Відсутність харчування в кавомашині: що робити?

Якщо кавоварка не хоче варити каву, насамперед слід перевірити цілісність мережевого шнура, розетки і правильність самого підключення. Частенько відсутність харчування обумовлено простий забудькуватістю, — якщо відкрито кришку одного з відсіків, прилад заблокується. Якщо з цих аспектів проблем немає, джерелом несправності може бути серйозна поломка.

полетів редуктор

Редуктор знаходиться в заварювальному пристрої. Якщо кавоварка оснащена цією штукою, вона відмовиться працювати при цій поломці. Деякі моделі можна відновити, замінивши шестерні або інші дрібні деталі. Однак, практика показує, що краще відразу поміняти весь механізм, так як виробники неохоче випускають рідні комплектуючі.

пошкодження електроланцюзі

Розрив електричного кола — прямий шлях до відсутності кави в чашці. Якщо в кавомашині немає харчування насамперед слід перевірити весь ланцюг і підтягнути слабкі контакти.

До такого варіанту розвитку подій може привести наступне:

  • окислення контактів вимикача, термостата, перемикачів, насоса;
  • перегорання запобіжників;
  • перегорання нагрівальних елементів;
  • несправність Помехоподавляющие фільтра.

окислення контактів

Першою ознакою окислення є білий наліт. Причин такого явища безліч, однак, боротися з цим можна. Для цього застосовується кілька спеціалізованих засобів. Одним препаратом очищають контакт, видаляють залишки окису, другим — захищають від повторного окислення.

перегорання запобіжників

У кавомашині можна знайти не один запобіжник. Основне завдання цих деталей — захист електронної начинки від перепадів електричної напруги. Однак, самі запобіжники теж здатні виходити з ладу. Щоб визначити причину такої неприємності, необхідна діагностика. Якщо в системі полетіла саме ця деталь, техніка не зможе включитися.

Для заміни потрібно частковий розбір. Важливо правильно зняти пошкоджений елемент і встановити новий. Раджу звертатися до фахівців, так як тільки вони здатні виявити причину, по якій перегорають запобіжники. Повірте, це може бути не тільки простий стрибок електроенергії.

Перегорання нагрівальних елементів

Такі пошкодження частіше викликані вікової накипом.
Кавоварки з Автоочістка від накипу
Машина просто перестає працювати. Втім, тени часто горять від часу, тому що виробили свій ресурс. Не менш поширеною причиною може бути стрибок напруги в мережі. Заміну проводять тільки в сервісі.

Несправність фільтра перешкод

Помехоподавляющий фільтр служить для гасіння електромагнітних хвиль. Якщо ця штука ламається, то електричний струм не йде по ланцюгу. Відповідно, кавоварка не включається.
Щоб переконатися в несправності цього вузла, його прозванивают. На виході фільтра є нуль і фаза, на вході — нуль, фаза і земля. Якщо на вході є напруга, а на виході немає, його слід замінити.

Чому ще в кавомашині немає харчування

Слід упевнитися в правильності приєднання вилки. У більшості моделей шнур живлення приєднаний до доступним затискним клем. Якщо виник обрив, це легко перевірити, продзвонивши шнур мультиметром. Якщо є необхідність, його слід замінити. Якщо шнур обірваний, але не видно його кріплення, заміщення краще провести в сервісному центрі.

відсутність електрики

Якщо в розетці відсутня електрика, слід перевірити кілька моментів:

  • несправність розетки — в самій розетці може бути порушений контакт. Це легко перевірити, встромивши туди інший прилад. Можна перевірити фазу індикаторною викруткою;
  • спрацювало УЗО — можливо, проблема полягає в спрацьовуванні пристрою захисного відключення. Це могло статися, якщо стався витік електрики на корпус;
  • відключений автомат — може статися коротке замикання або в розетку потрапила вода.

несправний вимикач

Якщо кнопка об’єднана з індикатором включення, перевірити його цілісність самостійно досить складно. Однак, якщо всі попередні причини не стали джерелом поломки, можливо, справа криється саме в ньому. Це легко перевірити, мультиметром, включивши його в режим зумера. Кнопка продзвонювати у включеному і вимкненому стані кавомашини. Якщо вимикач працює, мультиметр видасть писк. У 99% випадків потрібна повна заміна вимикача.

Блокування включення

Деякі моделі блокують роботу, якщо в її резервуарі відсутня вода. Це дозволяє не допустити перегорання нагрівальних елементів. В даному випадку варто перевірити наявність рідини і залити її при необхідності.

Якщо померла вся електроніка

Найсерйознішою причиною відсутності харчування стає повний вихід з ладу плати управління, силовий плати. При її поломки машина може диміти, після чого не подає жодних ознак життя. Основні причини — потрапляння води, скачки мережі, неправильна експлуатація приладу.
Ще один момент — механічні пошкодження системи в ході неписьменною транспортування. Ремонт проводиться виключно в сервісі, так як потрібна повна діагностика і заміна / ремонт пошкоджених вузлів.

Якщо кавоварка включається, але не працює

Якщо після включення в розетку пристрій подає ознаки життя, але відмовляється варити каву, причина може критися у відкритій фронтальної дверцятах корпусу. Перше, що слід перевірити — чи закриті всі дверцята апарату. Якщо при включенні дисплей починає блимати в хаотичному порядку, ймовірно, є пошкодження проводки. Щоб прибрати проблему, необхідно замінити пошкоджену ділянку або повністю ланцюг.

висновки

Відсутність електроживлення в кавомашині може бути викликано як банальними, так і більш серйозними причинами. Деякі поломки можна усунути самостійно, але роботу з внутрішньої електронною начинкою краще довірити фахівцям сервісного центру.

Ссылка на основную публикацию