Відворот чоловіка від коханки — читати самостійно

Щоб сімейне життя було гармонійним, треба дуже багато працювати. Причому вкладати свої зусилля повинні обоє. На жаль, досить часто трапляється так, що життя в сім’ї дає тріщину у вигляді появи коханки чоловіка. Важче за всіх в цій ситуації скривдженої (а іноді і кинутої) дружині – зрада з боку коханого і став рідним людини завжди дуже боляче ранить і доставляє чимало страждань.

Що роблять в цьому випадку дружини? Слабкі – змиряються з виниклою в сімейному житті драмою і відпускають чоловіка, сильні – до кінця борються за свою любов і щастя. Багато пані в цій боротьбі за кохану людину звертаються до магії і починають читати відворот чоловіка від коханки самостійно.

Відворот від суперниці – це магічний вплив, розраховане на внесення розладу у відносини між чоловіком і його коханкою з метою усунення між ними любовної зв’язку та будь-яких контактів. Принцип дії ритуалу полягає у видаленні з енергетичного поля чоловіки зв’язків, що відповідають за почуття до іншої жінки (суперницю). Проводиться відворот на убуваючий місяць – це час сприяє знищення всяких прихильностей і міжособистісних відносин.

Читання такого одвороту можна застосовувати з двома основними цілями:

  • повернути чоловіка в сім’ю, коли суперниця реальна, і чоловік пішов з сім’ї або має намір піти;
  • для захисту сім’ї від посягань чужої жінки (потенційної суперниці).

Ефективним отворотный ритуал виходить у практикуючих магів. Дружина може провести обряд й самостійно, за умови, що уважно вивчить основні закони і тонкощі магії, ознайомитися з правилами виконання подібного роду ритуалів. Неодмінна вимога – непохитна рішучість, впевненість у своїх силах і націленість на підсумковий результат. У разі сумнівів в успішності одвороту, страху і невпевненості в собі обряд краще всього довірити професіоналу.

Проведення одвороту в домашніх умовах, самостійними зусиллями – це ризик, особливо при відсутності досвіду звернення до магії. Ритуал може повести себе непередбачувано, сильно позначитися на енергетиці як жертви (чоловіка), так і самої виконавиці (дружини). Магія – явище зовсім не нешкідливе, і ймовірність виникнення негативних наслідків існує завжди. Звертайтеся до отвороту тільки в крайньому випадку, коли всі інші способи відвадити чоловіка від коханки і повернути його у сімейне гніздо виявилися безуспішними.

Способи самостійного одвороту чоловіка від коханки

На труси

Підготуйте нижню білизну свого чоловіка (труси), нитки чорного кольору і нову голку. Виверніть білизна навиворіт і прошийте чорною ниткою по всіх наявних швах – так, щоб чоловік нічого не помітив. У процесі роботи вимовляєте змова:

“Обшиваю не білизну нижнє, а закреслюю і закриваю всі видимі й невидимі дороги-шляхи коханому своєму рабові (ім’я чоловіка), до підколодної змії (ім’я коханки). Стане вона для тебе чорніше хмари самої чорної, дикого звіра небезпечніше і гада повзучого огидніша. Лише одна дорога відкрита для тебе, (ім’я чоловіка), люби лише мене і біжи лише до мене. Не бути тобі ніколи з іншими жінками, і лише зі мною, рабою (своє ім’я), будуть тобі лад і любов. Слово моє міцно, слово моє непорушне. Амінь».

Змова повторіть 3 рази поспіль. Чим більше емоційності в нього вкладіть – тим більш ефективним він вийде. Заговорене білизна підкиньте своєму чоловікові – найкраще тоді, коли він зібрався до своєї коханки. Ритуал також захищає ваш шлюб від усіх жінок (потенційних суперниць).

На макові зерна

Придбайте в магазині мак. Як буде убуваючий місяць, опівночі висипте весь мак з пачки на тарілку і читайте:

“Коли ти, капосна (ім’я коханки), кожне зернятко знайдеш і в пакет назад збереш, тоді і коханий мій, (ім’я чоловіка), мене залишить. Амінь».

Як настане ранок, розвійте макові зерна за вітром.

На їжу

Приготуйте для дружина якесь рідке і гаряче блюдо (в ідеалі – суп). У процесі готування читайте приворот:

“Як окріп гарячий рот твій обпікає, плоть твою руйнує, так само і вигляд (ім’я коханки) твоїй для погляду ненависний стає, почуття вбиває, проганяє від себе, до мене (своє ім’я), улюбленою твоєї, повертає. Лише зі мною, (своє ім’я), твоя душа, (ім’я чоловіка), знаходить спокій, наливається любов’ю до життя щасливою повертається».

Можете слова змови додати прив’язку на секс, яка звучить наступним чином:

«У ліжку з іншими біда, зі мною – насолода, зі мною стоїть, з іншими – падає».

Для ефективності обряду вкладете в неї всю свою злість і ненависть до суперниці, візуалізуйте, представляючи в уяву все те, про що йдеться у змові. Результат виявиться дуже скоро.

Потужний відворот від коханки

Ритуал можна застосовувати, якщо з коханкою чоловіка ви знайомі особисто. Напроситеся під будь-яким приводом до неї в гості і вкрасти якусь річ, що належить особисто їй. В цей же день вирушайте з річчю суперниці на цвинтарі, знайдіть стару могилу і закопайте в неї предмет (бажано не торкатися до землі голими руками, надіньте гумові рукавички). Закопавши річ, скажіть змова:

“Як давно тіло охололо в могилі, так і почуття (імена чоловіка і його суперниці) охололи. Не бути більше їх любові в силі! Амінь».

Йдіть з кладовища, не обертаючись. Коли будете виходити з воріт, киньте кілька монет або купюр за спину ( в якості відкупу).

Ще один спосіб одвороту від коханки дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию