра набуває відмінну гладкість навіть у порівнянні з голінням. Але волоски виростають швидко, тому ефект процедури триває близько 3 днів.
 • З воскової епіляції і обробкою цукрової пастою про рослинність можна забути на 3 тижні. Гелі дозволять сповільнити зростання волосків на 4 тижні.
 • В кінці лазерної та фотоепіляції не варто користуватися кремами та лосьйонами, так як з ними відбувається руйнування волосяного фолікула. Тому тут сповільнюється зростання сам по собі.

Врослі волоски слід усувати тільки перевіреними методами. Радикальні методи можуть проводитися тільки лікарем. З будь-якої процедурою краще запобігти вростання, ніж потім лікуватися. Правильний догляд і регулярні процедури дозволять захиститися від цього неприємного явища.

Ссылка на основную публикацию