Відсотки за вкладами в банках Пермі на сьогодні

Як збільшити свій капітал, не відкриваючи власний бізнес і взагалі не працюючи? Як знайти надійний спосіб заробляти гроші? Як отримати стабільний пасивний дохід? На всі ці запитання є одна відповідь — банківський вклад. Його можна вважати досить надійним джерелом пасивного доходу, єдиною умовою якого є наявність деякої суми грошей.

Процентні ставки в банках Тюмені, Москви, Уфи, Санкт-Петербурга і Пермі мало чим відрізняються, тому, де б ви не знаходилися і в якому б місті не жили, можна легко відкрити депозит і з однаковою вигодою.

Відсотки за вкладами в банках Пермі на сьогодні

Процентні ставки за вкладами в банках Пермі починаються сьогодні з 0,01% річних. Як правило, така низька ставка використовується в безстроковому внесок і не представляє собою особливої ??вигоди. Мабуть, завести дебетову карту з відсотками на залишок набагато вигідніше. Однак варто зазначити, що іноді низьку ставку призначають для перерахунку по достроковому розірванні вкладу.

Середні процентні ставки пропонують провідні банки, такі як Ощадбанк, Газпромбанк, Альфа-банк, банк Хоум Кредит та інші. Вони тримаються на відмітках в 7-9% річних і є досить вигідними укупі з додатковими умовами.

Сама ж висока процентна ставка належить «Сертифікату на пред’явника» від Юніаструм Банку, який доступний в багатьох великих містах, в тому числі і в Пермі. Максимальний відсоток по ньому складе 11,5% річних.

Вклади в банках Пермі на сьогодні

Як вибрати найвигідніший для себе вклад в Пермі з усього сьогоднішнього різноманіття? Варто відзначити, що крім відсоткової ставки необхідно звертати увагу і на додаткові умови, які можуть скласти вам непоганий зиск, і, виходячи з цього, робити якийсь вибір.

Порада: щоб зручніше було визначити, який саме внесок ви б могли відкрити, почерпнув з нього найбільшу вигоду, спробуйте зробити розрахунки. Робити їх необхідно, спираючись не тільки на процентну ставку, але і на всі наявні умови, іноді ступінь їх вигідності важко оцінити, не вдаючись до підрахунками.

Юніаструм банк — Сертифікат на пред’явника

Сертифікат на пред’явника від Юніаструм банку в Пермі відкривається на 31-370 днів. Мінімальна сума вкладу при цьому складе 10 тисяч рублів. Не передбачені розрахункові операції всередині рахунки і його поповнення. Пролонгації теж, на жаль, немає. А зароблені відсотки, як правило, нараховуються в кінці терміну дії вкладу. Страхуванню внесок теж не належить, а при достроковому розірванні відбудеться перерахунок відсотків за ставкою в 0,01% річних.

Бистробанк — вклад «Прибутковий»

«Прибутковим» вклад від Бистробанка в Пермі назвали через досить високої процентної ставки, яка становить 7-10% річних. І це при доступній мінімальній сумі в 10 тисяч рублів. Крім того, депозит можна поповнювати на суму від 3 тисяч рублів з урахуванням того, що загальна сума поповнення не перевищить 100-кратний розмір первісної. Внесок відкривається на термін від 31 до 365 днів і не підлягає пролонгації. Заробітки виплачуються в кінці терміну дії договору, а якщо вкладник його не дочекається і вирішить забрати всі гроші раніше, він отримає вигоду лише в 0,1% річних.

Банк Зеніт — вклад «Строковий преміум»

Вигідний депозит від банку Зеніт в Пермі передбачає внесення мінімальної суми в цілих 5 мільйонів рублів, що, в свою чергу, обіцяє непогані заробітки. Внесок відкривається на термін від 31 до 731 дня при процентній ставці від 6,5 до 10% річних. Зароблені відсотки виплачуються в кінці строку, а поповнення і розрахункові операції з рахунком не передбачені. Недоступно і часткове зняття грошей з рахунку, зате є неможливою пролонгація на тих же умовах. При достроковому розірванні депозиту слід очікувати перерахунку відсотків за ставкою вкладу «До запитання».

