Вигідні вклади в банках Москви на сьогодні, процентні ставки по депозитах

У процесі розвитку суспільства до більшості прийшло розуміння вигідного інвестування своїх коштів. Люди усвідомлюють, що зберігати гроші потрібно не «під подушкою», а там, де вони можуть приносити прибуток. Банківські вклади дають можливість уберегти гроші від інфляційного зростання, збільшити їх прибутковість.

Під час економічних кризових явищ, спаду ділової активності, зниження курсу національної грошової одиниці оцінка надійності фінансово-кредитної установи та аналіз умов банківських депозитів стають актуальним аспектом для більшості громадян. Так вийшло, що за останні роки росіяни вивчили взаємозв’язок між економічними змінами і розвитком банківської системи.

Сьогодні багато фінансово-кредитних установ, опинившись у скрутній ситуації, втрачають ліцензію і оголошують себе банкрутами. Більш стійкі банки змушені зменшувати відсотки по скарбам для того, щоб вистояти в складних умовах. Розглянемо банки Москви в аспекті їх надійності та вигідності розміщення вкладів.

Вигідні вклади в рублях в банках Москви на сьогодні

На сьогодні в Москві функціонує понад 500 банків, які пропонують різні умови вкладень і акції для фізичних осіб. Для вибору найоптимальнішого варіанта недостатньо просто порівняти тарифи і вибрати найвищий відсоток. На фактор прибутковості впливає можливість поповнення депозиту, капіталізація відсотків, страховка і інше.

Перед оглядом існуючих пропозицій банків Москви необхідно визначитися, з якою метою ви бажаєте здійснити внесок:

 1. пошук вигідного хорошого джерела інвестування;
 2. пошук пасивного прибутку;
 3. збереження грошей на певний термін (до покупки нерухомості, поїздки та ін.);
 4. для накопичення резерву, певною «подушки безпеки» або гроші на «чорний день».

При пошуку вигідного джерела інвестування необхідно вибирати максимальні терміни (від одного року) і найвищі ставки по Москві на сьогодні. Нарахування відсотків при цьому має здійснюватися в кінці термінів, або ж вибирайте депозит з капіталізацією відсотків.

Вигідний джерело інвестування

При пошуку високоприбуткового джерела інвестування на сьогодні рекомендується звернути увагу на наступні пропозиції:

 • Депозитна програма для фізичних осіб «Бонус Онлайн» від Російського Іпотечного Банку дає можливість отримати прибутковість в межах 10,9%. Допустима сума вкладення складає 30 тис. Руб. — 6 млн. Руб. Відсотки нараховуються щомісяця, при цьому вкладник може додатково укласти договір про їх подальшу капіталізацію, що до кінця терміну істотно збільшить прибуток. Також перевагою даного вкладу є можливість поповнення депозиту, що зручно для багатьох вкладників.
 • Програма «СмартВклад» для фізичних осіб (з підвищеним відсотком), яку пропонує Тінькофф Банк, дає можливість розміщувати свої гроші на один рік. За цей час вкладник отримує прибуток розміром 9%. За цей час знімати або поповнювати вклад заборонено. На сьогодні відсотки нараховуються щомісяця на окремий рахунок. Особливість «СмартВклада» полягає в наданні подарунка — збільшення ставки до 10% при оформленні депозиту онлайн або внесенням коштів за безготівковим переказом. Даний вклад може продовжуватися автоматично. Для збільшення прибутковості можна вибрати умова капіталізації відсотків (в момент укладення договору), що вплине на підсумковий результат.

Вклади для пасивного прибутку

Бувають ситуації, коли люди шукають додаткове джерело отримання прибутку. Банківський депозит — хороший і надійний варіант розміщення своїх грошей. Щоб він став пасивним джерелом прибутку, депозит потрібно вибирати виходячи з таких параметрів:

 1. щомісячне нарахування відсотків;
 2. зручний метод зняття відсотків — наприклад, на окрему банківську карту.

Природно, при цьому важливо шукати найвищу процентну ставку для фізичних осіб. Сьогодні найвигіднішими депозитами в рублях по Москві, які задовольнили всі перераховані вище параметри, можна назвати пропозицію від організації Кредит Європа Банк.

Вклад «Літня пропозиція» надається на хороших умовах:

 • період розміщення — 1 рік;
 • відсоток нараховується щомісяця;
 • валюта — рублі;
 • ставка — 10,75%.

Особливістю даного рублевого банківського продукту можна назвати пільги при достроковому розірванні угоди. Якщо забрати гроші достроково через 180 днів після розміщення, вкладник отримує дохід 5%, який нараховується на рахунок. Якщо ж дані програми вам не підходять, зверніть увагу на вклади Россельхозбанка для фізичних осіб.

