Відворот з фото, який не можна зняти

Отворотная любовна магія була затребувана у всі часи, особливо серед жіночої половини людства. Вилогами користувалися і скривджені, покинуті дружини, коханки, що зазіхнули на чужих чоловіків, і всі, кому необхідно було припинити небажану любовний зв’язок між людьми.

В чому суть одвороту по фотографії?

Мабуть, одним з найпопулярніших серед обрядів цієї групи є відворот з фото. Мінімум зусиль, відносно легка доступність потрібної фотографії (особливо з урахуванням розвитку сучасних Інтернет-технологій і соцмереж), швидкий і ефективний результат – риси, що обумовлюють затребуваність даного обряду.

Дія одвороту з фото спрямоване на ослаблення енергетичних зв’язків між людьми, в результаті чого у відносинах відбувається охолодження почуттів та розбрат, які, в кінцевому рахунку, приводять до повного їх розриву. Результат від ритуалу звичайно проявляється вже протягом декількох днів після його вчинення.

Подібно до всіх обрядів з руйнівним ефектом, виконується відворот, частіше всього, в період місяця, що убуває. Фотографія, яка використовується для ритуалу, повинна бути свіжою (не старше 1 року) і чіткою, без сторонніх людей або тварин. В крайньому випадку, якщо немає потрібного фотознімку, можна самостійно намалювати на чистому аркуші паперу зображення отвораживаемых людей і підписати їх імена. Звичайно, результат в цьому випадку буде набагато слабкіше, відворот може навіть зовсім не спрацювати.

Залежно від мети магічного впливу, виділяється три основних різновиди обряду:

  • відворот з фото від суперниці (суперника);
  • відворот чоловіка від дружини (дружини від чоловіка) по фото;
  • відворот себе від чоловіка (жінки) з фото.

Найбільш небезпечним і ризикованим (через прояви негативних наслідків) вважається другий тип обрядів, коли відворот робиться на сімейну пару, особливо якщо сім’я міцна і щаслива. Ймовірність відкату для виконавця (або замовника) ритуалу в цьому випадку практично стовідсоткова. Не рекомендую вам робити відворот, виходячи з помсти, користі та ненависті – повірте, що про це своєму кроці вам доведеться в майбутньому сильно пошкодувати і, можливо, все життя розплачуватися. Закон карми пощади не знає і обов’язково відіграється на вас по повній програмі.

Як самостійно зробити відворот на фотографії?

Відворот від суперниці по спільній фотографії

Виконання ритуалу вимагає наявності спільної фотографії чоловіки і жінки, яких потрібно розлучити, а також – чорної свічки. Порядок дій:

  1. Запаліть свічку.
  2. Фотознімок розірвіть навпіл одним рухом – так, щоб розділити зображених на ній чоловіка і жінку. Коли будете розривати, вимовте змова: “Як не разом ви більше на фотографії, так і не бувати вам поруч у житті. Під дахом одного не жити, за одним столом не їсти, не пити, в ліжку одного не лежати, не любити і разом не бувати. На віки віків».
  3. Складіть разом дві половинки фотографії і почніть рвати їх на дрібні клаптики. У процес вкладіть всі свої негативні емоції, всю накопичену злість і ненависть на суперницю.
  4. Коли від фотознімку залишаться дрібні шматочки, залийте їх воском свічки, читаючи змова: “Воском заливаю, на осколки любов вашу розбиваю, осколки закріплюю. Знову вам не єднатися, знову вам не любити. Як з кішкою миші, як собака з кішкою, будете кусатися, будете лише битися, не любити вам довіку і не милуватися. Хай буде так».
  5. Погасіть свічку, дочекайтеся, поки віск затвердіє. Зліпок з воску і шматочків фотознімку віднесіть в ліс і закопайте в сирій землі.

Відворот з фото повернути чоловіка в сім’ю

Для цього обряду дістаньте свіжу фотографію суперниці. Підготуйте також гострі ножиці. Порядок дій:

  1. Візьміть фотографію суперниці і надріжте її ножицями в декількох місцях, але так, щоб фото не розвалилася на шматки. Думайте в цей час тільки про повернення чоловіка і про свою ненависть до його коханки.
  2. Завершивши маніпуляції з ножицями, порізане фото відразу викиньте у смітник і вирушайте до найближчого контейнера зі сміттям. Висипте в контейнер вміст сміттєвої корзини (разом з фотознімком, зрозуміло) і промовте при цьому: “Як цей сміття виходить з будинку і выметается, так і твій образ, (ім’я суперниці), зникне назавжди з голови мого чоловіка (ім’я чоловіка) і розчиниться».

Перші підсумки цього отворотного обряду з’являться протягом декількох тижнів.

Відворот по фотографії на себе

Використовується, коли потрібно припинити свої власні почуття до чоловіка – нерозділені, що приносять нещастя і гіркота. Обряд використовується, якщо почуття до людини виникли природним шляхом, без магічного втручання.

Для виконання потрібна попередня підготовка води. Воду потрібно взяти з природного джерела (джерело), налити її в кришталеву посудину і зарядити місячної енергією в повний місяць, 3 дні поспіль – на 14-й, 15-й і 16-й місячні дні. Для цього посудину з водою виставляється на місячне світло, після сходу місяця, і прибирається після заходу нічного світила (точний час уточнюйте за календарем) – і так всі 3 дні. Треба, щоб ви і самі в ці дні налаштували себе правильно – намагайтеся відчувати холод і відчуженість до коханого, позбавтеся від всіх подарованих їм подарунків та його особистих речей. Приступайте до обряду після того, як буде готова місячна вода.

Для ритуалу візьміть заряджену воду, фотографію колишнього коханого, чорну або синю свічку, клапоть чорної тканини. Роздягніться догола. Фото оберніть чорною тканиною, покладіть на стіл, поруч розмістіть посудину з водою і свічку. Свічку запаліть і попросіть своїми словами допомоги у місяця. Розгорніть фото і з презирством плюньте кілька разів на нього. Вимовте змова: “Геть з мого серця, (ім’я чоловіка)! Геть з мого життя, (ім’я чоловіка)! Геть з моїх думок, (ім’я чоловіка)«. Повторіть слова стільки разів, скільки вважаєте за потрібне (слухайте внутрішній голос).

Потім спаліть фотознімок в полум’ї свічки. Утворився попелом натріть свій лоб і зону серця. Зберіть залишки і загорніть в клапоть тканини. Нагніться над водою, змочіть в ній кінчики пальців, умийтесь місця, вимазані попелом, зі словами: «Місяць, печаль і тугу змий з мене!». Завершивши обряд, загасіть диханням свічку, обітріть себе чистим рушником, одягніться в чисту (або нову) одяг і ляжте спати. Обряд вважається дуже сильним. Якщо ефект вам здасться слабким, можете його повторити на інший місяць.

Ссылка на основную публикацию