Вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах при опущенні матки: відео, інструкція

Стреси, проблеми в побуті і на роботі, неправильний спосіб життя, вагітність, пологи — все це негативним чином позначається на крихкому жіночому організмі. Фахівці радять робити щодня вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах при опущенні матки. Однією з серйозних проблем організму жінки є захворювання репродуктивної системи. Крім таких частих неприємностей як запалення придатків, кісти, загин шийки матки, тобто не менш рідкісний — це опущення матки.

Користь вправ при опущеною матці

Фізіологія опущення пов’язано зі способом життя, віковими змінами і важкими пологами. Подібна неприємність добре відома великій кількості представницям прекрасної статі різних вікових категорій. Найбільш повалені цієї інтимної проблемою жінки посткліматіческого віку, коли вже слабшають всі захисні механізми їх організму і нагадують про себе старі хвороби.

Раніше таку відому патологію, як опущення матки можна було вилікувати тільки за допомогою втручання хірургів. Пізніше, в 1952 році, один відомий американський гінеколог Арнольд Кегель, розробив вправи для тренування м’язів промежини. Ці вправи стали воістину порятунком для жінок з такою патологією, адже вони надають шанс на безопераційне рішення проблеми.

Навіть нинішній медицині не відомі дієві методи лікування такого захворювання, як опущення матки. І все, чим можна допомогти жінці — це провести операцію по підшивання або взагалі видалення матки. Ця важка патологія, при якій жінка відчуває справжній жах, заважає її повноцінного життя.

Найчастіше жінок, які зіткнулися з опущеними сечового міхура або м’язів піхви, турбують тягнуть або тупі больові відчуття внизу живота, постійні прискорене сечовипускання. У деяких хворих з’являється нетримання сечі, особливо в нічний час.

Всі ці неприємності не дають жінці існувати повноцінно, з’являються неприємності в статевого життя, жінці страшно йти на вулицю через нетримання сечі. Настає почуття неповноцінності. Якщо не брати дій, то вона може посилитися. По-перше, це важко психологічно, по-друге, може статися випадання матки, що призведе до її видалення.

Арнольд Кегель зробив приголомшливий прорив у вивченні і вирішенні цієї проблеми. Цей фахівець створив свій комплекс вправ, який дозволяє зміцнити інтимні м’язи і повертає органи в попереднє положення, а жінок до нормальних умов життя.

  • Заняття Кегеля допомагають зміцнити м’язи промежини перед пологами (що сприяє легкому розродження), після пологів (що не менш важливо для відновлення і нормального інтимного життя в подальшому), під час деяких захворюваннях жіночої репродуктивної системи.
  • Використання даної методики дозволяє відновитися жінці без операцій і знову контролювати свою м’язову систему, піднімає органи в колишнє нормальний стан.

Застосування вправ рекомендовано всім хворим для відновлення і профілактики захворювань. Основною перевагою є те, що їх реально виконувати навіть вдома, не вдаючись до допомоги фахівців.

Як робити вправи Кегеля в домашніх умовах

З віком у жінок часто трапляються проблеми в інтимному житті, це відбувається через зміни м’язів промежини, вони стають слабкими і менш еластичними. Подібна неприємність доставляє не тільки проблеми в особистих відносинах, але і може привести до ряду нехороших захворювань.

  1. Потрібно стискати промежину так, як ніби необхідно стримати сечовипускання. Зручно робити так під час самого сечовипускання, зупиняючись на три-чотири секунди, а потім продовжуючи процес. Так треба повторювати кілька періодів. Згодом потрібно навчитися робити стримуючі руху на 20 секунд під час спорожнення сечовому міхурі.
  2. Сидячи в кріслі, на стільці або в будь-якому іншому зручному місці треба чергувати стискання і разжимание м’язів піхви.
  3. Також необхідно робити з м’язами ануса, напружуючи м’язи тазових органів.
  4. Вправа «Ліфт» — назване так самим автором, вийде не відразу. Потрібно трошки стиснути м’язи піхви, приблизно на 5 с, потім стиснути їх сильніше на такий же період часу, потім ще сильніше і так до максимального стиснення. Після цього потрібно виконати вправу в зворотному порядку, поступово послаблюючи м’язи до повного їх розслаблення.
  5. Вправа з пальцем. Палець потрібно вставити в піхву і намагатися його стиснути, потім розслабити, так треба проробляти кілька разів.
  6. Вправа «виштовхування» або «потуги» — це такі рухи, при яких потрібно трохи підсилювати потуги, але, природно, проробляти це треба з обережністю і помірно.

Проробляти стискання-розтиснення м’язів промежини найзручніше лежачи на спині, при цьому живіт повинен бути розслабленим. Якщо після закінчення занять жінка відчуває легкий біль внизу живота, значить, вправи були зроблені правильно. Робити вправи треба по 3-4 рази на день і тільки тоді може наступити бажаний результат через кілька місяців.

Ослаблені м’язи потрібно знову привести в тонус, а простіше кажучи, підкачати. Саме для цієї мети був розроблений комплекс вправ Кегеля в домашніх умовах при опущенні матки для відновлення здоров’я. Використання подібної методики можливо для щоденного користування.

Щоб правильно виконувати завдання, для початку необхідно знайти у себе м’язи, які потрібно відновити. Зробити це можна перед дзеркалом, виконуючи одну з вправ, при якому потрібно стримувати сечовипускання.

Потрібно просто уявити, що необхідно його насправді стримати і м’язи, які напружаться в цей момент і є ті, якими необхідно займатися. Дуже важливо правильно дихати при виконанні комплексу вправ. Дихання повинно бути рівномірним і глибоким. Новачкам рекомендується виконувати всі вправи лежачи, по закінченню деякого часу, робити подібні вправи можна буде в будь-якому місці і непомітно для оточуючих.

Ссылка на основную публикацию