Вигідні вклади в Уфі на сьогодні — відсотки по депозитах

На сьогоднішній день немає дефіциту пропозицій банків по вкладах, їх можна знайти величезну кількість. Для цього цілком достатньо відкрити браузер, ввести запит, і вам зустрінуться і вклади в банках Челябінська з високим відсотком, і відсотки по вкладах в банках Єкатеринбурга, і вклади в Москві та інших містах, де б ви не знаходилися. Інше завдання — вибір найбільш вигідної пропозиції, і вона далеко не завжди може виявитися легкою. Адже крім процентних ставок є й інші не менш важливі критерії. Відштовхуватися ж потрібно від того, в якій формі депозит ви б хотіли відкрити.

Порада: безсумнівно, процентна ставка відіграє важливу роль у виборі вкладу, але не вирішальну. Адже вам може знадобитися, наприклад, поповнити вклад або зняти з нього будь-яку суму. А щоб було простіше з вибором, спробуйте критерії пошуку виписати на папір і розставити по ним пріоритети. Крім того, ви завжди можете отримати поради щодо вибору від фахівця, причому безкоштовно. Для цього потрібно зателефонувати на номер телефону гарячої лінії ВТБ24, Ощадбанку, Альфа Банку або будь-якого іншого банку, який вам потрібен.

Банки Уфи — вклади, відсотки

Вклади в банках Уфи не менше вигідні, ніж в будь-яких інших містах. Єдине, що потрібно — це дізнатися, як розрахувати процентну ставку за вкладом правильно. Це допоможе вам вибрати саме той варіант, який підійде саме вам.

Балтінвестбанк — вклад «Абсолютний Чемпіон +»

Балтінвестбанк в Уфі пропонує строковий депозит із збереженням відсотків при достроковому розірванні договору. Мінімальна сума вкладу становить 10 тисяч рублів. Чим більша сума, яку ви зарахувати на депозит, і чим довше виберете термін, тим більший вам запропонують відсоток. Вибрати ж термін ви можете з відрізка в 91-1080 днів, а процентна ставка коливається в районі 8,5-10,5%. Нарахування відсотків відбувається в кінці дії договору, а пролонгація включається автоматично.

Абсолют Банк — вклад «Абсолютний максимум +»

Процентні ставки Абсолют Банк в Уфі пропонує від 8% до 10,5%, а мінімальна сума становить 30 тисяч рублів. Крім того, термін, який знаходиться в відрізку від 91 до 1080 днів, і визначає вашу процентну ставку. Поповнювати і знімати частинами гроші з рахунку ви не зможете. Але плюсами є автоматична пролонгація та з нагоди дострокового розірвання договору пільгове нарахування відсотків. Виплата ваших заробітків виробляється в кінці терміну дії договору.

Промсвязьбанк — вклад «Традиція успіху максимум»

Дана пропозиція актуально для заможних людей і тих, хто хоче заробити вкладами хороші гроші. Адже мінімальна сума вкладу становить 2,5 мільйона рублів. І це при тому, що протягом перших 60 днів вкладник має право поповнювати депозит на будь-яку суму. Робиться ж він рівно на 367 днів під відсоткову ставку в 10,1%. Часткове зняття не передбачено, а забрати зароблені відсотки можливо тільки в кінці терміну дії вкладу. У разі дострокового розірвання договору, відсотки нараховуватися за тарифом вкладу «До запитання» в перші 183 днів, після закінчення 183-денного періоду можна розраховувати на 0,65%.

Банк Траст — вклад «Свої люди»

Мінімальна сума для вкладу в банку Траст в Уфі становить 30 тисяч рублів строком в 91-546 днів. Процентна ж ставка буде в районі 9,2-10,1%. Поповнити депозит навіть при бажанні ви, на жаль, не зможете, так само як і зняти будь-яку частину суми. А ось при достроковому розірванні можна розраховувати на перерахунок відсотків за тарифом «До запитання». Відсотки виплачуються в кінці терміну дії договору.

