Відстрочка платежу по кредиту в Ощадбанку для фізичних осіб

Багато людей хочуть дізнатися, як взяти кредит в Ощадбанку, щоб не відмовили, тому що не мають можливості зібрати повний пакет документів. Деяких клієнтів цієї фінансової установи цікавить питання, чи можна повернути податок з споживчого кредиту, тому вони звертаються до менеджерів для детальної консультації. Сьогодні пропонується кредит пенсіонерам до 75 років в Ощадбанку, а також широка лінійка інших видів позик, завдяки чому росіяни отримали можливість вирішувати свої фінансові проблеми.

Що робити, якщо у позичальника не вистачає грошей на обов’язковий платіж по кредиту?

Багато позичальників не знають, що робити, якщо нема чим платити кредити банку. У цьому випадку їм може допомогти кваліфікована допомога юриста, який спеціалізується в банківському секторі. При виникненні тимчасових фінансових труднощів їм не варто ховатися і уникати спілкування з банком. Навпаки, як тільки позичальник зрозумів, що у нього не вистачить грошей на обов’язковий платіж, йому слід звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і подати заяву на участь в реструктуризації. Дана програма дозволяє отримати відстрочку платежу по кредиту Ощадбанку або змінити граничну дату оплати.

Відстрочка платежу по кредиту Ощадбанку оформляється на наступних умовах:

 • можна відстрочити платіж на термін 12-24 місяців (залежить від того, на який термін полягав кредитний договір);
 • можна відстрочити оплату тільки тіла кредиту, а відсотки доведеться оплачувати щомісячно;
 • реструктуризація передбачає зменшення суми щомісячних платежів за рахунок збільшення терміну дії кредитної програми.

Порада: розраховувати на відстрочку можуть ті клієнти, які жодного разу не порушували правила користування кредитною карткою Ощадбанку. Якщо вони допускали прострочення, то, найімовірніше, банк відмовить у реструктуризації.

Кому може Сбербанк надати відстрочку?

Відстрочку платежу по кредиту можуть отримати позичальники, які документально змогли довести свою неплатоспроможність. Сбербанк розцінює як поважних причин для проведення реструктуризації:

 • втрату роботи (у фізичної особи повинна в трудовій книжці стояти відповідна відмітка);
 • поповнення в родині (народження дітей завжди пов’язане з великими витратами);
 • важке захворювання, яке вимагає тривалого лікування в стаціонарі;
 • втрата дієздатності;
 • будь-яка форс-мажорна ситуація, яка не залежить від позичальника.

Порада: кожна заява клієнта в Ощадбанку протягом 2-х тижнів розглядає спеціально створена комісія. Якщо у неї виникнуть сумніви щодо достовірності наданих даних, позичальникові буде відмовлено в реструктуризації.

Відстрочка платежу за іпотекою в Ощадбанку

Щоб отримати відстрочку по іпотеці, оформленої фізичною особою, необхідно діяти наступним чином:

 1. Особисто з’явитися відділення Ощадбанку, в якому оформлявся кредит. При собі позичальник повинен мати цивільний паспорт, ідентифікаційний податковий номер і іпотечний договір.
 2. Написати заяву на ім’я керівника фінансовою установою. У своєму зверненні фізична особа повинна зазначити причини тимчасової неплатоспроможності. Заява разом з документами, що підтверджують складне матеріальне становище, потрібно передати секретарю.
 3. Комісія після розгляду звернення прийме рішення. Якщо воно буде позитивним, позичальникові Сбербанк зменшить розмір обов’язкового платежу за рахунок збільшення терміну дії іпотечної програми.

Порада: ймовірність схвалення заявки на реструктуризацію іпотечного кредиту буде вище в тому випадку, якщо фізична особа не порушувало платіжну дисципліну. Участь в програмі реструктуризації не відіб’ється негативно на кредитну історію позичальника. Навпаки, фінансові установи будуть бачити, що фізична особа прагнуло знайти вихід зі складної ситуації, а значить, є благонадійним клієнтом.

