Відсотки за вкладами в банках Казані

Вклади в банках Самари, Казані, Москви, Сочі, Новосибірська, Хабаровська, Владивостока, Благовєщенська та інших населених пунктів РФ — відмінне рішення, щоб накопичити необхідну суму для здійснення великої покупки. Однак які більш вигідні вклади для фізичних осіб у Владивостоці, Ставрополі, Пітері та інших містах в 2017 році пропонують російські банки? Спробуємо в даному питанні розібратися на прикладі Казані.

Як вибрати ставки по вкладах в банках?

Традиційно найбільш вигідними депозитними програмами є вклади на тривалі терміни з щомісячною капіталізацією відсотків. Останні не знімаються раз на місяць вкладником, а додаються до основної суми депозиту. Таким чином, кожен місяць збільшується сума вкладу, відповідно, і розмір відсотків.

Вклади зі зняттям відсотків в кінці терміну — відмінне рішення для тих клієнтів, які планують зробити велику покупку за готівку. Наприклад, придбати нерухомість, авто. Такі депозити дозволять не тільки зберегти свої кревні, а й уберегти їх від нечистих на руку людей і шалених темпів інфляції, так як кожен місяць нараховуються хороші відсотки.

Варто відзначити, що ставки по карбованцевих внесках в Казані більш вигідні, ніж за валютними. Однак через різких стрибків курсу доцільність валютних заощаджень очевидна, тому з кожним роком все більше людей вважають за краще відкривати депозити в євро і доларах.

Порада: якщо ви плануєте витрачати свої заощадження в найближчим часом в Росії, немає сенсу зберігати їх в доларах або євро, так як ви втратите і на відсотках, і на обміні валюти. Якщо ви плануєте здійснювати покупки за кордоном або взагалі не хочете в найближчі кілька років витрачати свої накопичення, варто розглянути варіант з валютними вкладами.

Можливість часткового зняття основної суми

У 2017 році банки Казані пропонують вклади з можливістю часткового зняття основної суми до незнижуваного залишку. Клієнт може в будь-який час отримати частину власних заощаджень без втрати нарахованих раніше відсотків. Це спеціальна програма з підстраховкою для тих клієнтів, яким в будь-який момент можуть терміново знадобитися гроші.

Ставки за такими вкладами нижче, ніж за депозитними програмами без зняття частини коштів. Аналогічно встановлюються низькі ставки і за вкладами з пільговими розірванням. Перерахунок відсотків у такому випадку відбувається не за ставками вкладу «До запитання», а за вищими тарифами.

Що таке пролонгація вкладів?

Сьогодні багато депозитні програми мають на увазі пролонгацію. Якщо клієнт не звернеться в банк після закінчення терміну дії депозитного договору, його внесок буде автоматично продовжений на тих же умовах. Але тоді може змінитися розмір процентної ставки відповідно до тарифів банку, що діють на момент пролонгації.

Поповнювані вклади

Депозитні програми з поповненням асоціюються зі скарбничкою. Якщо у вас є надлишки, ви можете додавати їх до основної суми вкладу. Це дозволить накопичити певну суму і отримати більше відсотків. Ставки за такими вкладами на 1-2% нижче, ніж по депозитах з виплатою відсотків в кінці терміну без поповнення. Але вся принадність у тому, що ви можете внести на свій рахунок спочатку ті ж 1000 рублів, а через рік, наприклад, зняти вже 15000 рублів. Така сума може накопичитися, якщо кожен місяць вносити приблизно по 1000 рублів (плюс нараховані відсотки).

Вигідні вклади в банках Казані в 2017 році

  • «Прибутковий рік». Процентні ставки по цьому вкладу в банку Хоум Кредит в рублях — 8,25%, в євро — 0,5%, в американських доларах — 1,5%. Дана депозитна програма передбачає виплату відсотків по закінченні терміну, поповнення та капіталізацію. Термін вкладу становить 365 діб.
  • «Класичний». Внесок в Московському Індустріальному Банку, що передбачає виплату відсотків по закінченні терміну. Ставка в рублях — 9,25%, в євро — 1%, в доларах — 1,75%. Депозит відкривається на 365 діб.
  • «Міський Пенсійний». Депозит від Банку Казані з можливістю поповнення та виплатою відсотків в кінці терміну. Мінімальна сума вкладу становить 100 тисяч рублів. Термін — 550 діб.
  • «Максимальний дохід». Один з депозитів для фізичних осіб від Банку Москви. Мінімальна сума, необхідна для укладення угоди, — тисяча рублів. Термін депозиту варіюється в межах 91-1095 діб. Максимальна ставка — 8,46%.
  • «Дохід». Вклад у банку Уралсиб. Максимальна ставка з урахуванням капіталізації становить 8,43% (за умови щомісячної виплати — 8,10%). Мінімальний термін за програмою — 91 день, максимальний — 1100 днів.

Укласти угоду можна як у відділенні банку, так і в онлайн-режимі. Останній варіант підходить для зайнятих людей, які звикли грамотно розпоряджатися своїми фінансами. Переглядати, скільки щомісяця банк нараховує відсотків, можна, скориставшись інтернет-банкінгом.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вигідні вклади в Казані — депозити строком на 12 місяців і більше, з щомісячною капіталізацією відсотків, без можливості часткового зняття і пільгового дострокового розірвання. Найбільш вигідні ставки відзначаються у 2017 році по карбованцевих внесках, проте через нестабільність курсу долара з’являється сенс відкривати і депозити у валюті.

Ссылка на основную публикацию