відсушки від суперниці в домашніх умовах

Відсушки — ще один популярний обряд з розряду любовної магії. Відноситься до арсеналу так званої «сільської» магії. Ритуал «відсушки» був популярний ще в Стародавній Русі — жінки практикували їх, незалежно від ступеня володіння чаклунськими знаннями.

Ритуал цей відрізняється простотою виконання, не вимагає якоїсь нереальної атрибутики, і тому впоратися з ним самостійно здатний навіть людина, далека від магії. Моє ж завдання на цей раз — розповісти, що з себе представляє відсушки і як її можна провести власноруч.

Відсушки і остуда

Відсушки називають легкий метод енергетичного впливу, застосовуваний з метою позбутися від непотрібних серцю почуттів. Завданням цього ритуалу є «отсушить», тобто відлучити, одну людину від іншої.

Часто відсушки плутають з іншим магічним обрядом, близьким по дії, цілі та задачі, — остудив.

  • Відсушки — спосіб слабший за своїм впливом. Направлена ??вона зняття фізичної прив’язки.
  • Остуда — ритуал, що володіє більш сильним ефектом. Основна її мета — охолодити почуття між двома людьми і знищити любов.

Відсушки відбувається на регресний місяць і частіше представляє з себе короткий змова, читається який на питво або на фото жертви. Іноді можуть знадобитися свічки (їх краще купувати в церкві), ніж (новий, не використаний).

Кому допоможе відсушки?

Звичайно, відсушки програє остудити тим, що її результат відрізняється меншою силою і не може похвалитися довговічністю. Однак і негативні наслідки від цього обряду (а вони є завжди) вкрай малі і не дуже небезпечні. Отсуха може навіть зіграти позитивно, якщо її, наприклад, проведе дружина, щоб захистити шлюб від зазіхань чужої жінки (суперниця, коханка). В цьому випадку обряд якісно відіб’ється на подружніх стосунках.

Відсушки можна проводити з метою позбутися від залицянь настирливого кавалера, або від уваги пріставучий дівиці. Застосувати ритуал можна і на свою адресу, якщо не хочеться страждати від нерозділеного кохання або валити чужі відносини, — в цьому випадку обряд допоможе вгамувати бурю емоцій і знайти гармонію.

Вкрай не рекомендую застосовувати відсушки щодо двох люблячих людей, якщо ви хочете домогтися розташування одного з них. Розлучивши, наприклад, молодого людини від його коханої дівчини або чоловіка від дружини, ви ризикуєте отримати потужний відкат і плачевні наслідки. Ви готові до того, що жертва обряду буде вас ненавидіти, стане агресивним і дратівливим, байдужим і апатичним, пристрастився до алкоголю і придбає суїцидальні нахили? Страшно, чи не так?

Тоді не втручайтеся, виходячи з власного егоїзму, в стосунки двох люблячих людей, не порушуйте природний хід речей, створений природою. Інакше за все в цьому житті доведеться заплатити (причому розплачуватися за ваші діяння будуть і ваші нащадки).

Відсушки: що врахувати при здійсненні обряду?

Все відсушки, незалежно від виду, проводяться з урахуванням однакових правил. Різниця може полягати тільки в артефактах і інструкціях.

  • Робіть відсушки в період спадною Місяця (щоб почуття так само зменшувалися).
  • Проводьте ритуал на самоті. Про обряді ніхто не повинен знати, розповідати про нього теж нікому не можна.
  • Відсушки відбувається в нічний час, коли жертва спить і не зможе чинити опір діям чаклунських сил.
  • Правильно підбирайте змова — від нього безпосередньо залежить результат. Текст заклинання вивчіть напам’ять.

В общем-то, все гранично просто. Однак відразу хочу застерегти: якщо ви бажаєте повернути в родину чоловіка, використовуючи відсушки від коханки, і при цьому підозрюєте, що суперниця повела чоловіка за допомогою любовного привороту, то отсуха, на жаль, тут не допоможе. Вона в цьому випадку безсила, так як приворот володіє більш потужним впливом.

Домогтися бажаного вийде тільки після того різання одвороту, довірити який краще професіоналові. Самостійно з завданням цієї ви навряд чи впораєтеся — тільки ризикуєте нашкодити ще більше.

Як зробити ритуал самостійно?

Спосіб №1 — відсушки по фото

Для обряду знадобиться спільне фото. Його потрібно розірвати навпіл, «розлучивши» зображених людей, після чого спалити на полум’ї свічки білого кольору (першим спалюється жіноча половинка). У процесі горіння повторювати змова:

«Разом йшли по одному шляху, а до розвилки дійшли — розійшлися. амінь — 3 рази«.

Спосіб №2 — на картоплину

Обряд виконується за допомогою картоплини — неочищену (обов’язково), її потрібно кинути в киплячу воду, але недоваріть. Потім взяти шматок тканини синього або білого кольору, помістити на неї овоч і міцно-міцно замотати. Замотуючи, засуджувати:

«Кохання — зітхання, а нелюбов — картопля. Як картопля гниє та розкладається, так і союз розпадається «.

Одержаний вузлик з картоплею всередині необхідно закопати в лісі або на городі. Робити це треба в повний місяць.

Спосіб №3 — на вино

Вино заговорите з допомогою наведеного нижче заклинання, перехрестите його і дайте випити тому, кого бажаєте «отсушить».

«Стану, що не благословясь. Піду, чи не перехрестившись. Вийду НЕ дверима цими — вийду колодою підвальним, вийду я стежкою мишачої, вийду в схід дальній. Тин там стоїть, будинок в тину цьому варто, піч в будинку цьому варто, в печі цієї вогонь палає, вік не вщухає. Кішка і собака на цій печі сидять. Б’ються вони, Цапа і дряпаються, кров’ю вмиваються, на зустріч вік не зустрічаються — так би, як і (Назвіть імена тих, кого хочете відлучити один від одного)«.

Ссылка на основную публикацию