Відсоток на іпотеку в Ощадбанку на сьогодні

Сьогодні багато росіян вважають за краще оформляти іпотеку і брати автокредит в Ощадбанку. Що ж, це вигідно. Користуватися благами можна сьогодні, а повертати борг поступово рівними частинами. Ощадбанк є найбільш популярним в Росії банком, має розвинену філіальну мережу. Багато клієнтів інших банків вважають за краще робити перекредітація в Ощадбанку на більш вигідних умовах, ніж продовжувати платити позику в іншій фінансовій установі. Крім цього, Сбербанк має широкої асортимент кредитів. Ви можете підібрати кредит готівкою без поручителів, пільгову іпотеку на будівництво приватного будинку, займ на покупку уживаного авто. Вражає і різноманітність видів пластикових карт Ощадбанку. У клієнта є можливість перевести гроші з ощадкнижки на карту Ощадбанку. Привертають і умови дострокового погашення іпотеки в Ощадбанку.

Новини по іпотеці від Ощадбанку на сьогодні

Сьогодні клієнт може подати заявку на кредитування житла та отримати фіксовану ставку в 11,4%. Початковий внесок по даній іпотечній програмі складе 20% від ціни придбаного об’єкта нерухомості. Термін варіюється в діапазоні від року до 30 років. Іпотека видається в національній валюті. Продукт характеризується відсутністю комісій, проте є страховка. Витрати за оцінку житла та послуги нотаріуса оплачує клієнт. Однак це не всі новини від Ощадбанку на сьогодні.

Іпотека на новобудови

В даному випадку мова йде про житло на первинному ринку. Річний відсоток стартує від 12%. Мінімальний розмір кредиту повинен скласти 300 тисяч рублів. Максимальний розмір іпотеки не повинен перевищити 85% від ринкової ціни об’єкта нерухомості. Аванс за дану кредитну програму становить як мінімум 15%.

Готове житло в кредит

Умови кредитування збігаються з іпотекою на житло на первинному ринку. Єдина відмінність — початковий внесок у розмірі 20%. Клієнти, які не одержують заробітну плату в Ощадбанку, можуть розраховувати на річну процентну ставку на 0,5% більше. Якщо клієнт відмовляється від страхування життя, може додати до своєї ставкою ще один відсоток. Розрахувати аннуїтетний платіж по кредиту в такому випадку можна в онлайн-режимі на сайті банку.

Житло в кредит від Ощадбанку для військових

Дана категорія громадян має право оформити іпотечний кредит на пільгових умовах, ніж основна маса позичальників. Йдеться про накопичувально-іпотечній системі. Клієнт отримує фіксовану процентну ставку в розмірі 12%. Максимально прокредитувати суму банк може в розмірі двох мільйонів рублів. Від клієнта-військовослужбовця не потрібно оформляти страхування життя і будь-яким чином підтверджувати свій дохід.

Використання материнського капіталу для погашення іпотеки

Основною новиною 2017 року став можливість використовувати материнський капітал для часткового або повного дострокового погашення іпотечних кредитів, спрямованих на поліпшення житлових умов громадян. Скористатися материнським капіталом для погашення позики, метою якого була придбання земельної ділянки або дачі, не вийде.

Порада: материнський капітал можна використовувати в якості початкового внеску при оформленні житла первинного чи вторинного ринку в кредит. Винятком є ??пільгові іпотечні програми з державним субсидуванням.

Придбання дачі в кредит

Щомісячні відсотки будуть розраховані за ставкою 12% річних. Термін іпотеки може скласти 30 років. Сплатити аванс доведеться в розмірі 25% від вартості дачі або земельної ділянки. Мінімальна сума кредиту повинна скласти 300 тисяч рублів. Максимальна сума — 75% від ринкової ціни дачі.

Іпотека на будівництво житлового будинку

Ставка за програмою стартує з 12,5% і встановлюється в індивідуальному порядку. До моменту реєстрації майна річна ставка буде на 1% більше. На розмір ставки може вплинути:

 • Оформлення або відмова від страхування життя і здоров’я.
 • Розмір початкового внеску (мінімум 25%).
 • Термін іпотеки.

Мінімальна сума за програмою повинна скласти 300 тисяч рублів. Максимум не повинен перевищити 75% від передбачуваної вартості заставного майна.

Іпотека на кімнату

Окреме житло — сьогодні мрія багатьох з нас. Однак це зовсім не новина. Отримати окрему квартиру або приватний будинок важко, особливо в великих містах. Тому багато хто намагається оформити хоча б кімнату в кредит. Йдеться про приміщення в комунальній квартирі або гуртожитку.

Дана іпотечна програма останнім часом стала користуватися величезним попитом. Скористатися нею хочуть як люди, які планують жити в кімнаті, так і ті, хто хоче заробити на здачі в оренду квадратних метрів.

Скористатися цією іпотечною програмою можуть громадяни РФ старше 21 років, які пропрацювали мінімум півроку офіційно на останньому місці роботи. У деяких випадках банк може вимагати поручителя, який в разі невиконання позичальником своїх зобов’язань повинен буде платити кредит за нього. Нижче наведено перелік документів, які знадобляться для оформлення кімнати в кредит:

 • Оригінал паспорта громадянина Росії.
 • Довідка про заробіток відповідно до форми 2-ПДФО.
 • Порука від родичів, друзів або колег по роботі.
 • Довідка про термін контракту (в разі оформлення військової іпотеки).
 • Пенсійне посвідчення (для осіб, які отримують пенсію).
 • Заява на отримання іпотеки на кімнату за формою Ощадбанку.

Вимоги пред’являються Ощадбанком не тільки до клієнтів, але і до об’єкта нерухомості, що оформлюється в кредит. Кімната не повинна бути в аварійному стані. Вона повинна бути житловий, розміром більше 12 квадратних метрів, мати опалення і електропроводку. Чи не оформляються в кредит житлові приміщення, побудовані раніше 1970 року. Щоб купити кімнату в комунальній квартирі, доведеться отримати нотаріально завірена згода всіх її жителів.

У 2017 році можна буде використовувати материнський капітал для сплати початкового внеску при оформленні кімнати в кредит в Ощадбанку. У будь-якому випадку оформлення кімнати в гуртожитку або комунальній квартирі — тривалий процес, який можна розділити на наступні основні етапи:

 1. Вибір під потреби підходящої житлоплощі.
 2. Збір необхідних документів.
 3. Подача заявки на оформлення іпотеки в Ощадбанк.
 4. Очікування вердикту по заявці.
 5. Підписання кредитного договору в разі прийняття позитивного рішення за заявкою.
 6. Отримання грошей на придбання кімнати.

Коли клієнт буде чекати рішення за своїм запитом, фахівці Ощадбанку перевірять його доходи, кредитну історію, зроблять оцінку заставного майна.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Оформити іпотеку в Ощадбанку сьогодні можна за різними кредитними програмами. Більше шансів отримати позитивне рішення по заявці у тих позичальників, які офіційно працевлаштовані і є учасниками зарплатних проектів від Ощадбанку. Оформити в кредит можна як квартиру в новобудові або на вторинному ринку нерухомості, дачу, приватний будинок, ділянка землі, так і кімнату в комуналці і гуртожитку.

Ссылка на основную публикацию