Відсотки за вкладами в банках Брянська

Буває таке, що накопичено чимало коштів, а вкласти їх в якусь справу видається занадто ризикованим. В цьому випадку можна вкласти гроші під відсотки з щомісячним доходом, тобто відкрити банківський вклад. Навіть якщо грошових коштів накопичено зовсім небагато, з них також можна зробити вклади з капіталізацією і поповненням і продовжувати збирати, заробляючи на цьому. На сьогоднішній день банківський депозит — один з найнадійніших способів отримувати пасивний дохід. Чи багато є способів заробляти, нічого не роблячи?

Якщо людина вибирає банківський депозит в якості вкладення з метою отримання прибутку, йому доводиться вибирати банк і пропозиція банку, спираючись на безліч факторів, таких як відсоткова ставка, можливість видаткових операцій, поповнення і т.д.

Порада: зазвичай чим більше в реченні додаткових опцій, які роблять внесок більш вигідним, тим нижче встановлюється процентна ставка. Завдання будь-якого вкладника — зробити вибір на користь оптимального співвідношення величини процентної ставки і збільшують доходи умовами. Тільки в даному випадку внесок можна вважати вигідним, адже величина процентної ставки не головний показник.

Відсотки за вкладами в банках Брянська

У Брянську на сьогоднішній день працює величезна кількість популярних банків. Якщо в пріоритеті умов висока процентна ставка, то можна звернути увагу на Ощадний сертифікат від Уральського Банку Реконструкції та Розвитку. Тут її величина досягає 10,5% річних. Якщо клієнт хоче поставитися до свого внеску як до серйозного способу заробити і має для цього не менше 2,5 мільйонів рублів, то він може відкрити вклад «Традиція успіху максимум» від Промсвязьбанка під процентну ставку до 9,75% річних. Але можна скористатися і більш популярними і доступними пропозиціями в Брянську, такими як внесок від Балтінвестбанк або банку Русский Стандарт. Їх процентні ставки складають до 9,75% річних. Найменші ж ставки найчастіше у депозитів типу «До запитання». Тут вони зазвичай не піднімаються вище 0,001-0,1% річних і по вигоді скласти конкуренцію не можуть. Однак потрібні вони, як правило, для інших цілей. Зазвичай це зберігання коштів на рахунку в банку, але з невеликою вигодою.

Актуальні вклади в банках Брянська на сьогодні

Який би банк Брянська не був обраний в якості засобу для заробітку на заощадження, пропозиції в різних містах мало чим відрізняються один від одного. Так, вигідні вклади в банках Калуги мають подібності з вкладами в банках Іваново і Брянська. Незмінно всюди можна зустріти пропозиції і від Ощадбанку. Таким чином, в якому б регіоні Росії не знаходився потенційний вкладник, у нього завжди є можливість заробити на депозитах непоганий дохід.

Уральський Банк Реконструкції та Розвитку — Ощадний сертифікат

Найвигіднішими щодо процентної ставки на сьогоднішній день в Брянську можна вважати Ощадний сертифікат від Уральського банку Реконструкції та Розвитку. Його можна оформити на суму від 10 тисяч рублів під 9,25-10,5% річних на термін від 180 до 367 днів. На жаль, в даній пропозиції відсутні можливості поповнення та часткового зняття грошей з рахунку. А при достроковому розірванні вкладу перерахунок здійснюється за ставкою 0,1% річних.

Промсвязьбанк — «Традиція успіху Максимум»

На відміну від попереднього варіанту вклад «Традиція успіху максимум» від Промсвязьбанка в Брянську менш доступний для потенційних вкладників, оскільки може бути відкритий на суму не менше 2,5 мільйонів рублів. Однак така сума і принесе відповідний дохід. Адже відсоткова ставка становить 9,75% річних, а депозит можна відкрити на термін в 367 днів. Крім цього, протягом перших 60 днів з дня відкриття рахунок можна поповнювати. Зароблені відсотки, як правило, нараховуються вкладнику в кінці терміну. При достроковому знятті всіх грошей з рахунку до 183 днів перерахунок відсотків здійснюється за ставкою «До запитання», після 183 днів — за ставкою, що дорівнює 0,65 початкової.

Банк TRUST — «Свої люди»

Вклад «Свої люди» від банку TRUST в Брянську можна відкрити тільки з сумою від 30 тисяч рублів на термін від 91 до 546 днів при пред’явленні спеціального флаєра або промо-коду. При цьому процентна ставка буде визначена банком в залежності від обраного терміну і суми. Вона може скласти від 8,95 до 9,65% річних. Видаткові операції з рахунком і його поповнення не передбачені. Зароблені відсотки нараховуються банком, як правило, в кінці терміну. При достроковому закритті рахунку перерахунок відсотків здійснюється за спеціальною ставкою, яка буде залежати від фактичного терміну знаходження коштів на рахунку.

Банк Русский Стандарт — «Максимальний дохід»

Вклад «Максимальний дохід» можна відкрити в банку Російський Стандарт в Брянську на суму від 30 тисяч рублів. Терміни в цьому визначаються з діапазону від 91 до 720 днів з процентною ставкою від 9 до 9,75% річних. При цьому величина ставки залежить від призначеного терміну і обраної суми. Можливість поповнення вкладу та часткового зняття коштів з рахунку відсутня. Зароблені гроші нараховуються банком в кінці терміну, пільг при достроковому розірванні депозиту немає.

Балтінвестбанк — «Абсолютний ЧЕМПІОН +»

Вклад «Абсолютний ЧЕМПІОН +» від Балтінвестбанк в Брянську може бути цікавий тим, що дозволяє дострокове зняття коштів з частковим збереженням відсотків. Мінімальна сума вкладу становить 10 тисяч рублів, відкривається депозит на термін від 91 до 1080 днів під 7,5-9,75% річних. Тут недоступні ні поповнення вкладу, ні видаткові операції з рахунком. Проте доступна автоматична пролонгація на тих же умовах. При достроковому розірванні вкладу до 181 дня перерахунок відсотків здійснюється за тарифом вкладу «Ощадний», після — за ставкою, що дорівнює 0,6 від вихідної.

Бінбанк — «Максимальний відсоток»

У Бінбанку можна відкрити вклад «Максимальний відсоток» на суму від 10 тисяч рублів на термін від 91 до 730 днів. Відсоткова ставка даного депозиту може бути визначена банком з діапазону від 8,4 до 9,5% річних. Поповнення і часткове зняття коштів з рахунку не передбачені. Дострокове розірвання вкладу допускає перерахунок відсотків за ставкою в 0,001% річних. Можлива пролонгація вкладу на вихідних умовах.

Банк Ренесанс Кредит — «Ренесанс дохідний»

Мінімальна сума вкладу «Ренесанс прибутковий», який пропонує банк Ренесанс Кредит в Брянську, становить всього 30 тисяч рублів, що робить його доступним великій кількості людей. Депозит відкривається під 8,25-9,5% річних на термін від 91 до 731 дня. Поповнення і видаткові операції з рахунком «Ренесанс прибутковий», як і з багатьма іншими депозитами даного банку, недоступні. Зароблені відсотки нараховуються і виплачуються банком, як правило, в кінці терміну. При достроковому розірванні договору вкладу перерахунок заробітків буде проведений за пільговою ставкою, яка залежить від фактичного знаходження коштів у банку.

Транскапіталбанк — «Рантьє»

50 тисяч рублів — мінімальна сума, за допомогою якої можна відкрити вклад «Рантьє» в Транскапіталбанк в Брянську. В даному реченні процентна ставка визначається банком з діапазону від 8,3 до 9,48% річних в залежності від суми та строку. Поповнення і видаткові операції, як і в попередніх пропозиціях, не передбачені. Депозит відкривається на термін від 183 до 570 днів. Додатковою вигодою вкладу можна вважати щомісячну капіталізацію відсотків при нарахуванні їх на рахунок (за бажанням вкладника). Перерахунок відсотків при достроковому розірванні вкладу можна вважати вельми вигідним: до 91 дня — за ставкою в 0,01% річних, після — за ставкою, що дорівнює 1/2 від початкової.

Московський Індустріальний Банк — «Класичний»

Простий депозит можна відкрити в Московському Індустріальному банку. Мінімальна сума вкладу «Класичний» становить 30 тисяч рублів, вкласти її можна на термін в 365 днів під 8,75-9,25% річних. Рахунок можна поповнювати і знімати з нього частково кошти протягом всього терміну. Зароблені відсотки нараховуються і виплачуються вкладникові в кінці терміну. При достроковому розірванні вкладу перерахунок заробітків буде проведений за ставкою «До запитання».

Банк Хоум Кредит — «Максимальний дохід» та «Капітал»

Мінімальна сума вкладу «Максимальний відсоток» від банку Хоум Кредит становить всього 1 тисячу рублів. Тим самим депозит можна вважати не тільки вигідним, але і доступним практично кожному жителю Брянська. Внесок відкривається на 18 місяців під 9% річних. Протягом перших 30 днів з дня відкриття його можна поповнювати на суму від 1 тисячі рублів. Часткове зняття коштів з рахунку не передбачено. Вигідним внесок робить і те, що зароблені відсотки підлягають щомісячної капіталізації. При достроковому розірванні вкладу перерахунок відсотків здійснюється за ставкою в 0,01% річних. Депозит відкривається тільки в інтернет-банку.

Порада: з одного боку, доступність відкриття депозиту тільки в інтернет-банку може бути перепоною на шляху до вигідного вкладення коштів, якщо з якихось причин інтернет-сервіс недоступний потенційному вкладнику. Але якщо така можливість все-таки є, перешкоду легко перетворити на користь. Адже інтернет — це не тільки інструмент для отримання важливої ??та актуальної інформації, але ще і зручна платформа для здійснення безлічі операцій з рахунком. У тому числі і з вкладами.

СМП банк — «Максима»

СМП банк, що працює на території Брянська, на сьогоднішній день готовий запропонувати депозит «Максима» на суму від 3 тисяч рублів на термін від 181 до 365 днів. Залежна від суми і терміну процентна ставка може бути призначена банком з відрізка від 8,7 до 9% річних. Вигідним депозит роблять і можливість поповнення без обмежень, і щомісячна капіталізація відсотків. Видаткові операції, на жаль, тут не передбачені, але доступна пролонгація. При достроковому розірванні договору за вкладом ніяких пільг не варто очікувати. Депозит доступний до оформлення як в офісі СМП банку, так і в його інтернет-банку.

Порада: допомога при розрахунках можливих заробітків на депозитах можуть надати онлайн-калькулятори, які є і на сайтах популярних банків, і на різних тематичних ресурсах. Попередні розрахунки з їх допомогою допоможуть визначитися, який внесок краще вибрати.

ОТП банк — «Стабільний дохід»

Вклад «Стабільний дохід» від ОТП банку в Брянську також можна віднести до доступним вузькому колу фізичних осіб, оскільки мінімальна сума для вкладення становить 1,5 мільйона рублів. Депозит може бути відкритий тут на термін від 181 до 732 днів під 7,5-8,55% річних, де призначена банком процентна ставка буде залежати від терміну і суми. Крім того, є і поповнення рахунку протягом усього терміну, за винятком останніх 30 днів до його закінчення. Мінімальна сума додаткового внеску становить 100 тисяч рублів. Заробітки нараховуються щомісяця і за бажанням вкладника капіталізуються. Дострокове розірвання договору обіцяє перерахунок відсотків, який проводиться за схемою: в термін від 91 до 181 дня — за ставкою, що дорівнює 1/4 від початкової, після 181 дня — за ставкою, що дорівнює 1/2 від початкової. В інших випадках перерахунок здійснюється за ставкою «До запитання».

Банк Уралсиб — «Теплі стосунки»

Вклад «Теплі стосунки» від банку Уралсиб в Брянську можна відкрити на термін в 100, 200 або 400 днів на суму від 50 тисяч рублів під 8,5% річних. Поповнювати його не вийде, так само як і виробляти з ним видаткові операції. Однак можлива капіталізація відсотків кожні 25, 50 або 100 днів робить його досить вигідним і зручним. Пролонгація тут не передбачена, а дострокове розірвання вкладу обіцяє перерахунок відсотків за ставкою «До запитання».

ВТБ24 — «Вигідний»

За пропозицією банку ВТБ24 в Брянську можна відкрити депозит «Вигідний» на суму від 200 тисяч рублів під 0,01-8,4% річних на термін від 91 до 1830 днів. В даному випадку слід врахувати те, що внесення додаткових внесків на рахунок і видаткові операції з ним не передбачені, але нарахування відсотків здійснюється з можливою капіталізацією. Автоматична пролонгація вкладу може діяти не більше 2-х разів, а дострокове розірвання депозиту після закінчення хоча б 181 дня передбачає перерахунок заробітків за ставкою, що дорівнює 0,6 від вихідної.

Газпромбанк — «Перспективний»

Один з найпопулярніших на сьогоднішній день банків пропонує в Брянську вклад «Перспективний» як найбільш вигідний з усіх представлених. Мінімальна сума, необхідна для відкриття депозиту, становить тут 15 тисяч рублів і оформляється на термін від 91 до тисячі дев’яносто шість днів. Процентна ставка, яку може очікувати від банку вкладник — 6,6-8,2% річних. Поповнення і часткове зняття коштів з рахунку не передбачені, а зароблені гроші, як правило, виплачуються Газпромбанком в кінці терміну. Дострокове розірвання вкладу здійснюється з частковим збереженням відсотків.

Сбербанк — «Добрий рік»

Депозит від Ощадбанку «Добрий рік» можна відкрити в Брянську, маючи в заощадженнях не менше 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Даний вклад відкривається на 3 місяці під 7,4-8% річних, процентна ставка може змінюватися тільки в залежності від величини суми. Поповнення рахунку додатковими внесками не передбачено, неможливо і часткове зняття коштів з рахунку. Дострокове розірвання вкладу здійснюється з перерахунком відсотків за ставкою вкладу «До запитання».

Вклади в Брянську для пенсіонерів

Хто сказав, що пенсіонери не можуть заробляти гроші за допомогою вкладів? На сьогоднішній день безліч банків по всій Росії, в тому числі і в Брянську, готові надати можливість пенсіонерам отримувати додатковий дохід на пільгових умовах. Як правило, для проведення такої операції потрібно паспорт і пенсійне посвідчення.

Банк Хоум Кредит — «Пенсійний»

Найвигідніший на сьогоднішній день внесок для пенсіонерів Брянська надає банк Хоум Кредит. Мінімальна сума, необхідна для відкриття даного депозиту, становить всього 1 тисячу рублів. Рахунок можна відкрити на 18 місяців під 9% річних. Крім того, протягом перших 30 днів з моменту відкриття можливе поповнення на суму від 1 тисячі рублів, що дозволяє робити накопичення прямо всередині рахунки і заробляти на цьому. Часткове зняття коштів недоступно. Але зароблені за допомогою вкладу гроші можна капіталізувати і збільшити тим самим основний дохід. Дострокове розірвання депозиту спричинить за собою перерахунок відсотків за ставкою в 0,1% річних.

Транскапіталбанк — «Пенсійний»

У Транскапіталбанк міста Брянська можна також відкрити і депозит «Пенсійний» на суму від 10 тисяч рублів під 8,8% річних на 368 днів. В даному випадку можливе внесення додаткових коштів на рахунок протягом всього терміну дії депозиту, а також дозволені видаткові операції до суми незнижуваного залишку. Зароблені за допомогою вкладу гроші нараховуються щомісяця. При достроковому розірванні договору перерахунок відсотків здійснюється за ставкою в 0,01% річних.

Промсвязьбанк — «Моя пенсія»

Мінімальна сума пенсійного вкладу «Моя пенсія» від Промсвязьбанка в Брянську становить 3 тисячі рублів, відкривається рахунок на термін від 181 до 731 дня під 7,8-8% річних. В даному випадку процентна ставка залежить від терміну дії вкладу. Поповнення рахунку додатковими внесками можливо протягом усього терміну, за винятком останніх 30 днів до його закінчення. Видаткові операції з рахунком недоступні. Зароблені відсотки нараховуються банком щомісячно з можливістю капіталізації. При достроковому знятті всіх коштів провадиться перерахунок заробітків за ставкою «До запитання».

Газпромбанк — «Газфонд-пенсійний»

Ще один поповнюваний вигідний вклад «Газфонд-пенсійний» від Газпромбанку можна відкрити в Брянську на суму від 100 рублів за умови пред’явлення пенсійного посвідчення на термін від 181 до 550 днів під 6,1-7,2% річних. Депозит не тільки загальнодоступний, але і вигідний, оскільки допускає збільшення накопичень шляхом внесення додаткових внесків на рахунок. Часткове зняття коштів тут неможливо. Нарахування заробітків виробляється в кінці терміну, а дострокове розірвання договору за депозитом здійснюється з перерахунком зароблених відсотків за ставкою «До запитання».

Сбербанк — «Зберігай» (для пенсіонерів)

Вклад «Зберігай» для пенсіонерів відкривається на суму від 1 тисячі рублів на термін від 1 місяця до 3 років під 5,1-6,4% річних. В даному випадку не вийде поповнювати рахунок і проводити з ним видаткові операції. Однак вигоду може скласти щомісячна капіталізація відсотків за бажанням вкладника. При достроковому розірванні вкладу перерахунок відсотків буде проведений за ставкою, що дорівнює 2/3 від початкової, в тому випадку, якщо з моменту відкриття пройшло більше 6 місяців. В іншому випадку буде діяти ставка «До запитання».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Будь категорії громадян, які проживають в Брянську, на сьогоднішній день доступні найвигідніші депозити, в які варто вкладати гроші. Адже банківський вклад — це той інструмент для отримання прибутку, який практично не вимагає ніяких зусиль. Досить тільки покласти гроші на рахунок і оформити в банку (або інтернет-банку) договір. Єдина складність — правильний вибір.

Ссылка на основную публикацию