Відворот чоловіка від дружини — ознаки і наслідки

Любовні трикутники в сучасному житті – не рідкість. Виникають не тільки у парах, де відносини партнерів ще не оформлені офіційно, але і в таких сім’ях, де подружжя прожило разом не один рік. Так само не рідкісні закоти чоловіка від дружини, які застосовує зацікавлена сторона любовного трикутника, щоб зруйнувати чужі міцні і щасливі відносини.

Жертвою отворотного ритуалу найчастіше виступає чоловік, якого хочуть забрати з сім’ї. Основні страждання, в результаті, випадають на долю нещасної дружини. Втім, і самому отвороженному дружину не легше – ритуал згубно впливає на його енергетику і негативно позначається на всій його життя, в цілому.

Що змушує сторонніх людей (особливо жінок) втручатися в чуже життя і зруйнувати сім’ю з допомогою одвороту? Банально, але найчастішими причинами звернення до цього ритуалу виступають заздрість і звичайний людський егоїзм. Зламати зв’язок між люблячими чоловіком і дружиною зважитися тільки нещасна людина, позбавленої власного життя, просто позаздривши чужого щастя і гармонійним відносинам.

Однак бувають і виключення, коли відворот робиться з метою припинити сімейні відносини, вже изжившие себе. В такому шлюбі страждають обоє, але розірвати його в силу будь-яких причин не вирішуються. Відворот чоловіка від дружини, зроблений на адресу нещасливої сім’ї, покликаний діяти на благо і дати подружжю шанс щастя, який вони зможуть знайти, але вже не разом, а окремо.

Як розпізнати відворот: зовнішні ознаки обряду

Про те, що чоловік став жертвою отворотного ритуалу, можна судити за кількома ознаками. До загальних симптомів одвороту відносяться:

  • зміни в поведінці отвороженного, різкі, без видимих на те причин;
  • охолодження до партнера по шлюбу;
  • байдужість до життя, апатія, млявість і розгубленість;
  • проблеми зі сном: регулярні нічні кошмари з участю виконавця (виконавця) обряду, безсоння;
  • відсутність статевого потягу до партнера, всіляке уникнення сексуального контакту;
  • тривожність, занепокоєння;
  • виявлення в будинку предметів незрозумілого походження (віск, земля, нитки, голки, волосся та інше).

Відворот подібний до хвороби: в ньому, як і в будь-якому фізичному захворюванні, дуже важливо розпізнати перші симптоми і вчасно вжити відповідних заходів. Якщо дія отворотного обряду зайде надто далеко, можуть виникнути певні труднощі і негативні наслідки, аж до трагічних.

Чим небезпечний відворот чоловіка від дружини?

Закоти бувають білими і чорними. Якщо при білому отворі чоловік починає уникати товариства своєї дружини, то чорний діє більш руйнівна, змушуючи чоловіка бачити в своїй дружині тільки негативне. Друга половина починає його дратувати, стає суперечною і відразливою. Чоловіком опановують різка дратівливість, агресія, гнів, у деяких випадках справа доходить до рукоприкладства.

Отворотный ритуал (особливо чорний) – це свого роду псування, яка руйнує відносини чоловіка і дружини, завдаючи чимало страждань. Одним з найпоширеніших наслідків цього обряду є погіршення фізичного здоров’я: слабшає імунітет, загострюються хронічні захворювання. Найбільшою вразливістю перед цим магічним впливом характеризуються:

  • у чоловіків: очі (погіршується зір), мозок (виникають проблеми з пам’яттю), серце і судини (розвиваються і прогресують серцево-судинні захворювання), печінка, шлунок (порушується їх діяльність);
  • у жінок: статеві органи (розвиваються і загострюються «жіночі» захворювання), груди (захворювання грудей), серце і судини (серцево-судинні хвороби), шлунок, нирки.

Крім здоров’я, вплив одвороту чоловіка від дружини зачіпає інші сфери життя. Отвороженный людина може опинитися під владою шкідливих звичок. Найчастіше він починає вживати алкоголь або приймати наркотики. Дане явище може з’явитися внаслідок внутрішньої боротьби між дією обряду та бажанням чоловіка зберегти сім’ю. У цьому випадку алкоголь і наркотики служать засобом заспокоєння.

В результаті одвороту відбувається сильне виснаження організму. Якщо вибір чоловіка буде зроблений на користь сім’ї, то він може стати імпотентом – обряд не дозволить жити повноцінним сексуальним життям зі своєю законною партнеркою.

Також сильно страждає концентрація уваги, що негативно позначається на сфері праці. На роботі у отвороженного з’являються серйозні труднощі, з якими йому часто не вдається справлятися самотужки. Багато в цей час втрачають своєї посади.

Сильний відворот чоловіка від дружини запускає у своєї жертви програму саморуйнування. Отвороженный може почати втручатися в різні сварки і бійки, може померти не своєю смертю, нерідко робить спробу самогубства, яка, в кінцевому рахунку, виявляється фатальною.

Якщо ви запідозрили, що стосовно вашої родини було зроблено магічний вплив у вигляді одвороту чоловіка від дружини, ні в якому разі не залишайте цю серйозну проблему без уваги. Отворотный ритуал потрібно обов’язково зняти і зробити це найкраще, звернувшись до практикуючого магу.

Професіонал зможе правильно оцінити масштаби ситуації і підібрати правильне рішення. Будь-яке зволікання може обернутися дуже серйозними негативними наслідками, аж до самих трагічних.

Пам’ятайте про те, що за своє щастя, за свою сім’ю треба боротися!

Ссылка на основную публикацию