Відворот хлопця або чоловіка від себе — читати самостійно

Любов підносить різні сюрпризи, часом і неприємні – у вигляді неподілених почуттів або докучливого залицяльника. А іноді буває, що знехтуваний молода людина починає мстити і пускати різні чутки, від яких помітно страждає репутація дівчини.

Що робити в цьому випадку? Магія пропонує швидкий і ефективний спосіб вирішення даної проблеми – зробити відворот чоловіка від себе.

Умови виконання одвороту від себе хлопця

Відворот – це ритуал, спрямований на руйнування симпатії, прихильності, пристрасті та кохання. Подібно до всіх обрядів з руйнівною дією відворот виконується при зниженні місяця. Зрідка зустрічаються ритуали, що проводяться в повний місяць.

Рішення зробити відворот себе від хлопця неодмінно має бути обдуманою. В першу чергу, необхідно переконатися, що ритуал піде на користь обом його учасникам: позбавить їх від небажаних почуттів, подарує свободу і дасть шанс побудувати своє щастя поруч з іншими людьми. Якщо ж здійснювати відворот з помсти або ненависті, практично з повною упевненістю можна сказати, що він подіє, як псування. Застосування любовної магії – це завжди відповідальність, і, більшою мірою, за себе, а за інших людей, які від неї можуть постраждати.

Для ефективності ритуалу і отримання потрібного результату, для його виконання слід вибрати певний день тижня. У нашому випадку мова йде про отворі себе від молодої людини, тому робити його потрібно строго в жіночі дні. Такими вважаються середа, п’ятниця і субота.

Бажано також подбати про безпеку ритуалу і після його проведення зробити відкуп. Для цього достатньо піти в церкву або ж храм і поставити свічку у будь придивилася ікони. Корисно буде сходити до церкви і перед ритуалом: поставити свічку за здравіє того чоловіка, від якого хочете себе отворотить, попросити для нього благословення у Вищих Сил, а для себе – дозволу внести зміни в чужу долю. Пообіцяйте Богу, що бажаєте щастя тому молодій людині і приймете будь-яке Його рішення. Тоді відворот, дійсно, вийде і буде максимально безпечним для вас обох.

Додаткова інформація про вилогах і його наслідки можна побачити на відео:

Як зробити відворот себе від хлопця – читаємо самостійно

Технік отворотного ритуалу існує безліч. Наведу кілька способів, неодноразово выручавших жертв нещасною або небажаної любові. Перевага їх укладено в простоті виконання, тому впораються з їх проведенням і люди з відсутністю самостійної магічної практики. До того ж, описані нижче способи характеризуються високою ефективністю.

Відворот себе від хлопця на воду (при нещасної любові)

Робіть ритуал на убуваючому місяці. Наберіть в прозорий глечик чисту воду з природного джерела (джерело, річка) або з колодязя. Поставте глечик з водою на підвіконня так, щоб на рідину падало світло нічного світила. Залиште стояти до світанку, а з настанням нового дня сховайте ємність в темне місце – не можна, щоб на воду потрапляло світло сонця. Повторіть описані вище дії 3 ночі підряд. Третьої ночі прокиньтеся до світанку і наговорите глечик з водою з допомогою наступного змови:

“Вода прозора і чиста, вода спокійна, місяцем освячена, ні по кому ти не сумуєш, течеш собі і горя не знаєш. Тугу мою забери з собою забери, щоб мені не знати ні смутку, ні печалі. Ключ – у небі, а замок – в море. Амінь».

Заговоривши воду, відразу ж випийте її, уявляючи при цьому, як розчиняється і зникає в повітрі образ вашого коханого. Завершуючи ритуал, вимовте 9 разів молитву «Отче наш».

Відворот себе від чоловіка на кулю і вітер (універсальний спосіб)

Даний спосіб хороший тим. що використовувати його можна і для позбавлення від нерозділеного або нещасливе кохання, і для того, щоб отворотить від себе нелюбого серцю кавалера. Також виконується на убуваючий місяць.

Придбайте повітряна куля чорного кольору. На маленькому клаптику паперу напишіть ім’я хлопця, якого бажаєте від себе отворожить, і помістіть цю записку всередину кульки. Надуйте кулю і вирушайте на якусь піднесеність – бажано, у вітряний день. Пустіть чорний куля з вкладеною всередину запискою за вітром, читаючи змова:

“На волю вітрів відпускаю любов раба Божого (ім’я хлопця). На волю, в дали далекі лети, іншу частку обери собі. Над полями лети, над морями, над селами і містами. Далеко спокій знайди, біля самого краю землі. Від мене (своє ім’я) отворотись і від серця відірвись. Відпускаю на вільну волю, де раба Божого (ім’я хлопця) щаслива чекає доля. Амінь».

Осінній відворот від себе на опале листя

Виконується восени, на убуваючому місяці, в сезон опадання листя з дерев.

Для одвороту візьміть 3 опалого листа з будь-якого дерева, яке не плодоносить. Листки не повинні бути засохлими. Напишіть або голкою нацарапайте на зібраних листках ім’я людини, від якого потрібно себе отворотить. Вночі йдіть на якусь піднесеність (на крайній випадок підійде і дах багатоповерхового будинку). Листя пустіть за вітром з різних сторін світу. При цьому на кожен лист промовляйте наступні слова.

“Лист опалий і зів’ялий, порожні думки про рабі Божому (ім’я хлопця) з собою забери. Від нього отвороти, спокій і свободу допоможи мені знайти. Ключ, замок. Так буде так!»

Завершивши обряд, відразу ж вирушайте до себе додому і ляжте спати.

Ссылка на основную публикацию