Виготовлення 3D макетів будівель як ідея для бізнесу

Хто б міг подумати, що улюблене хобі може стати відмінним джерелом доходу. Виготовлення 3D макетів невеликих будівель, дуже схожих на реальні будови, може стати відмінним і дуже прибутковим бізнесом. Подібну справу може бути не тільки основним джерелом доходу, але і прекрасною підробітком, так як їм можна займатися і в будь-який час року.

Макети будівель добре затребувані у великих містах, а жителі невеликих міст можуть продавати свої вироби через інтернет. Але які вироби більше користуються успіхом? Як створювати їх за допомогою 3D принтера?

Що можна створювати за допомогою 3D принтера?

Макети будівель — це свого роду творчість, адже завдяки цьому заняттю можна створювати неймовірні шедеври і відчути себе справжнім архітектором. Використовуючи принтери для створення 3D будівель можна виготовляти:

  • окремо розташовані будинки;
  • цілі мікрорайони;
  • котеджні селища;
  • бізнес-центри;
  • монастирі та церкви;
  • пам’ятки і багато іншого.

Виготовлення макетів за допомогою 3D принтера — справа нескладна, головне придбати хороше обладнання, яке допоможе здійснити задумане і створити такий виріб, яке сподобається замовнику. Що потрібно для створення хороших макетів? Які кроки потрібно зробити, щоб почати бізнес з мінімальними вкладеннями?

Бізнес по створенню 3D макетів

Ще кілька років тому макети будівель створювалися з паперу та інших підручних засобів. Для їх створення потрібно було витратити багато сил, але завдяки такій новинці, як 3D принтер, на виготовлення макетів піде трохи часу і сил, але результат порадує своєю реалістичністю і красою. Також якщо захочеться зробити бізнес ще більш прибутковим, можна буде продумати і підсвічування будівель. Що потрібно для організації бізнесу описано в таблиці нижче.

№ п / п

 

Бізнес-план по організації бізнесу по створенню 3D макетів

 

1.

Потрібно придбати принтер і 3D плоттери. На ринку сьогодні вони представлені у великому асортименті. Вартість їх може варіюватися в межах від 500 000 до 1 мільйона рублів. Виготовлення зразків на такому приладі буде нескладним, але якісним.

2.

Комп’ютер. Без нього ніяк не обійтися, адже з його допомогою і відбувається управління всіма процесами створення будь-якого типу макета.

 

3.

 

3D-редактор. В цьому випадку відмінно допомагає програма 3D-Max Studio. Ця програма допоможе розробляти моделі майбутніх будівель.

 

4.

 

Щоб заощадити на робочих, особливо це стосується тих бізнесменів, які не мають великих коштів для початку бізнесу, потрібно самому навчитися працювати з 3D редактором.

Коли всі програми є, все вивчено і придбаний нехай і найдешевший принтер, можна починати виготовлення будинків та інших будівель. Робота ця нескладна, пристрій самостійно виконає всю роботу за вашим зразком. Але як же відбувається створення?

Технологія виготовлення 3D макетів

Макети мініатюрних будинків для будівництва створюються швидко і дуже нагадують реальні будови, тільки невеликого розміру. Головне, створити на комп’ютері ескіз майбутньої будівлі, а принтер по ньому створить об’ємне виріб. Об’єкт створюється пошарово, відповідно до цифровим зразком на екрані комп’ютера. Саме завдяки програмі редактору створюється тривимірна модель. Уже підготовлена ??цифрова модель завантажується в програму для генерування G-коду, вона в свою чергу ділить об’єкт на тоненькі горизонтальні шари і формує команди, які зрозумілі принтеру. Після цього в роботу вступає прилад і створює задану йому об’ємну модель в потрібному розмірі. Виготовляються такі моделі найчастіше з пластикових полімерних ниток.

Насправді сам процес досить простий, прилад самостійно створить той проект, який був закладений йому в пам’ять. Починати краще з невеликих будівель, таких як оригінальної форми, приватні будинки або ж баньки, можливо, це буде оригінальна пам’ятка, яку хоче відвідати ваш знайомий, але у нього ніяк не виходить. Подарувавши йому мрію у вигляді такого оригінального подарунка можна напрацювати список клієнтів, які будуть замовляти у вас вироби, і рекламувати вашу роботу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Виготовлення макетів на 3D принтері — це відмінна ідея для бізнесу, яка ще не дуже популярна в нашій країні, але дуже прибуткова. Не варто упускати такий шанс, потрібно все продумати і починати бізнес вже сьогодні. Перше, з чого потрібно почати, так це з вивчення програм і придбання принтера, і все у вас обов’язково вийде.

Ссылка на основную публикацию