Відсотки за вкладами в банках Ростова-на-Дону

Нестабільність російської економіки, фінансова криза змушують росіян шукати нові джерела доходу, поєднуючи їх з основною роботою. Іноді доводиться на це витрачати все залишки сил без можливості повноцінного відпочинку. У той же час деякі люди незаслужено обходять стороною фінансові вкладення зі страху втратити всі гроші. Однак скидати з рахунків банківські вклади не слід хоча б з тієї причини, що вони підлягають страхуванню.

Порада: навіть якщо криза в російській економіці призведе до значного знецінення рубля, ті гроші, які будуть лежати на депозиті, все одно будуть працювати на вкладника. У всякому разі, навіть в такій ситуації депозит вигідніше, ніж гроші, заховані «під матрац».

Відсотки за вкладами в Ростові-на-Дону на сьогодні

Найчастіше з вибором вигідного депозиту допомагає відстеження поточних процентних ставок в банках. Саме вони в першу чергу визначають ступінь вигідності. Проте звертати увагу слід не тільки на цей фактор, адже навіть така дрібниця, як мінімальна сума вкладення, може зумовити остаточний вибір потенційного вкладника.

У 2016-2017 роках будь-яка фізична особа, що має необхідними фінансами, може вибрати найвищу процентну ставку серед всіх банків. Протягом цього і наступного року вона становитиме 10,5-11,5% річних. Як правило, найвищі ставки встановлюються саме для ощадних сертифікатів, які неможливо поповнювати і проводити з ними розрахункові операції. Якщо потенційний вкладник хоче користуватися додатковими опціями, такими як поповнення, часткове зняття грошей з рахунку без втрати відсотків, капіталізація заробітків та інше, слід звернути увагу на ті депозити, відсоткові ставки яких не перевищують 9% річних. Як правило, саме в пропонованих умовах таких вкладів частки процентної ставки компенсуються подібними вигідними послугами.

Якщо потенційний вкладник не має наміру залишати на рахунку велику кількість грошей на певний термін, він цілком може скористатися депозитами типу «До запитання», які мають практично всі сучасні банки. Варто зазначити, що такий депозит буде більше служити в якості засобу зберігання грошей в банку, ніж збільшення доходів. Адже в цьому випадку процентна ставка не перевищує 0,001-0,1% річних. Причому ці умови поширюються на вклади як в Ростові-на-Дону, так і на депозити в банках Магнітогорська, Москви, Санкт-Петербурга, Новосибірська та інших міст.

Вклади в банках Ростова-на-Дону на сьогодні

Питання про те, на який депозит в банках Ростова-на-Дону краще покласти кошти, суто індивідуальний. Адже необхідно враховувати всі умови, крім відсоткової ставки. Іноді справа навіть не в тому, як буде вигідніше, а в тому, як зручніше. Не завжди людина може, наприклад, мати у своєму розпорядженні цілим роком для зберігання коштів на рахунку. До того ж бувають ситуації, коли кошти потрібні миттєво, і тоді доводиться достроково знімати гроші з рахунку.

Порада: якщо звернути увагу не тільки на процентну ставку, але і на всі пропоновані додаткові опції депозиту, можна виявити, що багато хто з них можуть істотно збільшити сумарний дохід вкладника. Зробити розрахунки з будь-якого депозиту досить складно, і на це може піти багато часу. Однак на сайтах багатьох банків такий розрахунок можна зробити за допомогою калькулятора. Наприклад, так легко визначити, під який відсоток в Ощадбанку можна покласти гроші і наскільки це буде вигідно.

Юніаструм Банк — Сертифікат на пред’явника

За величиною процентної ставки в Ростові-на-Дону найвигіднішими внеском можна вважати Сертифікат на пред’явника від Юніаструм Банку. Мінімальна сума вкладу становить всього 10 тисяч рублів, а придбати його можна на термін від 31 до 370 днів. Величина процентної ставки тут складе 10,5-11,5% річних. Однак мінусами такого депозиту можна вважати відсутність страхування та можливості поповнення рахунку, а також неможливість часткового зняття коштів. Зароблені гроші нараховуються тут в кінці терміну, а при достроковому знятті всієї початкової суми діє перерахунок заробітків за ставкою в 0,01% річних.