Внесок як засіб збереження грошей

Трапляються ситуації, коли людина чекає певного події — літній відпочинок, поїздка в іншу країну, день весілля або просто час для початку ремонту. Можливо, ви знайшли нову ідею для бізнесу і потрібен час для розрахунків і побудови бізнес-плану. Зібрати потрібну суму вийшло, але до очікуваної події залишається кілька місяців. Гроші повинні приносити дохід, так як в нашій країні навіть за кілька тижнів можуть відбутися кардинальні фінансові зміни. Вихід з даної ситуації — пошук короткострокових вкладів з максимальною відсотковою ставкою в Москві, а також можливість поповнювати їх протягом всього терміну. Зверніть увагу — валюта вкладу повинна збігатися з тією валютою, яку потрібно буде використовувати, інакше можна втратити кошти на конвертації.

Підходить під задані критерії вклад «Персональний» в Московському Обласному Банку для фізичних осіб. Щоб максимізувати свій дохід, потрібно вкласти мінімум 10000 рублів на термін від трьох місяців. Відсоткова ставка становить 10%. Головна перевага — можливість поповнення вкладу протягом всього терміну дії договору. Це означає, що вкладник може збирати до певної дати, вносячи вільні гроші і збільшуючи підсумкову суму. Відсотки нараховуються щомісяця на поточний рахунок або на іншу карту, яка відкривається в цьому банку. Якщо сума депозиту перевищує 1 мільйон рублів, клієнт може безкоштовно використовувати банківську комірку в період дії договору.

Депозит для накопичення резерву

Кожна людина, кожна родина повинна мати певну «фінансову подушку безпеки», деякий резерв на випадок виникнення непередбачених обставин. Для цього потрібно оформити вклад до запитання або з можливістю часткового зняття. Бажано, щоб такий депозит можна було поповнювати.

Найвигіднішими депозитом в Москві, який відповідає всім критеріям, можна назвати вклад «Онлайн Бонус». Відсоток за вкладом становить 10,9%, якщо оформляти його онлайн, ставка збільшиться на 1%. Розмістити вкладення можна строком на 1 рік. Також вас можуть зацікавити вклади Бінбанк для фізичних осіб.

Ставки за валютними вкладами в банках Москви на сьогодні

Навіть у важкій кризовій ситуації 2016 року в Москві існує можливість вкласти гроші так, щоб отримати дохід. Один з найбільш надійних і простих способів — банківський вклад. Під час падіння курсу рубля валютні депозити набирають актуальність. Найпоширеніші програми, які можна зустріти практично в кожному банку — вкладення в євро або доларах. Також багато фінансових організацій пропонують вклади в англійських фунтах стерлінгів, японських ієнах, швейцарських франках, канадських і австралійських доларах, китайських юанях.

На відміну від депозитів в рублях, валютні вклади не пропонують таких же високих ставок. Як правило, ставки по валютних депозитах не перевищують 2-3%, дуже рідко доходять до 4% річних в Москві.

Найвигідніші вклади в доларах

Для тих, хто збирається зробити вкладення в доларах в Москві, рекомендується звернути увагу на наступні пропозиції (в список входять банки з найвищими відсотками для фізичних осіб):

 1. Банк Югра з депозитом «Сонячне літо» дає можливість покласти гроші на рік під хороший відсоток — 3,5% при вкладі 4500 доларів. Мінімальна сума становить 1500 доларів, в такому випадку ставка буде 3,3%. Перевага полягає в можливості поповнення рахунку і отримання відсотків щомісяця.
 2. Об’єднаний Кредитний Банк пропонує доларовий вклад «Валютний престиж», який пропонує відкрити депозит з прибутковістю 3,3% річних. Мінімальна сума становить 3 тис. Дол., Розмістити вклад можна на термін 370 днів. Після відкриття на основний рахунок можна вносити гроші, зняття відсотка або основної суми не допускається.
 3. Банк Метрополь з однойменною доларових пропозицією «Метрополь» дає можливість вкласти мінімум 10 тис. Дол. На термін 270-400 днів. При цьому вкладнику гарантується процентна ставка розміром 3,25%. У момент дії договору поповнювати депозит або частково знімати з нього кошти заборонено.
 4. Банк Санкт-Петербург розробив вигідний банківський доларовий продукт «Депозит», який дає 3,1% річних при розміщенні суми від 500 доларів строком 1 825 днів. Якщо така довгостроковість вам не підходить, можна зробити внесок на рік, при цьому процентна ставка складе 1,6%.
 5. Нефтепромбанк пропонує не менш вигідні і хороші умови своїм вкладникам: вкладення на суму від 10 тис. Дол. Можна покласти під 3% на термін 730 днів. Під час дії договору поповнювати доларовий валютний депозит можна, відсотки нараховуються щомісяця.

