Вигідні вклади для фізичних осіб в 2016 році в Краснодарі

Депозити в банках Нижнього Новгорода, Москви, Краснодара, Іркутська, Калуги, Сочі, Хабаровська, Благовещенська і сотень інших російських міст — хороша можливість сьогодні накопичити і вберегти від інфляції власні заощадження. Однак процентні ставки, терміни, способи нарахування відсотків і багато підводні камені кого завгодно можуть загнати в глухий кут. Спробуємо на прикладі Краснодара розібратися, які вклади для фізичних осіб вигідніше оформити в 2017 році.

В якій валюті найвигідніше зберігати гроші?

Дане питання викликає безліч різних суперечок не тільки серед звичайних вкладників, а й серед експертів, а все через мінливість курсу рубля. З одного боку, практично всі жителі нашої країни отримують зарплату в рублях і розраховуються за продукти і речі першої необхідності теж в рублях, отже, невигідно зберігати гроші в доларах, якщо планується витратити їх найближчим часом, так як можна втратити частину заощаджень при обміні. Для тривалих накопичень можна розглянути варіант з валютними вкладами. Однак і тут є підводні камені, так як процентні ставки по ним набагато нижче. Але якщо буде різкий стрибок курсу і долар знову стрімко піде вгору, тоді валютні вкладники залишаться у виграші.

За якими депозитами в Краснодарі найбільш вигідні процентні ставки?

Традиційно найбільш вигідними вкладами вважаються депозитні програми терміном на 1-3 роки без можливості поповнення та часткового зняття з отриманням відсотків в кінці терміну і їх щомісячною капіталізацією. Тобто на вашу суму щомісяця нараховується відсоток, який на наступний місяць додається до основної суми вкладу. Тепер відсоток буде нараховуватися на велику суму. І так кожен місяць.

Доцільність оформлення вкладів у 2017 році з частковим зняттям відсотків

Сьогодні існують такі депозитні програми в Краснодарі, які дозволяють частково знімати основну суму вкладу до незнижуваного залишку. Процентні ставки по таких внесках нижче, ніж за стандартними програмами, однак є і свої вигоди. При часткове зняття нараховані раніше відсотки зберігаються і вкладник нічого не втрачає.

Доцільність таких вкладів цілком з’ясовна. Ніхто не застрахований від появи різних фінансових проблем, на вирішення яких необхідно буде терміново дістати гроші. Часткове зняття суми вкладу дозволить не шукати інших шляхів поповнення сімейного бюджету, при цьому раніше нараховані відсотки не будуть втрачені.

Депозитні програми з частковим зняттям основної суми дають можливість віддавати гроші банку під відсотки, а не залишати їх вдома під матрацом, при цьому у клієнта завжди є доступ до своїх фінансів.

Пільгове розірвання вкладів

Сьогодні банки Краснодара пропонують своїм вкладникам депозитні програми з можливістю пільгового розірвання. Це означає, якщо клієнт захоче забрати свої гроші раніше зазначеного в договорі терміну, тоді перерахунок нарахованих раніше відсотків буде проводитися не за ставкою вкладу «До запитання», а за більш вигідним тарифом. Ставки за такими депозитними програмами нижче, ніж за стандартними вкладами.

Щомісячне зняття відсотків

Відсотки можна знімати або раз на місяць, або в кінці терміну. Найбільш вигідний другий варіант, особливо якщо налічується складний відсоток (щомісячна капіталізація). Однак багато вкладників в Краснодарі воліють депозитні програми саме з щомісячним зняттям відсотків, так як це гарне доповнення до основного доходу.

Порада: якщо ви плануєте накопичити певну суму для здійснення великої покупки, слід вибирати вклади в 2017 році зі зняттям відсотків в кінці терміну. Також варто звернути увагу на депозитні програми з можливістю поповнення.

Вигідні вклади для фізичних осіб в Краснодарі в 2017 році

  • «Максимальний дохід». Один з вигідних депозитів банку Російський стандарт для фізичних осіб в 2017 році. Відсотки нараховуються за ставкою 9% річних. Депозит відкривається на термін 360 діб. Відсотки знімаються в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 30 тисяч рублів.
  • «Виконання бажань +». Вигідний вклад в СКБ банку зі ставкою 8,3%. Виплата відсотків здійснюється після закінчення терміну дії депозитного договору, який в даному випадку становить 270 днів.
  • «Теплі відносини». Найбільш вигідний вклад у банку Уралсиб з процентною ставкою в 10%. Депозит можна відкрити на 301-400 днів. Мінімальна сума — 50 тисяч рублів.
  • «Інвестиційний». Вклад у банку Росгосстрах з процентною ставкою 9,5%. Відкривається на 91 день. Мінімальна сума становить 25 тисяч рублів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні банки Краснодара пропонують широкий асортимент депозитних програм для фізичних осіб. Це вклади Татфондбанка, Ощадбанку, ВТБ 24, Райффайзенбанку і інших фінансових установ. При бажанні ви можете стати вкладником будь-якого російського банку, який запропонує найбільш вигідні умови. Оформити депозит можна через інтернет не виходячи з дому.

Ссылка на основную публикацию