Бистробанк — вклад «Прибутковий онлайн»

Вигідним за величиною процентної ставки і по можливості внесення додаткових внесків (від 3 тисяч рублів протягом всього терміну) можна вважати депозит «Прибутковий онлайн» від Бистробанка в Ростові-на-Дону. При мінімальній сумі в 50 тисяч рублів встановлюються терміни від 91 до 365 днів. Від них залежить і обрана банком процентна ставка — від 8,5 до 10,5% річних. Розрахункові операції тут, як і в попередньому варіанті, неприпустимі, а нарахування зароблених відсотків проводиться, як правило, в кінці терміну. При достроковому розірванні вкладу перерахунок здійснюється за ставкою «До запитання»

Банк Зеніт — вклад «Строковий преміум»

На сьогоднішній день депозити можуть бути доступні практично всім категоріям громадян з різним рівнем достатку. Однак найбільші заробітки на банківських вкладах, як правило, доступні тим, хто кладе на рахунок досить великі суми. Депозит «Строковий преміум» від банку Зеніт в Ростові-на-Дону це і передбачає. Він доступний тим, хто має можливість покласти на рахунок не менше 5 мільйонів рублів. У цьому випадку банк встановлює процентну ставку від 6,5 до 10 відсотків річних в залежності від обраного терміну (від 31 до 731 дня). Такий депозит можна поповнити і провести з ним розрахункові операції. Зароблені гроші тут виплачуються в кінці строку. Пролонгація доступна необмежену кількість разів на тих же умовах, а дострокове розірвання вкладу має на увазі перерахунок за тарифом вкладу «До запитання».

Банк Російський Капітал — вклад «Ставка на успіх»

Депозит з процентною ставкою від 8,8 до 9,7% річних «Ставка на успіх» представляє в Ростові-на-Дону банк Російський капітал. Його мінімальна сума вкладення — 100 тисяч рублів. Поповнення і часткове зняття коштів з рахунку не передбачені. Нарахування заробітків виробляється в кінці терміну, а при достроковому розірванні договору слід очікувати перерахунку за ставкою «До запитання».

Абсолют Банк — вклад «Абсолютний Максимум +»

У філії Абсолют Банку в Ростові-на-Дону сьогодні можна відкрити вигідний вклад «Абсолютний максимум +», який можливий з мінімальною сумою в 30 тисяч рублів. Терміни в умовах позначені від 91 до 1080 днів. Процентні ставки, що залежать як від термінів, так і від величини вкладення, призначаються Абсолют Банком в діапазоні від 7,5 до 9,75% річних. На жаль, внесення додаткових внесків, як і часткове зняття грошей з рахунку, не передбачені. Зате доступна автоматична пролонгація на тих же умовах. Нараховані відсотки виплачуються в кінці строку, а дострокове зняття всіх коштів з рахунку проводиться за індивідуальною пільговою ставкою. Можливо також віддалене відкриття рахунку в системі «Абсолют-онлайн».

Транскапіталбанк — вклад «Рантьє»

Депозит «Рантьє» від Транскапіталбанк в Ростові-на-Дону може бути відкритий на суму від 50 тисяч рублів. Терміни банк позначає в межах 183-570 днів, а процентні ставки, що залежать від термінів і сум, — в межах 8,3-9,48% річних. Депозит не має можливості поповнення рахунку і розрахункових операцій з ним, зате нараховані заробітки можуть капіталізуватися за бажанням вкладника щомісячно. Якщо він вирішить зняти всі гроші з рахунку до закінчення мінімального терміну (91 день), то перерахунок заробітків буде проведений за ставкою в 0,001% річних. У разі, якщо договір буде розірвано після закінчення 91 дня, перерахунок виробиться за ставкою, що дорівнює половині від вихідної.

Банк Ренесанс Кредит — вклад «Ренесанс Прибутковий»

Найвигідніший депозит банку Ренесанс Кредит в Ростові-на-Дону відкривається на суму від 30 тисяч рублів і на термін від 91 до 731 дня. При цьому процентні ставки, які обмежені діапазоном 8,25-9,5% річних, визначаються банком залежно від обраного терміну і внесеної вкладником суми. Депозит можна поповнювати і проводити з ним розрахункові операції. Зароблені відсотки виплачуються в кінці строку, при достроковому розірванні вкладу перерахунок проводиться за індивідуальною ставкою, яка залежить від терміну фактичного знаходження коштів на рахунку.

Банк ЮГРА — вклад «Максимум»

При мінімальній сумі вкладення в 1,5 мільйона рублів банк ЮГРА в Ростові-на-Дону пропонує наступні умови по найвигіднішим вкладу: процентна ставка від 8,4 до 9,2% річних і терміни в діапазоні від 61 до 367 днів з можливістю вибору вкладником. Депозит можна поповнювати практично протягом всього терміну, за винятком останніх 30 днів до його закінчення. Ті ж умови поширюються і на часткове зняття коштів. При достроковому розірванні вкладу до 180 днів діє ставка 0,01% річних, але якщо вкладник вирішить забрати кошти пізніше, поточні заробітки не перераховуються.