Бінбанк — вклад «Максимальний відсоток»

Максимальний відсоток в Уфі сьогодні пропонує Бінбанк своїм потенційним і діючим клієнтам, який становить 8,4-9,5% річних. Депозит є класичним і терміновим, без можливості зняття і поповнення коштів. Мінімальна сума становить 10 тисяч рублів, а термін вкладу можна вибрати від 91 до 730 днів. Пролонгація можлива на тих же умовах, а ось дострокове зняття коштів загрожує перерахунком відсотків до 0,01%.

Порада: Бінбанк — один з тих банків, який пропонує своїм клієнтам онлайн-сервіс. Користуватися ним не тільки зручно, але й вигідно. Адже відкривши внесок за допомогою «Бінбанк-онлайн», ви отримаєте надбавку до діючої ставки в 0,5%.

Кредит Європа Банк — вклад «Строковий»

Актуальне і цікава пропозиція є у Кредит Європа Банку для тих, хто хоче заробити за допомогою депозиту, але не має великих коштів для цього. Мінімальна сума вкладу становить всього 3 тисячі рублів з терміном від 31 до 730 днів. Процентна ж ставка досить висока для будь-якої суми і терміну і становить від 7,25% до 9,5%. Можливості поповнення та часткового зняття, як і в більшості випадків, не передбачено. Зате при достроковому розірванні вам виплатять цілих 50% від потенційного заробітку, що досить багато в такому випадку. Виплата відсотків, як і у всіх розглянутих вище випадках, відбувається в кінці терміну дії договору.

ІнвестКапіталБанк в Уфі — вклади, відсотки

ІнвестКапіталБанк в Уфі сьогодні пропонує цілий спектр різних зручних фінансових продуктів. Звичайно, навряд чи в цьому банку ви зможете отримати позику на яндекс-гаманець, проте його вклади можуть виявитися не менш вигідними, ніж вклади Газпромбанку для фізичних осіб.

Отже, ІнвестКапіталБанк пропонує депозити за рівнями: оптима, максима, тактика і динаміка.

Оптима

Вибравши програму «Опімій», ви отримаєте можливість зробити внесок на суму від 10 тисяч рублів і без обмежень його поповнювати. У той же час після 30 днів ви зможете забрати всю суму разом із заробітком достроково, якщо буде потрібно. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну, а якщо знадобиться, їх можна капіталізувати. Для пенсіонерів ж процентна ставка, яка може досягати 7,9%, збільшується при пред’явленні пенсійного посвідчення.

Максима

Депозит зі ставкою до 9,3% і мінімальною сумою вкладу в 3 тисячі рублів. Поповнювати його можна протягом всього терміну, при цьому мінімальна сума поповнення становить всього 100 рублів.

тактика

Вибравши депозит «Тактика», ви зможете отримати до 8,8% доходу при мінімальній сумі в 10 тисяч рублів. Після закінчення 30 днів ви зможете забрати гроші разом з заробленими відсотками достроково, якщо з’явиться така необхідність. Поповнювати і частково знімати гроші з рахунку можна без обмежень, а отримані відсотки можна капіталізувати і отримувати більше прибутку.

динаміка

За своєю суттю і за величиною пропонованої процентної ставки — це найвигідніший депозит в ІнвестКапіталБанк. Ставка може доходити до 10% при мінімальній сумі вкладу всього 3 тисячі рублів. Не можна, однак, поповнювати вклад або знімати суми частково, зате зароблені відсотки також можна капіталізувати, а при пред’явленні пенсійного посвідчення отримати більшу ставку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо ви живете в Уфі, ви завжди зможете отримати додатковий дохід в будь-якому вподобаному банку міста, поклавши свої накопичення на депозит. Найголовніше — зрозуміти, який банк пропонує найкращі умови, які визначають процентна ставка, терміни, можливості поповнення та капіталізації заробітків і інші фактори. Варто звертати увагу на критерії укупі, адже високий відсоток за вкладом не гарантує високі заробітки, особливо якщо знадобиться достроково знімати гроші.

Ссылка на основную публикацию