Відсотки за вкладами в банках Кемерово

На сьогоднішній день не винайшли ще способу зберігання грошей краще, ніж оформлення депозиту. Ваші гроші не тільки знаходяться під цілодобовою охороною, але і не лежать мертвим вантажем. Кожен день нараховуються відсотки за вкладами в банках Оренбурга, Кемерово, Ханти-Мансійська, Хабаровська, Санкт-Петербурга, Сочі, Благовещенська, Ростова, Іркутська, Оренбурга, Архангельська, Мурманська, Москви та інших російських міст.

Що потрібно вкладникам в першу чергу?

Незважаючи на невдачі, які спіткали вкладників з розпадом Радянського Союзу, ми як і раніше продовжуємо зберігати гроші в банку. Сьогодні і ставки трохи краще, і є величезний вибір банків, а не тільки одна державна Ощадкаса з її мізерними процентними ставками за вкладом на вимогу. І все фінустанови хочуть роздобути клієнта, тому проводять різні акції лояльності. Однак коли з’явився величезний вибір банків, перед багатьма вкладниками виникла дилема: куди ж звернутися, щоб:

 • отримати вигідні відсотки за своїм депозитом;
 • просто оформити угоду без зайвої бюрократії;
 • отримати впевненість у надійності фінансової установи.

Не шукайте сьогодні вклади в банках Великого Новгорода з максимальними відсотками, не женіться за акціями лояльності, що проводяться в Кемерово, Санкт-Петербурзі, Іваново і інших містах, для початку визначтеся, що саме вам потрібно:

 • Відкрити просто накопичувальний рахунок в ВТБ24, Ощадбанку, Літо банку, щоб регулярно поповнювати його невеликими сумами.
 • Щомісяця знімати відсотки і витрачати їх на свої повсякденні потреби.
 • Отримати максимальний дохід від своїх заощаджень і накопичити певну суму на вчинення великої покупки.
 • Мати в будь-який момент часу доступ до своїх грошей і при необхідності вилучити частину коштів без втрати відсотків.
 • Тривало зберігати свої заощадження в іноземній валюті, щоб уберегти їх від інфляції.

Виходячи з потреб вкладників, банки Кемерово і інших міст пропонують різноманітні депозитні програми. Спробуємо більш детально розібратися, які з них включають більш вигідні відсотки.

Внесок з можливістю часткового зняття основної суми до незнижуваного залишку

Сьогодні ніхто не застрахований від появи обставин, які можуть спричинити за собою непередбачені фінансові витрати. Депозити з можливістю зняття основної суми в даному випадку — оптимальний варіант. Клієнт зможе отримати частину власних заощаджень, не втративши раніше нараховані відсотки. Але на цьому все вигоди цієї депозитної програми закінчуються. Процентні ставки по ним занижені. В результаті клієнт не може отримати максимальний дохід з своїх заощаджень.

Внесок з можливістю поповнення

Такий депозит сміливо можна порівняти зі звичайною скарбничкою. З’явилися зайві гроші, не витрачайте їх даремно, а скажіть до решти своїх заощаджень. Так ви не тільки заробите велику суму, але і отримаєте більший дохід. Це хороший варіант для тих людей, які не вміють збирати гроші і легко піддаються спокусі розтратити фінанси, заховані будинку. Депозит-скарбничка, як і попередній тип вкладів, також не має максимальних відсотків.

Депозити з щомісячним зняттям відсотків і капіталізацією

На вибір вкладника можна знімати відсотки щомісяця або в кінці терміну. Принципової різниці немає, тільки якщо ви не маєте потребу в додатковому доході на повсякденні потреби. Інша справа, коли депозитна програма передбачає капіталізацію відсотків. Ефективна ставка по депозиту підвищується на 0,5-1,5%. Відсоток за місяць буде додаватися до основної суми вкладу. У наступному розрахунковому періоді на нього також буде нараховано відсоток. Максимальну вигоду від капіталізації можна отримати за вкладами, які оформлені на термін більше, ніж 12 місяців.

Вклади в іноземній валюті

Останнім часом модно переводити свої чесно зароблені рублі в долари або євро. Необов’язково зберігати валютні накопичення будинку, можна покласти їх на депозит. В середньому ставки по ним складають 2-3%. Однак можна отримати величезну вигоду від таких вкладів, якщо відбудеться різкий стрибок курсу на валютному ринку.

Порада: якщо ви плануєте в найближчому майбутньому витратити свої заощадження, немає ніякого сенсу переводити їх в долари, а потім назад в рублі, так ви більше втратите на обміні, ніж виграєте в результаті зростання інфляції.

Популярні вклади в Кемерово з вигідними відсотками

 • «Надійний плюс». Вигідний вклад у банку Плюс в рублях. Мінімальна сума становить 100 тисяч рублів, термін — 12 місяців, ставка — 9%. Виплата відсотків здійснюється щомісячно, є можливість поповнення.
 • «Внесок в майбутнє». Вигідний вклад у банку Кедр з процентною ставкою 12% річних. Оформляється на півроку і один день. Мінімальна сума становить 150 тисяч рублів. Виплата відсотків проводиться в кінці терміну.
 • «Зберігай пенсійний». Цікава пропозиція для людей у ??віці від Ощадбанку Росії, що є надійною фінансовою установою країни. Ставка за вкладом становить 6,15%. Термін депозиту — 180 днів. Мінімальна сума — 1000 рублів. Виплата відсотків проводиться щомісячно. Допускається капіталізація відсотків, якщо клієнт захоче зберігати гроші в банку протягом усього терміну.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні банки Кемерово і інших російських міст пропонують різноманітні депозитні програми. Оформити вклад можна в онлайн-режимі, не залишаючи меж власного будинку, швидко і без зайвого клопоту. Найбільш вигідні процентні ставки за вкладами в рублях на тривалі терміни з розрахунком складного відсотка. Однак і інші депозитні програми також затребувані.

Ссылка на основную публикацию