Виготовлення обкладинок для паспорта як ідея для бізнесу

Кожна людина відразу після свого народження отримує перший документ в своєму житті — свідоцтво, і зберігає його все своє життя. Після того, як виповнюється 14 років, з’являється новий документ — паспорт, а там, і можливо права, закордонний паспорт та багато інших документів, які так хочеться зберегти в первинному вигляді і надовго. Для того щоб захистити будь-який з документів використовують обкладинку.

Виготовлення стильних обкладинок для паспорта — це може бути вельми прибутковий бізнес, який буде приносити хороший прибуток. Головне, придбати для створення міцного бізнесу хороше обладнання, все потрібні інструменти і самому розбиратися в технології виробництва. Якщо не дотримуватися технологічний процес виготовлення обкладинок на закордонний паспорт або інший документ, то в підсумку можна отримати неякісний товар, який не буде продаватися.

підготовка

Виготовлення обкладинки на паспорт, закордонний паспорт або інший вид документа справа нескладна, головне правило, яке потрібно дотримуватися неухильно — це дотримання всіх пунктом створення, тільки в цьому випадку кінцевий результат буде якісним і привабливим. Для початку бізнесу потрібно самому навчитися створювати обкладинки на закордонний паспорт або будь-який інший документ. Для роботи знадобиться:

 • швейна машинка, вона повинна бути пристосована працювати зі шкірою, вінілом, ПВХ та іншими матеріалами;
 • лак;
 • підкладка;
 • заготовки з картону, вони допоможуть надати виробу особливу жорсткість;
 • пластик прозорий для формування конверта, він потрібен для фіксації документа.

Також потрібно визначитися з якого матеріалу буде виготовлена ??обкладинка: кожзам, натуральна шкіра, вініл або ПВХ. Від цього вибору багато що залежить. Так само від стійкого до зношування матеріалу залежить термін експлуатації виробу. А тепер варто розібратися у всіх деталях, які знадобляться для роботи, щоб точно знати, що ж краще вибрати. Таблиця нижче допоможе зробити правильний вибір.

№ п / п

 

     деталі обкладинки

 

                           Для чого вони потрібні?

 

1.

підкладка

 

Вона потрібна для того, щоб обкладинка на ваш закордонний паспорт мала привабливий вигляд. Найчастіше її виготовляють зі штучного матеріалу.

 

2.

 

лак

 

 

 

Йому потрібно приділити особливу увагу. Колірна гамма і інші критерії покриття безпосередньо залежать від призначення обкладинки. Кращим вибором в цьому випадку буде акрилове покриття, що продається в балончиках.

 

3.

верхнє покриття

 

 

Тут вже вибір залежить від вас і вашого капіталу. Натуральна шкіра в усі часи цінувалася, але коштує вона не дешево. Шкірозамінник швидко зношується, але коштує недорого. Вініл і ПВХ останнім часом стали популярними, так як ціна у них помірна і відмінну якість.

 

Коли всі матеріали готові можна приступати до роботи і створити смішні або неординарні обкладинки з ПВХ на закордонний паспорт. Головне, що потрібно запам’ятати, перед тим як приступати до виготовлення — це важливе правило, робити все поетапно. Тільки в цьому випадку в результаті вийде якісна обкладинка для документів.

Технологія виготовлення обкладинки

Якщо раптом на початковому етапі створення свого бізнесу у вас не знайдеться швейної машинки, не варто засмучуватися. Можна перші свої роботи зробити своїми руками, обкладинки на паспорт невеликі за розміром, тому особливих зусиль не зажадають. Отже, приступаємо до роботи:

 1. В першу чергу потрібно заміряти висоту і ширину паспорта, завмер потрібно робити біля відчиненого документа. Обов’язково потрібно залишити припуск 0,5-1 см по висоті і 2,5-3 см по ширині. Припуски потрібні для зручного згинання паспорта і для прокладання строчки.
 2. За отриманими розмірами потрібно вирізати лицьову сторону, картон для ущільнення і підкладку.
 3. Для картону і підкладки припуски повинні бути менше, не більше 0,5 см.
 4. Пластик вирізається тільки на лицьову сторону паспорта. Його ширина повинна бути 1 / 2-1 / 3 від розміру документа, в закритому вигляді.
 5. Всі деталі з’єднати разом, прострочити на машинці або прошив стежками вручну.

Ось і готова обкладинка для документів. Виготовлення обкладинок для важливих документів з ПВХ або іншого матеріалу справа не важке. Тепер залишилося тільки додати крапельку креативу.

Існує велика кількість варіантів декорування обкладинки на закордонний паспорт з ПВХ. Кожен з них по-своєму гарний. Це може бути:

 • тиснення, конгрев;
 • стрази, бісер або кристали;
 • додаткова деталь з титульної сторони, шматочки шкіри, тканини або пластика;
 • декупаж.

Перед тим як зупинити вибір на якому-небудь прикрасу, краще докладніше вивчити модні тенденції. Так, наприклад, молодь останнім часом віддає перевагу всього яскравого, креативному і блискучому. У цього покоління більшою популярністю будуть користуватися обкладинки з ПВХ зі стразами або кристалами. Так само вони часто вибирають обкладинку для документів з гумором, яку взяв у руки, так і хочеться посміхнутися.

А ось більш старше покоління ставиться до паспорту або закордонного паспорту серйозно, тому вони зупиняють свій вибір на якісній стильною і без особливого шику моделі. Щоб бізнес відразу ж узяв хороший старт, головне, щоб різноманітність обкладинок для документів з ПВХ було широким, розрахованим на всі категорії споживачів, тому вивчіть ринок і пристрасті людей. Правильно підібраний ескіз і якісні матеріали зроблять свою справу, і вже через пару років бізнес досягне величезних масштабів.

Плюси бізнесу на обкладинках

Креативні модні обкладинки на паспорт з ПВХ — це прекрасна ідея для створення бізнесу. Початковий капітал для створення перших обкладинці на закордонний паспорт потрібен невеликий, а в результаті прибуток від нього може бути величезною. Такий вид бізнесу має кілька незаперечних плюсів:

 • не треба збирати кілька років на стартовий капітал;
 • складного і дорого обладнання не знадобиться;
 • всі вихідні матеріали доступні;
 • у подібного товару високий показник рентабельності.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Після того як перші обкладинки на закордонний паспорт або інший документ виготовлені і декоровані, потрібно знайти зручні шляхи збуту. Відразу відкривати свій магазин, немає коштів, тому можна почати з інтернету, перші обкладинки на паспорт можна продати через соціальні мережі, потім організувати свій інтернет магазин. А вже далі можна продумати, куди збувати товар, створений з ПВХ або іншого якісного матеріалу, якого вже дуже багато: відкрити свій магазин або знайти інші точки збуту в своєму місті чи прилеглих. Варіантів безліч, тому даний бізнес можна вважати вдалим і прибутковим. Не бійтеся починати, пробуйте, і у Вас безумовно все вийде!

Не забудьте подивитися цікаве відео по цій темі.

Ссылка на основную публикацию