Депозити в євро

Як і з доларовими депозитами, вигідні пропозиції по вкладах в Москві в євро надходять від регіональних банків. Розглянемо актуальні програми:

 1. Конфіденс Банком розроблено валютна пропозиція «Моя валюта», яке дає можливість відкрити вклад на суму від 150 євро під 3% річних для фізичних осіб. Період розміщення — 1 рік, за цей час не можна знімати або поповнювати рахунок. Відсотки нараховуються щомісяця.
 2.  Умови Торгового Міського Банку з валютної програмою «Новий сезон» схожі з попередньою позицією — дохід становить 3%, відсоток нараховується щомісяця. Головна відмінність в мінімальній сумі, Торговий Міський Банк її збільшив до 500 євро. До того ж в момент дії договору депозит можна поповнювати.
 3. Оформити валютний вклад «Рантьє» в Темпбанк можна на 1 рік під 2,9%. Мінімальна сума досить висока — 10000 євро. Депозит можна періодично поповнювати, нарахування відсотків відбувається щомісяця.
 4. Депозит від Сінко-Банку «Класичний» дає можливість покласти гроші під 2,7% на 1 рік. Мінімум вкладення повинні становити 7000 євро, в процесі дії договору рахунок можна поповнювати.
 5. Банк Експрес Кредит, який розташований в Москві, дає можливість оформити депозит «Річний +» з прибутковістю 2,7% на термін 1 рік. Поповнити його після підписання договору неможливо, відсоток нараховується в кінці терміну.

Відсотки за вкладами в банках Москви: порівняльна таблиця

Для того щоб порівняти депозити в Москві, необхідно вибрати для себе головний критерій. Це може бути рівень прибутковості, надійність фінансової організації, рейтинг банків, можливість дострокового закриття без втрати відсотків. Для тих, хто бажає зробити довгостроковий депозит, рекомендується розглянути ставки по вкладах в Ощадбанку.

На практиці досягти найвищої прибутковості можна звернувшись до регіональних невеликі банки. Але багато вкладників не довіряють маловідомим банкам і бажають вкласти свої гроші в більш відомі і фінансово стійкі установи (навіть розуміючи, що процентна ставка буде нижче).

Для порівняння розглянемо список надійних банків, їх пропозиції і процентні ставки за вкладами:

Назва банку Назва депозитної програми Максимальний відсоток в рублях Мінімальна сума вкладу Нарахування відсотків термін можливість поповнення
Сбербанк «Подаруй життя» 6,82% 10 тис. Рублів кожен квартал 1 рік Відсутнє
ВТБ 24 «Вигідний» 9,2% 200 тис. Рублів кожен місяць від 3 місяців до 5 років Відсутнє
Газпромбанк «Перспективний» 8,2% 15 тис. Рублів в кінці терміну 3-12 місяців Відсутнє
Россельхозбанк «Золотий» 9,4% 1,5 млн. Рублів в кінці терміну від 3 місяців до 5 років Відсутнє
ВТБ Банк Москви «Максимальний дохід» 9,6% 1 тис. Рублів щомісяця від 3 місяців до 5 років Відсутнє
Альфа Банк «Премія» 8% 10 тис. Рублів кожен місяць від 3 місяців до 3 років Відсутнє
Бінбанк «Максимальний відсоток» 10% 10 тис. Рублів в кінці дії договору від 3 місяців до 3 років Відсутнє

Порада: вигідні вклади під відсотки в 2016 році для пенсіонерів пропонує ВТБ Банк Москви, надаючи ставку 9,6% річних на термін до 5 років.

Банківський депозит — один з найпростіших і надійних методів інвестування і примноження свого доходу. Для того щоб оформити вклад в Москві, не потрібні спеціальні знання. Всі банки, розглянуті вище, є учасниками фонду страхування вкладу. Це говорить про те, що навіть після ліквідації та банкрутства установи вкладник гарантовано поверне свої гроші.

Збережіть статтю в 2 кліка:

На сьогодні в Москві функціонує величезна кількість банків з різноманітними пропозиціями — як в національній грошовій одиниці, так і валютні депозити, з можливістю поповнення і часткового зняття. Щоб не заплутатися серед такої кількості банківських програм, необхідно поставити перед собою ключові критерії, від яких потрібно відштовхуватися при здійсненні вибору — прибутковість, надійність банку, можливість періодично поповнювати рахунок або знімати відсотки протягом дії договору.

Ссылка на основную публикацию