Фізичним особам, які планують подати заява не участь в реструктуризації, потрібно зібрати документи:

 1. Довідка, видана медичним закладом, що свідчить про наявність важкого захворювання.
 2. Трудова книжка з відміткою про звільнення. Копія наказу про звільнення. Довідка, видана в службі зайнятості, що підтверджує факт пошуку роботи.
 3. Свідоцтво про народження дитини.
 4. Свідоцтво про смерть близького родича.
 5. Документи, що підтверджують факт форс-мажорній ситуації, наприклад, сталося стихійне лихо, через що майно клієнта сильно постраждало.
 6. Довідка за формою 2-ПДФО, що підтверджує зменшення заробітної плати позичальника.
 7. Кредитна документація, якщо причиною втрати платоспроможності стала велике фінансове навантаження через велику кількість оформлених позик. В цьому випадку фізичним особам може бути запропонована перекредітація в Ощадбанку (програма рефінансування).

Переваги реструктуризації в Ощадбанку

Відстрочка платежу по кредиту Ощадбанку дозволяє позичальникові вирішити наступні проблеми:

 • зменшити суму обов’язкового платежу за іпотекою або за іншою кредитною програмою;
 • змінити термін погашення позики;
 • внести зміни в графік щомісячних платежів;
 • вивести з програми заставне майно.

Порада: сьогодні Ощадбанк надає відстрочку по автомобільному і споживчому кредитами строком до 1 року. В цей час фізична особа, яка оформила реструктуризацію, оплачує тільки нараховані відсотки. За іпотечним кредитом термін відстрочки основного боргу може досягати 2 років. Це час клієнтам дається на поліпшення фінансового становища.

Якщо фізична особа звернеться до Ощадбанку завчасно і подасть документи на реструктуризацію, то у нього не виникне прострочень по обов’язкових платежах. Для клієнтів, пов’язаних з сезонним бізнесом, фінансова установа розробляє індивідуальні графіки погашення основної заборгованості. Основна частка кредитного навантаження в цьому випадку буде лягати на самий «грошовий сезон».

Сбербанк при проведенні реструктуризації може змінювати умови розрахунку відсотків. Наприклад, позичальник, який оформив кредит з ануїтетними платежами, може поміняти їх на диференційовані (і навпаки). При необхідності позичальники можуть попросити банк встановити поквартальну форму проведення розрахунків за кредитами терміном до 1 року. Деяким клієнтам Сбербанк може піти на поступки, перерахувати нараховані пені і при наявності вагомих підстав знизити їх до рівня процентних ставок, передбачених чинним договором.

Якщо у позичальника різко погіршилося матеріальне становище і він може підтвердити цей факт документально, то банк здатний дати йому відстрочку строком на 3 роки. Найчастіше цим користуються клієнти, в родині яких народилися діти (така категорія позичальників має право на відстрочку за законом). Всі питання громадяни можуть поставити оператору гарячої лінії, зателефонувавши за безкоштовним телефоном Ощадбанку 8 (800) -555-55- 50.

Порада: поки комісія буде розглядати заяву клієнта, йому необхідно продовжувати робити платежі по кредиту. Сбербанк може відмовити позичальникові в реструктуризації, якщо не побачить причин для надання відстрочки. Але зазвичай фінансова установа йде назустріч своїм клієнтам, так як зацікавлена ??у продовженні співпраці і не бажає втрачати свого процентного доходу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо споживчий кредит або іпотека, оформлення фізичною особою, лягли на нього важким тягарем, йому необхідно звернутися до Ощадбанку з проханням про зниження кредитного навантаження. Своєчасно подавши пакет документів, він може розраховувати на відстрочку платежу по кредиту, а також на зміну індивідуального графіка і деяких умов договору.

Ссылка на основную публикацию