Виготовлення фотоальбомів та оформлення своїми руками

У кожної людини в житті є такі моменти, які б хотілося відобразити на довгу пам’ять. Весілля, ювілеї, дні народження, випускний — всі ці свята кожен з нас намагається увічнити на знімках, але ось як зробити все красиво, щоб переглядаючи через час, було приємно згадувати ті хвилини? Гарне оформлення фотоальбому, ось що потрібно. Виготовлення сімейних фотоальбомів своїми руками справа нехитра, головне, щоб під рукою був комп’ютер, який допоможе зробити все правильно.

Виготовлення фотоальбому, справа нескладна, створити його самостійно зможе навіть новачок в цій області, а після того, як навчиться робити це на професійному рівні, зможе відкрити свій бізнес, який буде приносити чималий дохід. Ця оригінальна ідея для бізнесу не потребуватиме великих грошових вкладень. Адже початковий капітал можна заробити, створюючи фотоальбоми для своєї родини і знайомих, а в подальшому вже можна розширити споживчий коло.

Перші кроки в бізнесі

Щоб почати свій бізнес зі створення красивих сімейних фотоальбомів, потрібно в першу чергу навчитися їх робити. Тільки якісні та привабливі роботи будуть подобатися людям, і вони будуть звертатися до вас за новим альбомом і радити вас своїм друзям і знайомим. Тому перший крок до початку бізнесу — це створення гарного фотоальбому своїми руками. Далі ми розповімо, як зробити фотоальбом самостійно на комп’ютері. Щоб почати виготовлення, вам знадобляться:

 • роздруковані фотографії, їх повинно бути парна кількість;
 • клей «Момент» або двосторонній скотч;
 • двосторонній скотч на поролоні;
 • шматок шкіри, тканини або шкірозамінника;
 • залізні куточки, це якщо хочеться (не обов’язково).

Перше з чого потрібно почати виготовлення альбому — це роздрукувати фотографії. Ось з цим зараз і розберемося, щоб зрозуміло було навіть новачкові. Отримати потрібний формат фотографій можна двома способами:

 1. Вибрати потрібні для фотоальбому фотографії та вставити їх по дві штуки в програмі Microsoft Word. Завдяки цій програмі можна задати потрібний розмір фотографій, при необхідності є можливість їх обрізати. На одному аркуші, формату А4 здатне поміститися 6 фото, розмірами 8х8 см. Після обробки всіх необхідних фотографій для фотоальбому їх роздруковують на фотопапері.
 2. Можна виконати все те ж саме, але тільки використовувати іншу програму на комп’ютері Abode Photoshop.

Роздрукованих фотографій повинно бути парна кількість. Їх розмір визначать параметри фотоальбому. Фотопапір краще взяти матову. Якщо на кольорову фотопапір поки немає коштів, не варто засмучуватися. Оформлення фотоальбому своїми руками, першого у вашому житті, можна зробити в чорно-білому стилі, в ретро-стилі, сьогодні це дуже модно. Після того як фото роздруковані, можна приступати до складання фотоальбому. Всі етапи описані в таблиці нижче.

№ п / п                                       Етапи створення фотоальбому
1. Вирізати всі фотографії блоками по 2 штуки і по одній для оформлення обкладинки. Для різання краще використовувати канцелярський ніж, він допоможе розрізати все рівно.

 

2. Тепер все блоки потрібно склеїти між собою, обкладинку поки не чіпати. Для склеювання можна використовувати двосторонній скотч або клей «Момент».

 

3. Тепер потрібно красиво оформити обкладинку. Потрібно з будь-якого щільного картону вирізати два шматки, розмірами двох обкладинок. Перший приклеїти спереду, а другий — ззаду.

 

4. Торець книжки можна прикрасити шматочком шкіри або тканини. Вирізавши шматок 2 см шириною і висотою з фотоальбом, приклеїти на торець внахлест на обкладинку.
5. Тепер потрібно красиво оформити обкладинку, наклеїти на неї фото і написи, які можуть бути попередньо наклеєні на скотч з поролоновою основою, а вже потім приклеєні на обкладинку, об’ємний дизайн в результаті дуже привабливо виглядає.

Ось і готовий перший фотоальбом, який може служити прекрасним екземпляром для показу. Завдяки програмі Abode Photoshop можна зробити будь-яке оформлення фотоальбому, додаючи написи, які буду нести в собі не тільки всю потрібну інформацію, а й крапельку гумору. Де ж знайти тих, кому треба зробити фотоальбом на замовлення? Які переваги у цього бізнесу?

Переваги бізнесу на фотокнигах

Знайти замовника альбому зовсім неважко. Першими вашими споживачами можуть стати родичі і знайомі, адже у кожного з них є свої особливі дати і свята, які вони хочуть зафіксувати на пам’ять. Отже, в чому ж переваги виготовлення альбому на комп’ютері:

 • мінімальний початковий капітал;
 • ніякого дорого обладнання, звичайного ноутбука і комп’ютера буде досить;
 • витратні матеріали можна купити в будь-якому магазині канцтоварів та їх ціна мінімальна;
 • замовники є завжди.

Коли вже рука набита, і вибір дизайнів оформлення фотоальбомів затьмарює очі, можна йти зі своїми ескізами в будь-який дитячий сад, школу або іншу установу, де є свята, які треба знімати і робити фотоальбоми. А ще є ювілеї, весілля, день народження, всього і не перерахуєш. Клієнтів буде величезна кількість, але головне слідувати одному правилу — альбом з фотографіями повинен бути якісним і з ноткою гумору. Ось тільки в цьому випадку бізнес піде дуже швидко і принесе хороші дивіденди.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Але не варто забувати додавати написи, вони можуть принести особливу родзинку навіть самому звичайному фотоальбому. Будь-яка красиво написана напис може нагадати людині ті факти, про які він вже забув через багато років після знаменитого події. Експериментуйте, творите, а результат, не змусить себе довго чекати!

Ссылка на основную публикацию