Виготовлення деталей на 3D принтері і друк автозапчастин

Виготовлення якісних деталей на 3D принтері вимагає не тільки наявність хорошого приладу, але і знання технології виготовлення, щоб була можливість простежити за всіма етапами і відразу помітити, що йде не так. Багато підприємців вважають, що варто придбати 3D принтер, і він сам зробить друк, але не все так просто, шлюб буває і в цій області виробництва. Якщо є бажання працювати в цьому напрямку, потрібно обов’язково вивчити, за допомогою яких матеріалів можна виготовляти вироби і як все це відбувається.

Які матеріали можна використовувати, щоб виготовляти деталі? Як працює 3D принтер? Ось на всі ці питання ми постараємося відповісти, щоб починаючий підприємець знав, з чим йому доведеться зіткнутися і які підводні камені чекають його в цьому бізнесі.

З якими матеріалами працює 3Д принтер?

Підприємець, перед тим як вибрати принтер, повинен визначитися, з яких матеріалів він буде створювати деталі. Сьогодні на ринку представлена ??велика кількість пристроїв, які виробляють друк різними видами сировини. У таблиці нижче описані види сировини і їх показники.

Види сировини для тривимірної друку    Особливості сировини, і в якій сфері застосовується
ABS-пластик Цей матеріал вважається одним з найдоступніших для 3D-друку. Він відмінно витримує удари і до того ж термостійкий. Найчастіше використовують для створення прототипів, функціональних виробів, прес-форм та інших виробів.
поліамід Це нейлоновий пластик, який відрізняється відмінною міцністю і гнучкість. Використовують його для створення геометрично складних моделей і високоякісних прототипів. Відмінно підійде для дизайнерів, відкриваючи їм свободу творчості.
фотополімер Гладкий пластик на основі акрилу. Він ідеально підходить для виготовлення медичних виробів, найтонших дизайнерських робіт, майстер-прототипів для лиття. У цього матеріалу друк до 16 мікрон.
Різнобарвний гіпс Цей матеріал дуже крихкий, тому його переважно використовують для друку емблем, архітектурних макетів або фігурок.
віск Його використовують для виготовлення восківок для лиття ювелірних заготовок, по ним потім з металу створюються чудові прикраси. Принтери, що виробляють друк воском, створюють ідеально гладкі моделі.
Алюмідій Це металізований пластик, який надає виробу особливий сріблястий колір. Його найчастіше використовують для створення виставкових макетів, які імітують вироби з металу.
високоточна сталь Її використовують для того, щоб проводити друк прочнейших і максимально точних прототипів.
алюміній В якості сировини використовують алюмінієві сплави. Використовують для створення високоточних виробів з алюмінію.
сталь Ця сировина використовують для 3D друку найкрасивіших прикрас. Під час створення використовується сталевий порошок і бронза, в співвідношенні 70:30.
латунь Цей матеріал використовують для створення невеликих партій прикрас, дизайнерських аксесуарів і предметів інтер’єру.
бронза Використовується в 3D друку декоративних виробів і прикрас для дому, красиво і дуже яскраво.
ПММА Синтетичний полімер, за допомогою якого виготовляють макети будинків, декорації для театру і інші вироби.
пісок Суміш з піску використовується для виготовлення одноразових форм для відливання виробів з металу. Такі моделі дуже часто використовують для відливання деталей з міцніших матеріалів.

Виготовлення виробів на 3D принтері справа нескладна, головне створити на комп’ютері модель майбутнього виробу і запустити пристрій, який за ескізом створить модель з потрібного матеріалу. Як все відбувається, розповімо на прикладі виготовлення автозапчастин. 3D точна друк автозапчастин — це один із напрямів прибуткового бізнесу, адже кожен другий житель країни має автомобіль, а у нього є властивість ламатися.

Автозапчастини на 3D принтері

Якщо вже прийнято рішення організовувати свій бізнес на створенні виробів на 3D принтері, тоді можливо, варто спробувати виготовляти автозапчастини. У світі величезна кількість автолюбителів і кожен з них стикався з такою проблемою, як пошук автозапчастин. Виготовити виріб на принтері не складе великих труднощів. Варто тільки на комп’ютері створити макет майбутньої деталі з усіма параметрами і запустити пристрій, який шар за шаром відтворить деталь точно по зазначених розмірах з того матеріалу, який був засипаний в принтер. Завдяки такому універсальному приладу можна створити будь-яку деталь будь-якого розміру.

Друк автомобільних деталей на 3D принтері — це відмінна ідея для домашнього бізнесу. Виготовлення автозапчастин — справа хороша, але треба пам’ятати, що і у цього напрямку бізнесу є свої підводні камені. З чим може зіткнутися підприємець, який організував свою справу на виробництві деталей за допомогою 3D принтера?

Підводні камені бізнесу на 3D принтері

У даного напрямку є не тільки свої плюси, але і багато мінусів, про які потрібно знати. Труднощі є в будь-якому новій справі і їх не варто боятися. Подолавши їх, бізнесмен стає сильнішою, а його справи підуть вгору з неймовірною швидкістю.

Друк якісних 3D деталей відмінна ідея, але варто пам’ятати і про проблеми, з якими можна зіткнутися:

  1. Варто запам’ятати, що всі деталі створити не вийде. Тому перед тим як братися за замовлення, потрібно точно розрахувати, чи вдасться вам його виконати.
  2. Домашні міні-пристрої не мають великого розширення, тому найчастіше виготовлений виріб потрібно буде доопрацьовувати і коригувати.
  3. Також варто пам’ятати, що принтери, які друкують різними кольорами, не завжди зможуть відтворити яскраві кольори, найчастіше тільки два тони вони створюють, як закладено, а решта з похибками.
  4. При підрахунку собівартості створеної продукції потрібно обов’язково враховувати витрати і на чорнило, і на додаткові інструменти, такі як наждачний папір і інші елементи.

Але навіть ці мінуси в бізнесі не лякають тих, хто вирішив себе присвятити цьому цікавому і головне корисного напрямку. У будь-якому новій справі є не тільки плюси, а й мінуси, від них нікуди не дітися. Візьміть на замітку, якщо бажання є, тоді треба йти вперед і все обов’язково вийде. З кожним роком інновації крокують вперед, і можливо вже через пару років, улюблену справу стане приносити величезний прибуток і вдасться доповнити його вдосконаленою моделлю принтера, який буде створювати максимально точні вироби.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Ідея є, бажання теж, тоді вперед до мрії і до фінансового благополуччя. Маленькими кроками нікуди не поспішаючи, до успіху, і все у вас обов’язково вийде.

Ссылка на основную публикацию