Виготовлення 3Д моделей на замовлення як ідея для бізнесу

Творчій людині знайти своє улюблене заняття в житті буде нескладно. Сьогодні дуже популярно надавати послуги для населення. Можна запропонувати послуги з прибирання приміщень, з вивезення сміття, з прибирання прибудинкової території. Список можна продовжувати до нескінченності, але виявляється, що виготовлення оригінальних 3Д моделей не менш популярно.

Надавати послуги населенню по створенню 3D моделей — це відмінна ідея для організації свого бізнесу, до того ж вона не зажадає серйозних грошових вкладень. Завдяки 3D принтерів можна виготовляти величезну кількість потрібних і корисних речей, але не менш важливо створити макет майбутнього виробу, по якому буде створена тривимірна модель. Але як же організувати бізнес з надання послуги і як відбувається виготовлення макета?

Послуги по створенню 3D моделей

Організувати бізнес зі створення тривимірних моделей на замовлення — це дуже прибутково в даний час. Але не у всіх є велика сума на покупку 3Д принтера. Тому почати свою справу можна з надання такої послуги, як виготовлення якісних 3Д моделей на замовлення. Таке рішення допоможе розібратися у всіх тонкощах цього напрямку бізнесу і при цьому можна буде таким способом заробити на покупку принтера. Сьогодні можна запропонувати клієнтові:

 • 3D-друк прототипу;
 • виконання розрахунків під час створення проекту;
 • виготовлення документації для конструктора;
 • виробництво моделі;
 • дизайн приміщень;
 • проведення тестів нових товарів;
 • виготовлення мультимедійної продукції (мультфільмів або відеоігор);
 • розробки нових відеороликів для реклами.

Створювати 3D моделі можна вручну, намалювавши на папері або виліпив з пластиліну, але найкраще проводити виготовлення на комп’ютері, використовуючи спеціальні програми. Велика їх частина є в мережі, скачати які можна абсолютно безкоштовно. Добрі відгуки отримали такі програми:

 1. Autodesk AutoCAD 2000;
 2. SimLab Composer Professional Edition;
 3. 3D Canvas;
 4. Serif 3D Plus 2;
 5. Wings 3D.

Завдяки цим програмам можна без особливих проблем створити тривимірну модель, а далі за допомогою принтера по ній створити сам виріб. Але як відбувається 3Д моделювання? Як зробити правильну модель для 3D принтера на замовлення?

Послуги по 3Д моделювання

Створення на замовлення тривимірних моделей — це хороша ідея для організації бізнесу, яка в даний час затребувана і не зажадає особливих навичок, головне мати хороший комп’ютер та програму. Саме завдяки правильному проектування можна зробити будь-яку модель. Для основи можна використовувати:

 • фотографію;
 • креслення;
 • матеріали, які були отримані шляхом тривимірного сканування;
 • зображення або ескіз об’єкта;
 • реальний об’єкт.

Найчастіше люди просять створити тривимірну модель на замовлення по фотографії або креслення, створеному від руки. Але щоб макет вийшов якісним, фотографія повинна відповідати певним вимогам. Вони описані в таблиці нижче.

№ п / п                                   Основні вимоги
1. Фото повинно бути розміром не менше 4 * 5 см.
2. Потрібно надати 2 фото — фас і профіль, також буде потрібно вид зверху для неживих предметів.
3. Добре якщо замовник надасть додатково фото об’єкта в полуфас і напівпрофіль. Це необов’язково, але дуже допоможе виконати макет.
4. Фотографії повинні бути максимально чіткими і з високим розширенням.

Тільки якщо фотографія відповідає всім вимогам можна виготовити на замовлення якісні тривимірну модель. До креслень також є критерії, адже не всі вміють добре креслити, а щоб зробити макет, прототип на папері повинен бути точним. У таблиці нижче описані вимоги до креслень.

№ п / п                           Вимоги до креслень
1. Креслення повинен містити всі розміри майбутнього об’єкта (всі виміри внутрішніх деталей, товщина перегородок, габарити і інші).
2. Повинні бути схеми розташування об’єктів по відношенню осей координат.
3. Креслення повинен бути чітким і зрозумілим.
4. Повинні бути вказані відомості, з яких матеріалів буде виготовлений об’єкт.

Коли у виконавця будуть всі ці параметри, він за допомогою комп’ютера і спеціальної програми зможе створити тривимірний макет, який в подальшому буде використаний для створення 3Д моделі. Робота ця неважка, але дуже копітка. Вона зажадає посидючості і уважності, адже потрібно відтворити кожну, навіть найменшу деталь, в точності. Але програми допоможуть зробити все правильно.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Послуги надання 3Д моделювання — це відмінна ідея організації бізнесу, яка не зажадає вкладення величезних сум, але ось сил потрібно буде багато. Навички в майбутньому дуже знадобляться і допоможуть розвернути свій бізнес в цій області і можна заробити на тривимірний принтер. І таким чином, самостійно створювати макети, а вже за ними і сам виріб, заробляючи в кілька разів більше.

Ссылка на основную публикацию