Вигідний автокредит в СПб

Багато жителів Санкт-Петербурга замислюються над тим, що краще — автокредит або споживчий кредит, так як прагнуть знайти програму з максимально вигідними і комфортними умовами. Сьогодні багато місцевих банків надають можливість фізособам взяти участь в кредитуванні, завдяки чому вони отримують можливість сісти за кермо власних авто. Щоб дізнатися, де краще взяти кредит на машину, людям слід уважно вивчити пропозиції місцевого фінансового ринку і після аналізу зібраної інформації скласти рейтинг банків СПб.

Як можна заощадити на автокредит?

Щоб оформити вигідні автокредити в СПб, місцевим жителям необхідно розуміти, на чому вони можуть заощадити. При виборі програм слід враховувати кілька факторів:

 1. Документальне підтвердження платоспроможності. Якщо претендент на автокредит зможе довести банку свою фінансову спроможність, він може розраховувати на більш низькі процентні ставки (можуть бути знижені на 2 пункти).
 2. Термін дії програми. При подачі заявки слід пам’ятати, що довгострокові автокредити практично завжди оформляються під високі відсотки. В результаті позичальнику доведеться сильно переплатити за своє авто.
 3. Розмір початкового внеску. Якщо претендент зробить максимальний стартовий платіж, то цим він переконає фінансова установа в своїй платоспроможності і зможе оформити автокредит на максимально вигідних умовах. Також варто відзначити — чим більше початковий внесок, тим менше тіло позики та, відповідно, переплата.
 4. Модифікація транспортного засобу, а також пробіг і рік випуску (для колишніх в експлуатації машин). Дуже часто банки знижують процентні ставки за програмами, за якими можна купити конкретні види автомобілів. Що стосується колишніх в експлуатації машин, то фінансові установи щодо них пред’являють досить жорсткі вимоги.
 5. Спосіб розрахунку обов’язкових платежів. Фахівці рекомендують приймати участь в програмах, за якими передбачений диференційований спосіб розрахунку щомісячних платежів. У цьому випадку вдасться заощадити на відсотках, так як з кожною оплатою буде зменшуватися тіло позики та знижуватися сума нарахувань.

Зверніть увагу: сьогодні багато фінустанов пропонують жителям СПб автокредити з державною підтримкою. За ним встановлюються дуже низькі процентні ставки, так як банкам різниця відшкодовується з бюджету.

На яких умовах оформляються автокредити?

Вигідні автокредити в СПб місцеві жителі можуть оформити на наступних умовах:

 • максимальна сума позики безпосередньо залежить від фінансової спроможності клієнта (кредитний ліміт може коливатися в діапазоні від 50 000 до 8 000 000 рублів);
 • автокредити найчастіше оформляються в російських рублях;
 • величина початкового внеску встановлюється кожним банком індивідуально — від 10% до 50% вартості авто;
 • термін дії автокредитів не перевищує 10 років (мінімум 6 місяців), але більшість фінустанов оформляють програми максимум на 5-7 років.

Які вимоги пред’являються до претендентів?

Щоб оформити вигідні автокредити в СПб, людям слід виконати основні вимоги фінустанов:

 • реєстрація претендента в регіоні присутності офісу фінансової установи;
 • наявність російського громадянства;
 • до кредитування допускаються особи, яким на момент подачі заявки виповнився 21 рік (верхня вікова межа для чоловіків — 60 років, жінок — 55 років);
 • відсутність негативних записів у кредитному досьє, яке зберігається в БКІ;
 • офіційне працевлаштування (стаж у останнього роботодавця від 6 місяців);
 • наявність постійного джерела доходу (практично завжди потрібне документальне підтвердження);
 • оформлення страхових полісів ОСАГО і КАСКО.

Порада: якщо людина хоче оформити кредит з поганою кредитною історією і відкритими простроченням в СПб, то йому доведеться передати банку в заставу особисте майно, наприклад, об’єкт нерухомості. За такою програмою може знадобитися поручительство. Варто відзначити, що банк буде страхувати свої кошти від ризиків максимально високими процентними ставками і урізаними термінами кредитування.

Оформлення автокредиту з держпідтримкою

Починаючи з 2013 року, жителі СПб отримали можливість оформляти вигідні автокредити з держпідтримкою. Головною метою таких програм є підтримка вітчизняних виробників. Завдяки державному субсидування фінансові установи істотно знижують процентні ставки на автокредити. Взяти участь у такій програмі може будь-який житель Санкт-Петербурга і Ленінградської області, який досяг повноліття і має російське громадянство. Також оформити такі автокредити можуть індивідуальні підприємці, які в подальшому будуть задіяти придбаний транспорт в комерційній діяльності.