СМП банк — вклад «Максима»

Під 8,7-9% річних можна відкрити вклад «Максима» в СМП банку. Для цього необхідно мати не менше 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що є доступною сумою фактично для кожного росіянина. Кошти на рахунку можуть бути зайняті або 181 день, або 365 днів. Протягом всього терміну можливі необмежені поповнення. Видаткові операції не передбачені, зате доступна капіталізація відсотків і пролонгація.

Вклади в Ростові-на-Дону для пенсіонерів

У нинішніх умовах кризи важливо, щоб вклади були доступні абсолютно всім, в тому числі і пенсіонерам. Маленькій пенсії не вистачить на реалізацію глобальних планів. Хоча, звичайно, депозит теж навряд чи вирішить цю задачу. Зате він цілком в змозі допомогти накопичити більше, ніж це можливо, просто відкладаючи. До того ж вклади для пенсіонерів в Ростові-на-Дому більш ніж доступні і припускають найвигідніші умови. Все, що потрібно для того, щоб підтвердити своє право на пільги, — це пред’явити пенсійне посвідчення при відкритті вкладу.

МОСОБЛБАНК. Вклад «Пенсійний»

Мінімальна сума вкладу «Пенсійний» від МОСОБЛБАНК в Ростові-на-Дону приблизно дорівнює величині однієї пенсії і становить 10 тисяч рублів. При цьому процентна ставка і термін вкладники не вибираються — депозит можна оформити на 366 днів під 9,7% річних. Проте внесок зручний тим, що підлягає поповненню і розрахункових операціях, а зароблені відсотки нараховуються щомісяця. Крім того, пролонгація доступна на тих же умовах, а дострокове розірвання депозиту обіцяє перерахунок за індивідуальною процентній ставці на пільгових підставах.

Банк Хоум Кредит — вклад «Пенсійний»

Ще один вигідний для пенсіонерів внесок пропонує банк Хоум Кредит в Ростові-на-Дону. Депозит «Пенсійний» передбачає мінімальне вкладення всього в 1 тисячу рублів. Він оформляється на 18 місяців під 9% річних, при цьому протягом перших 30 днів допускається внесення додаткових сум від 1 тисячі рублів. Але, на жаль, розрахункові операції з рахунком неможливі, зате нараховані щомісяця відсотки можна піддати капіталізації за бажанням вкладника. При достроковому розірванні договору буде діяти ставка 0,1% річних.

Банк TRUST — вклад «Пенсійний дохід»

Мінімальна сума вкладу для депозиту популярного банку TRUST в Ростові-на-Дону складає всього 5 тисяч рублів. При цьому його можна відкрити на термін від 181 дня до 730 днів під 8,35-9% річних. Поповнення депозиту можливо на суму від 3 тисяч рублів, допускається часткове витрачання коштів з рахунку. Щомісяця відсотки виплачуються вкладнику або капіталізуються (на вибір), а дострокове зняття всіх коштів з рахунку передбачає перерахунок заробітку за ставкою «До запитання».

Банк Відродження — вклад «Накопичувальний» (для пенсіонерів)

Мінімальна сума вкладу в банку Відродження для вкладу «Накопичувальний» складає 30 тисяч рублів, що робить його менш доступним, ніж попередні варіанти. Проте він залишається одним з найвигідніших і відкривається на термін від 91 до 735 днів під 7,3-8,3% річних. Поповнення рахунку тут можливо до початку закінчення останніх 30 днів від терміну, а часткове зняття грошей з рахунку не передбачено. Автоматична пролонгація вкладу можлива на тих же умовах, а дострокове розірвання — з перерахунком за ставкою «До запитання».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Яким повинен бути внесок, щоб він ідеально підходив потенційному вкладнику? По-перше, клієнта повинна влаштовувати процентна ставка: чим вище вона, тим краще. По-друге, мінімальна сума вкладу повинна бути по кишені, а таке зустрічається не так часто, як хотілося б. По-третє, додаткові опції депозиту повинні допомагати примножувати сумарний заробіток і не втратити вже наявний. У будь-якому випадку внесок — помічник в накопиченні коштів. Поки людина відкладає кошти на покупку квартири або, наприклад, автомобіля за програмою «Кіа фінанс», його гроші цілком можуть бути зайняті в роботі і не лежати мертвим вантажем, який би розмір заробітку в результаті ні вийшов.

Ссылка на основную публикацию