Татфондбанк — вклад «Ваш резерв-онлайн»

Наступний вигідний вклад в Пермі надає Татфондбанк. Його процентна ставка від 8,4 до 9,9% річних, а мінімальне вкладення — всього 1,5 тисячі рублів. Терміни, на які слід розраховувати при відкритті даного депозиту, доведеться вибирати з діапазону 91-367 днів. Поповнювати і частково знімати суми не вийде, пролонгація також недоступна. Виплата заробітків виробляється в кінці терміну, але якщо вкладник забирає всі гроші достроково, йому перераховують його відсотки за ставкою тарифу «До запитання». Приємний бонус — можливість віддаленого відкриття депозиту в ДБО «Онлайн Партнер».

Абсолют Банк — вклад «Абсолютний максимум +»

Вклад «Абсолютний максимум +» від Абсолют Банку в Пермі позиціонує себе як внесок з частковим збереженням відсотків при достроковому розірванні. Його процентні ставки змінюються від 7,5 до 9,75% річних з мінімальною сумою вкладення в 30 тисяч рублів. Терміни ж вибираються від 91 до 1080 днів. Внесок можна поповнити, не можна і частково зняти з нього кошти, зате пролонгація проводиться автоматично. Крім того, є можливість віддаленого відкриття, як і в попередньому варіанті. Робиться це за допомогою системи «Абсолют On-Line».

Порада: найкращий спосіб дізнатися про новинки будь-якого банку — зателефонувати за телефоном гарячої лінії. Номер телефону Россельхозбанка, Ощадбанку, Альфа-банку можна легко знайти в інтернеті на сайті самих організацій. Вся інформація надається у вільному доступі. Крім того, за таким номером можна зробити перевірку заборгованості по кредиту і навіть отримати підказки, як підключити мобільний банк ВТБ24 або будь-якого іншого банку, що передбачає подібні опції і сервіси. Фахівці гарячої лінії завжди дадуть поради, в тому числі і за вкладами, а також допоможуть вибрати найбільш вигідний.

СМП банк — вклад «Максима»

Вклад «Максима» від СМП банку в Пермі відрізняється від усіх попередніх варіантів тим, що передбачає одночасно і можливість поповнення депозиту, і капіталізацію відсотків (у разі відмови від капіталізації заробітки виплачуються щомісяця). Крім цього, можлива і пролонгація. При всіх цих умовах процентна ставка вибирається від 8,7 до 9% річних. Терміни — або 181 день, або 365 днів. Видаткові операції всередині рахунки недоступні, зате є віддалене відкриття депозиту в інтернет-банку. Для будь-якої особи пільги з дострокового розірвання договору відсутні.

Порада: як правило, чим вище процентна ставка у депозиту, тим менше в ньому додаткових умов, що створюють велику вигоду. Але зустрічаються і такі пропозиції, які дозволяють комбінувати і високий відсоток, і пролонгацію, і капіталізацію заробітків, і поповнення. Такі вклади можна сміливо вважати найбільш вигідними.

Совкомбанк — вклад «Завжди під рукою»

Депозит «Завжди під рукою» від Совкомбанк в Пермі передбачає мінімальну суму вкладення в 30 тисяч рублів, а максимальну — в 3 мільйони. Відкривається він строком на 2 роки при ставці в 9% річних. Допускається часткове зняття без втрати відсотків і поповнення депозиту на суму менше первісної. Зароблені відсотки в даному випадку теж капіталізуються, а значить, такий варіант заробітку буде дуже вигідним для того, хто його обере. Повний період роботи депозиту — 12 місяців. Тому, якщо достроково розірвати вклад після закінчення повного періоду, відсотки виплачуються в повному обсязі. В іншому випадку відбудеться перерахунок за ставкою «До запитання», яка дорівнює 0,01% річних.

ОТП банк — вклад «Максимальний»

Ніякої капіталізації відсотків, поповнення або пільгового зняття коштів вклад «Максимальний» банку ОТП в Пермі не припускає, а процентна ставка обмежується тими ж 8-9% річних. А це значить, що він буде не так вигідний, як два попередні варіанти, навіть при такій високій ставці. Депозит відкривається на 91-366 днів з виплатою всіх зароблених відсотків в кінці терміну. При достроковому розірванні буде діяти ставка вкладу «До запитання».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вклади в банках Пермі на сьогоднішній день є вигідне капіталовкладення на будь-яку суму, починаючи з найменшої. Тому збільшити свої доходи без власної участі може практично будь-хто. Головне, щоб не з’являлося необхідності дострокового зняття всіх коштів з рахунку. Вибирати ж депозит випливає з міркувань власної вигоди, адже це питання суто індивідуальний. До уваги слід брати не тільки процентну ставку і власні капітали, а й додаткові умови, здатні значно збільшити потенційний дохід.

Ссылка на основную публикацию