Вигідні вклади в білоруських рублях і доларах в банках Білорусі

Багато людей розглядають заробіток в інтернеті без вкладень в Білорусі як єдиний спосіб отримання доходу. Деякі місцеві жителі прагнуть відкрити свою справу, для якого необхідний стартовий капітал. Отримати невелику суму коштів вони можуть при оформленні кредитів в Беларусбанке на споживчі потреби. Якщо фізичні особи не хочуть брати участь в кредитуванні, вони можуть заробити гроші на своїх заощадженнях. Для цього необхідно знайти фінансову установу, яка пропонує депозитні продукти з максимальною прибутковістю.

Особливості оформлення вкладів в Білорусі

В даний час жителі цієї країни прагнуть знайти вигідні вклади в білоруських рублях, які ними розглядаються в якості надійного інструменту для збереження і примноження своїх заощаджень. Багато місцевих банки в 2017 році представили для фізичних осіб широкі лінійки депозитних продуктів, деякі з них можна оформити не тільки у вітчизняній валюті, але і в американських доларах і євро.

Порада: в 2016 році вступив в силу закон, який зобов’язує всіх білоруських громадян, які мають депозитні рахунки, платити прибутковий податок з процентного доходу. Плануючи в 2017 році розміщувати грошові кошти на депозитах, фізичні особи повинні враховувати цей момент, щоб згодом не виникало проблем з контролюючими органами.

Сьогодні в банках Білорусі процентні ставки встановлюються на рівні 24,00% річних. Цей показник відповідає зафіксованій на 2017 рік ставки рефінансування. При бажанні фізичні особи можуть знайти і більш вигідні вклади в білоруських рублях, термін дії яких, як правило, не перевищує року. Через стрімкий відтік коштів з депозитних рахунків багато місцевих банків стали переглядати умови розміщення заощаджень. В результаті для жителів Білорусі були розроблені вклади з максимальною прибутковістю і гнучкими умовами, таким чином фінансові установи змогли залучити інтерес нових клієнтів і повернути колишніх вкладників.

Щоб знайти вигідний вклад в Білорусі, місцевим жителям немає необхідності вивчати відсотки за вкладами в швейцарських банках. Досить самостійно скласти рейтинг найнадійніших фінансових установ і вивчити запропоновані ними в 2017 році депозитні програми. Фахівці в сфері фінансів рекомендують фізичним особам при розміщенні заощаджень на депозитах розбивати їх на декілька частин. Вклавши кілька невеликих сум в різних банках, вони зможуть надійно захистити їх від ризиків, пов’язаних з банкрутством фінансових установ. На території Білорусі діє закон, згідно з яким всі вклади фізосіб мають гарантії з боку держави. У разі відкликання ліцензії у фінансової установи грошові кошти клієнтам повертаються в повному обсязі, незалежно від того, в якому розмірі вони були розміщені.

Вигідні вклади в білоруських рублях

Щоб знайти вигідний вклад в білоруських рублях, фізичним особам необхідно вивчити діючі в 2017 році пропозиції і звернути увагу на наступні показники:

 • розмір процентних ставок;
 • термін дії вкладу;
 • можливість капіталізації або виведення процентного доходу;
 • дострокове розірвання договору;
 • можливість внесення додаткових внесків і т.д.

У 2017 році в банках Білорусі можна оформити такі вклади, за якими встановлені максимально вигідні умови:

 • МТБанк. Фізичним особам представлена ??нова депозитна програма «МТБелкі online 5». Розміщення грошових коштів відбувається в білоруських рублях строком на 150 днів. Для відкриття депозитного рахунку необхідний стартовий внесок в розмірі 50 біл. руб. Діюча процентна ставка встановлена ??в розмірі 18,00% річних. Передбачена капіталізація доходу, яка проводиться один раз в два місяці. Клієнти можуть робити додаткові внески. Не передбачені часткове виведення коштів і дострокове відкликання вкладу.
 • Ідея Банк. У 2017 році для місцевих жителів представлена ??програма «Комфорт 6 плюс». Термін розміщення коштів в білоруських рублях становить 180 днів. Для оформлення депозиту необхідно внести на рахунок не менше 20 біл. руб. За програмою діє фіксована ставка в розмірі 17,00% річних. Процентний дохід нараховується і капіталізується (але може виплачуватися клієнтам) один раз на місяць. Не передбачено часткове виведення коштів, заборонено вносити додаткові внески.
 • Франсабанк. Внесок цієї фінансової установи під назвою «Вірний розрахунок» можна відкрити на 180 днів. Мінімальна сума початкового внеску становить 100 білоруських рублів. Діюча в 2017 році процентна ставка спочатку фіксується в розмірі 17,00% річних, після чого може коливатися в залежності від суми зберігаються на депозитному рахунку грошових коштів. Процентний дохід нараховується і виплачується клієнтам один раз на місяць (не підлягає капіталізації). Заборонено робити додаткові внески, частково виводити кошти.
 • Альфа Банк. Місцеві жителі можуть оформити на вигідних умовах депозит «Альфа прайм». Термін розміщення білоруських рублів складає 180 днів. Мінімальний стартовий внесок встановлено в розмірі 50 біл. руб. Відсоткова ставка фіксується в розмірі 17,50% річних. Передбачені щомісячна капіталізація доходу, внесення додаткових внесків. Заборонено часткове виведення коштів.
 • Белагропромбанк. Ця фінансова установа пропонує вклад «Стандарт», який відкривається у вітчизняній валюті на 185 днів. Мінімальний внесок — 50 білоруських рублів, процентна ставка — 15,00% річних. Нарахований дохід капіталізується один раз на місяць. Фізичні особи можуть поповнювати депозитні рахунки, але їм заборонено виводити з них кошти.

Вклади в доларах в банках Білорусі

Щоб заробити 100 рублів, жителям Білорусі необов’язково докладати фізичні зусилля. Досить розмістити свої заощадження на термінових депозитах, за якими встановлені високі процентні ставки. У 2017 році місцеві жителі можуть оформляти вклади не тільки у вітчизняній валюті, але і в американських доларах. Для фізичних осіб доступні наступні програми білоруських банків:

 • Банк БелВЕБ. Клієнти цієї фінансової установи можуть оформити вклад «Універсальний», на якому можна розміщувати американські долари. Термін дії програми становить 30 днів. Мінімальна сума вкладу — 100 доларів. Діє плаваюча процентна ставка, що стартує з показника 0,60% річних. Передбачені капіталізація доходу, внесення додаткових внесків, часткове виведення коштів.
 • Банк Рішення. Сьогодні для місцевих жителів запропонована відклична програма «Спринт депозит». Розміщувати можна американські долари в сумі від 500 у.о. Термін дії депозиту складає 60 днів. Діє фіксована ставка — 1,50% річних. Передбачена капіталізація процентного доходу, яка проводиться один раз на місяць. Клієнти можуть поповнювати депозитні рахунки і частково виводити з них кошти.
 • БНБ банк. Фізичним особам запропонований депозит «Вклад в майбутнє», який можна відкрити в американських доларах терміном на 90, 120, 150 днів. Мінімальний стартовий внесок — 250 у.о., діє плаваюча процентна ставка в розмірі 1,50%. Процентний дохід не підлягає капіталізації, виплати здійснюються один раз на місяць і в кінці терміну. Допускається поповнення, але заборонений часткове виведення коштів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо фізичні особи хочуть заробити гроші, то їм в якості варіанту для відкриття бізнесу варто розглянути будь-яку франшизу в Білорусії. Ті громадяни, які не мають стартового капіталу для запуску власної справи, можуть заробити потрібну суму коштів на депозитах, на яких можна розмістити як білоруські рублі, так і іноземну валюту.

Ссылка на основную публикацию