На яких умовах оформляються автокредити з державною підтримкою:

 • автомобіль повинен бути зібраний на території Російської Федерації;
 • машина на момент придбання не повинна складатися на державному обліку (вік до 1 року, маса до 3,5 тонн);
 • термін дії авто програми не перевищує 3 роки;
 • розмір початкового внеску — від 15%;
 • позичальник повинен забезпечити умови для зберігання придбаного авто.

Зверніть увагу: жителі СПб можуть оформити вигідний автокредит з державною підтримкою тільки в тих фінансових установах, які пройшли акредитацію.

Кожен банк ставить перед претендентами ряд додаткових умов, наприклад, наявність позитивної кредитної історії, повний пакет документів, вікові обмеження і т.д. Фахівці рекомендують для оформлення такої програми звертатися в автосалон, де присутні представники тих банків, які є учасниками держпрограми. Умови автокредиту в автосалоні дозволяють фізособам економити на покупках. Дуже часто вони проводять акції заходи, під час яких ціни на конкретні марки автомобілів істотно знижуються.

Етапи оформлення автокредиту

Щоб оформити вигідний автокредит в СПб, претенденту потрібно діяти в певній послідовності:

 1. Вибрати фінансова установа, в яке слід подати анкету-заявку.
 2. Після отримання попереднього рішення необхідно підійти в банк з пакетом документів і підписати кредитний договір.
 3. Робиться вибір автомобіля і виходить на нього рахунок-фактура (для цього банки встановлюють терміни від 2 тижнів до 6 місяців). Підписується договір купівлі-продажу в автосалоні.
 4. Оплата початкового внеску. Якщо за умовами програми від клієнта потрібна застава, то оформляються відповідні документи. Купуються страхові поліси.
 5. Кошти перераховуються на рахунок автосалону.
 6. Позичальник забирає свій автомобіль, ставить його на державний облік в ГИБДД, після чого передає ПТС і копії страхових полісів своєму кредитору.

Зверніть увагу: до тих пір, поки клієнт повністю не погасить свою заборгованість, його машина буде власністю банку.

Після оформлення вигідного автокредиту в СПб позичальники повинні щомісяця робити обов’язкові платежі, які можуть бути аннуїтетнимі або диференційованими. Якщо у них з’явиться можливість, вони можуть достроково виконати свої зобов’язання, після чого здійснювати будь-які юридичні операції зі своїми автомобілями.

Пропозиції банків СПб

Сьогодні багато банків СПб пропонують місцевим жителям вигідні автокредити:

 1. Альфа Банк. Фінансова установа пропонує програму, за якою можна придбати новий автомобіль. Клієнти можуть отримати до 4 000 000 рублів строком до 6 років. Діє річна процентна ставка, що стартує з 12,49%. Обов’язково потрібно документально підтверджувати джерело доходу і оформляти страховий поліс КАСКО.
 2. Русфінанс Банк. Жителям СПб пропонується автокредит на машини марки КІА. Вони можуть отримати до 6 500 000 рублів строком до 5 років. За програмою діє дуже низька процентна ставка, що стартує з 7,70% річних. Необхідна довідка про доходи і страховка КАСКО.
 3. ЮніКредит Банк. За програмою з державним субсидуванням люди можуть отримати до 920 000 рублів строком до 3 років і під 8,50% річних. Немає необхідності документально підтверджувати платоспроможність, але наявність страховки КАСКО обов’язково.
 4. Газпромбанк. У цьому банку можна оформити автокредит на покупку нової машини. Максимальна сума позики досягає 4 500 000 рублів. Термін дії програми — від 1 року до 7 років. Річна процентна ставка стартує з 12,75%. Потрібно повний пакет документів.
 5. Банк Санкт-Петербург. Місцевим жителям запропонована Автопрограма з державною участю. Вони можуть отримати на покупку нового вітчизняного авто до 920 000 рублів строком до 3 років. Відсоткова ставка стартує з показника 6,97% річних. Обов’язкове оформлення страховки.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Багато людей знають, як працюють перекупники машин, які ризики можуть виникнути при співпраці з ними. Саме тому багато хто з них вважають за краще оформляти вигідні автокредити, які пропонують надійні і перевірені часом банки СПб.

Ссылка на основную публикацию