Ворожіння за місячними розповість жінці про майбутнє

Існує багато різновидів гадань, які дозволяють трохи підняти завісу майбутнього і дізнатися, що готує нам прийдешній день (або тиждень, місяць, рік, все життя). Бувають досить серйозні ворожіння, на кшталт карт Таро, але багато їх побоюються і не ризикують зайвий раз до них звертатися. А є цілком нешкідливі способи дізнатися про своє майбутнє, наприклад, ворожіння за місячними.

Як виникло ворожіння за місячними

Можливо, хтось скаже, що подібний метод — це нісенітниця, але подумайте самі. Жіночий менструальний цикл дорівнює місячним, а це самим прямим чином вказує на прямий зв’язок з тонким світом.

Нашим предкам була добре відома ця інформація, вони надавали жіночої крові сакрального значення, тому ворожіння по критичним дням не виглядало як дурість або нісенітниця.

Зараз Ви можете скористатися древньою мудрістю, тим більше все, що для цього буде потрібно — це встановити точні день і час початку місячних.

Ворожіння за місячними: час доби

 • Якщо критичні дні у вас почалися вранці, то можете порадіти, так як саме цей час є найбільш вдалим для будь-яких нових начал — не дарма ж вранці встає сонечко і пробуджує своєю силою всі живі організми. Тому, якщо місячні почалися вранці — в найближчі 30 календарних днів ви обов’язково зустрінете велику і світлу любов, а також у вас буде безліч приводів для щирої радості.
 • полудень — в цілому місяць буде наповнений досить позитивними подіями, але можливе виникнення невеликих труднощів або конфліктних ситуацій з близькими. Намагайтеся максимально концентруватися на хорошому і не думати негативно — тоді всі неприємності легко обійдуть вас стороною!
 • Вечірній час — це грошова пора. Якщо менструація почалася у вас ввечері — можна готуватися до суттєвого збільшення свого матеріального становища.
 • А ось ніч, згідно трактуванню ворожіння, являє собою не дуже вдалий період для появи критичних днів. Якщо вже так сталося, то вам краще на якийсь час відкласти глобальні плани, не ризикувати і не витрачати енергію даремно, зараз для цього не дуже доречне положення.

Дивіться також загальну інформацію про місячні в даному відео

Важлива роль дня тижня

Безумовно, крім часу доби, важливо звертати увагу також на день тижня, коли почалися місячні.

 1. понеділок — досить важкий день, що діє і в разі даного ворожіння. Він передвістя вам поява додаткових тривог, турбот і занепокоєння. Але не потрібно опускати руки — не відбудеться нічого катастрофічного, просто доведеться трохи понервувати.
 2. вівторок — доля приготувала вам приємне знайомство з чарівною молодою людиною. Цілком ймовірно, що вона здатна перерости в більш глибоке почуття.
 3. середа — віщує певні неприємності. Однак, місяць — це не так вже й багато, а як тільки він пройде, все неприємності зникнуть безслідно!
 4. Початок кровотечі припадає на четвер — ви будете запрошені в гості. А весь прийдешній місяць буде наповнений веселощами, спілкуванням і приємним проведенням часу.
 5. П’ятниця — день неоднозначний. З одного боку до вас будуть надходити різні новини і несподіванки. Якщо вірити одному варіанту тлумачення, то вони будуть приємними, а якщо іншому — то немає. Залишається тільки сподіватися на краще.
 6. субота — однозначно віщує вам любов. Причому тут навіть сумніватися не доводиться, адже суботу під всіх абсолютно містичних сферах — романтичний день. Готуйтеся почути любовне визнання або навіть отримати пропозицію руки і серця!
 7. неділя — виступає радісним днем, який пророкує нові зустрічі і новини, але тільки позитивного характеру.

В якому часі?

Розглядаючи ворожіння за місячними для жінки, можна кілька заглибитися в тему, щоб вивідати максимальні подробиці найближчих 30 календарних днів. Постарайтеся по можливості запам’ятати точний час початку місячних і перегляньте цю трактуванням.

Зверніть увагу, в ній застосовується 12-годинний формат, наприклад, перша година ночі або дня буде володіти однаковим значенням.

 • 1 — доля зробить вас щасливою, подарує бажану ейфорію, радість, приємну несподіванку;
 • 2 — у вашому житті з’явиться досить неприємна особистість, яка викличе масу негативних емоцій, постарайтеся зробити правильний висновок з ситуації, не заподіявши нікому шкоди;
 • 3 — віщує сварку, причому не вказується, наскільки вона буде серйозною. Вам варто бути більш терпимою, мудрою і передбачати можливі наслідки;
 • 4 — щастя вже просто активно стукає у ваші двері. Відкрийте її, щоб впустити його в своє життя!
 • 5 — життя приготувала вам дуже приємний сюрприз, який приємно здивує і приведе вас в справжнє захоплення;

 • 6 — відмовтеся від участі в плітках. Можливо скупчення навколо вас проклинає людей, що поширюють чутки — намагайтеся уникати цього;
 • 7 — дуже вдалий початок для менструального циклу. Невдовзі обіцяє вам отримання любовного визнання;
 • 8 — доведеться зіткнутися з таким неприємним явищем, як ревнощі. Вам важливо вчитися її контролювати, адже часто вона буде абсолютно необгрунтованою;
 • 9 — ймовірно, вас будуть активно обговорювати за спиною. З цим, звичайно, нічого не поробиш, треба намагатися вести себе гідно, не даючи ніяких додаткових приводів для переговорів;
 • 10 — ви будете літати на крилах закоханості! Головне, при цьому не втратити зв’язку з реальністю;
 • 11 — ви даремно підозрюєте свого партнера — він зберігає вам повну вірність;
 • 12 — число стверджує, що якийсь чоловік прагне домогтися вашої уваги, спокусивши вас. Потрібно бути на чеку!

Обов’язково прислухайтеся до рекомендацій ворожіння — вони допоможуть вам зорієнтуватися, як правильно вести себе в найближчий місяць, щоб в житті все було добре.

Ссылка на основную публикацию